reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

SSMama he he starosc nie radosc.... he he starzeje sie... :-) ale faktycznie dlugo go nie ma... juz pozno jest.. a dzwonil chociaz?
 
reklama
SSMama - nie powinnaś się stresować teraz. Ja myślę, że on nie zrozumiał, że Ty na 100% jesteś w ciąży. Jakby uwierzył, to by na pewno nie naraził Cię na ten stres teraz. Na pewno przeprosi jak do niego dotrze.
 
SSMama - ja go troche rozumiem (tzn zachowal sie jak dupek i nie powinnam go usprawiedliwiac) moj P. tez juz nie slucha mojego nakrecania , jak mi jakies cienie kreski wylazily na tescie to mowil ze mam sie nie nakrecac.a przez pierwsze dwa miesiace od razu jak skonczylismy sie kochac i skonczyl ufoludami we mnie to gadal do brzucha ze mi syna zrobil...
Poczekaj do piatku przyniesiesz zdjecie z usg to wreszcie uwierzy :p daj mu czas :) przez 2.5 roku mial pewnie wiele rozczarowan i boi sie w to uwierzyc :)
 
Koniec nauki na dzisiaj :tak: Do spania ze mną! :sorry2:

SSmama
- naukę sobie rozplanowałam proporcjonalnie na cały tydzień do czwartku włącznie, bo w piątek najbliższy juz mam egzamin. Ale już większość umiem :tak:

DOBRANOC KOCHANE!
 
A jatak pozna noca Was podvzytuje ale zazwyczaj nie pisxe bo o widac jak mi to wychodzi z telefonu Nie moge sie powdtrzymac z gratulacjami 20000 beta super a mezem nie prxejmuj sie on nie zna sie na tym wsxystkim a rozczarowanie boli nawet faceta
I te oswiafczyny rewelacja az mam lzy w oczach
Gratuluje
A co do nakklonienia slubu to faktycznie jak ktos Was zapyta to mow prawde no i zacznij wybywac z domu czesciej np do kolezanek. Nauka np tanca itp zdziwi sie a moze zacznie byc zazdrosny dobranoc kochane :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Starające się: 18 do potwierdzenia
II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3

Październik 2014:

Cyntia85,agamemnon,agniecha83,Monarti,Aschlee25,Do mka12,Lisica.,K_a_S,asik 87,SSMama

Czekamy na potwierdzenie:

Kraolina - @5.02

doska1 - @ 6.02
Nachtigall - @ 6.02
Olusia7982 - @ 9.02

gabis - @12.02

A jak z Wami dziewczynki?


Luty
AsiaSz - @21.02
Agaawa - @23.02
watpliwosc - @25.02
goska03 - @26.02
dziuneczka - @27.02
CzekaCudu - @28.02
Marzec
ana0808 - @3.03
gabis - @7.03
jołasia - @8.03
Blair87 - @10.03
Anulka1988 - @ 12.03
mligocka - @14.03
JustynaU - @ 25.03
Kwiecień
mychunia - @6.04 6

Poczekalnia
anuszka,karotka00,wandzia_ 23,celta,susel,
malena100,Mississ1301,fox,Leemonca, Conti,Anna223,Dominika_89,ewelinka_shn,czarna2532, karolina859,MotylkowaOna,m-s,kalisia,Gochson,Bezdzietna
 
Do góry