reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Iwo byłam u genetyka, ale na badania się czeka do 2 miesięcy, więc zostaliśmy zapisani i mają dzwonić jak będzie termin. Potem czekanie na wynik kolejne 6 tygodni, więc do momentu kolejnych starań już powinnam znać wyniki.
Zrobiłam badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego - ale na wyniki się czeka koło 40 dni.
No i czekam na @, żeby pójść do kontroli, czy wszystko jest ok.
 
reklama
Hej Kochane zdecydowałam że rozmowę z R przełożę na wekend ponieważ w natłoku pracy ciężko się zrelaksować a do tego tematu trzeba podejść ze spokojem jednak jestem dobrej myśli ;)

Nie uwierzycie co mi się wczoraj przydarzyło idąc wieczorem siku mała brązowa plamka zero bóli w podbrzuszu piersi kręgosłupa nic..
A jestem w 12 dniu cyklu , ciekawa jestem... a może może..
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka - powiedz coś o tej pracy.

Asia - :-*

Blair - a może oświadczyny z twojej strony to nie taki zły pomysł :)
 
karolcia, dobrze zrobiłaś, że przełożyłaś rozmowę. Jak już rozmawiać, to na spokojnie, a nie w biegu. Tak to nigdy się nie dogadacie. A co do Twojego plamienia, to może, może tak jak napisałaś :) Będę mocno trzymać kciuki, aby było to co myślisz &&&& =* Ale pamiętaj o nie nakręcaniu się :)
 
SSMama przepraszam ze juz wczoraj nie dalam znac ale padlam spac...nie wiem nawet kiedy i jak:sorry2: Ja mam termin na 10.10:tak:
JAkas taka wogole nie przytomna jestem.Najlepiej to bym sie zamknela sama w pokoju i spala caly dzien.A tu musze tyle rzeczy zrobic bo juz mnie szlag tragia jak patrze na te niepoodkurzane podlogi.cholera co 2 dni trzeba odkurzac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Juz mi lepiej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Maluś pewnie że tak grunt to spokojna rozmowa i nic na siłę .
Tym bardziej że dzisiaj z rana już zdążyliśmy się lekko popszytykać :p
Maluś nie chcę się nakręcać bo tak jak mówiłam ja nie wierzę w ciążę ze stosunku przerywanego bynajmniej w moim przypadku to się nie sprawdza ..
Dziewczynki życzę Wam cudownego dzionka :*
 
Asiu o nie nie nie, nigdy! :p w życiu bym się facetowi nie oświadczyła

Ewelinka &&&&&& daj znać jak poszło :)

Mychunia oczywiście że chcę, od wielu lat już chcę. Wiem ze to ma być niespodzianka, dlatego nie truję Mu cały czas za uszami :) po prostu kończy mi się cierpliwość, wydaje mi się że i tak długo czekam ;)

Karolina a może w weekend to Ty już będziesz R pokazywać test pozytywny :)

Iwo hehe nie ma takiej opcji! Nie "obetnę" mojemu G męskiej części :p
 
Karolcia, jeżeli udało się, to zmienisz zdanie co do stosunku przerywanego :) Nie raz stosowałam ten stosunek i nie wpadliśmy, ale i tak nie wierze w jego 100% pewność. Teraz jak nie chce na razie kolejnego dziecka, to wolimy się zabezpieczać gumkami, ale wiadomo, że ten nie mogę mieć pewności, że nic nie będzie.
 
reklama
Ja prawie zawsze stosowałam metode przerywanego poza krążkiem 2 miesiace lecz nie służyły mi i 6 miesiecy tabletki. Na prezerwatywy jestem uczulona wiec byl przerywany a dzidziusia z tego nie bylo.
 
Do góry