reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jugoslawa
Dzieki :-) mam nadzieje ze babcia setki dozyje!:-) kciuki za pozytywne zalatwienie wizyty :-)

Taaakie pysznosci ogladam do poduchy ;-) a ja jak do 5 zjadlam 4 rozne kawalki ciasta tak zjem cos dopiero jutro ranoo_O tak jak wczoraj. Zjadlam fryty o 15 tej i kolejny posilek dzis o 9... jak sie najem to mi sie nie chce jesc dziwne hehe. A dzis kilka osob juz mi na imprezie powiedzialo ze schudlam jakos tak na buzi i w ramionach... haha niezle :-) jutro wizyta we wro u gina i w poko moze meble wezmiemy jak cos wpadnie w oko. Zobaczymy. Takze pojawie sie jutro wieczorkiem. Dobrej nocki kochane moje :-) buziaki :*
 
Witam sie z wieczora ....

Miss czekam na pozytywne wiesci jutro ;-)

Wiecie a ja z przemyśleniami przybywam .. @ nadesZla ale nie przeżyłam jakos specjalnie tego-tak mialo byc ... i z każdą juz chyba lżej .... postanawiam iz w tym cyklu i każdym kolejnym loozuje .. przecież już tyle walcze i nic mi to nie daje,bylo nakrecanie,wzloty i upadki .... kurcze dość ... będzie co ma być .. pora zrobić cos dla siebie ....wiosna idzie ... tluszczyk trzeba zgubić .... zakupikam dzisiaj butki i kilka szmatek i mi dobrze .... poluje na torebke ...
Nie znikam bo musze wam kibicowac przecież ;-)

P.s czytalam ze Rurka córcie urodzila ....
 
Anula a juz termin miala? O ja pierdzielu ale ten czas minal;-)
No dokladnie kochana trzeba wyluzowac;-) zajac sie soba! Ja wyluzowalam juz pare miesiecy temu, bede sie martwic jak wejdziemy w Nowy Rok...
Teraz mam tyle planow ze hoho;-)
Bardzo bym chciala sie zajac moim tluszczykiem;-) zazdroszcze motywacji;-)
Trzymaj sie kochana:* ja ostatni dzien jutro wolny i znow zaczyna sie maraton:/ przezyc trzeba....

Jakos zauwazylam ostatnio ze moj mezu wiecej o dzidzi mowi;-) dla mnie to pozytywne zaskoczenie poniewaz niedawno to ja musialam szukac i mowic pozytywy kolejnego dziecka!

Miss to trzymam kciuki za zakupy i wizyte, czekam na wiesci;-)
A co do wagi to mega zszdroszcze;-)
 
Hej:-)

Jugoslawa oj prawdziwa demolka u nas po @ hehe, siejemy znieszczenie:-D. Dobrze kochana, ze @ az tak nie daje się we znaki, trzymaj się kochana. U nas za to w piątek i wczoraj deszczowo, pogoda w sam raz by z lozka nie wychodzic, ale M i tak był w pracy, wiec planu na spedzenie całego weekendu w lozku nie zrealizowaliśmy. Dzis tez pochmurno, ale czekam na cieplejsze dni;-)


Julia będę trzymac kciuki, aby sprawy się szybko wyjaśniły i aby samochodzik zostal wymieniony. Odsypiaj kiedy możesz kochana, wiem jak to jest nie spac tyle godzin, człowiek potem potrzebuje czasu na ustabilizowanie organizmu.;-)

Widze, ze zakupy udane. Działajcie w takim razie kochana, bo musza nam się pojawiac te podwojne kreseczki. A z ta ochrona w sklepie to i mnie by wkurzylo, bo rzeczywiście potrafa tak łazić za człowiekiem i wtedy czuje się jak jakis złodziej i mam ochote wyjsc z tamta, ale jako ze ja do wrednych naleze to czasami dłużej chodze i bardzo powoli i wiele rzeczy oglądam haha, bo to buce sa:dry:



Anula przykro mi kochana, ale zycze Ci sily bys się nie poddala, bo uda się tylko może czasem trzeba poczekac dłużej niż inni, aby dostac swoje szczescie… ja w to wierze. Podoba mi się Twoje nastawienie, ja mam takie samo od jakiegos czasu i mi z tym lepiej;-)



Lux wszystkiego najlepszego dla Twojego mężczyzny:-). A co do bycia chrzestnym i chrzestna to my unikamy jak ognia, bo potem wydatki i osobiście oboje nie mamy zadnych chrześniaków na razie;-)



Missiiss wszystkiego najlepszego dla babci kochana i nie martw się ty, ze na razie musisz tyle odpoczywac, wiem, ze to ciezkie, tez bym się denerwowala i smucila, ale zobacz, ze jeszcze tylko troche zostalo. Trzymam kciuki za wizyte i widzisz kochana najwyraźniej chudniesz w oczach super ;-)


Julia zjadłabym takie naleśniki mniam mniam:-)



A ja miałam zalatany weekend, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, dzis zrobiłam cannelloni, a na deser sernik z mascarpone i ananasa pychaaaa.:-D

Uciekam spac

Dobranoc:-)
 
Witam;-)

Jazza to wekeend dobrze wykorzystalas;-) porzadki...meza;-)
Pewnie dzialajcie!

A ja dzis labe zrobilam corce, a co niech z mama posiedzi w domku;-) jutro pojdzie do przedszkola jak ide do pracy!
Wlasnie siedze i wybieram foty do moich ram ktore nad lozem zawisna;-) musze ogarnac ten temat!
 
Dzien dobry :-)

Julia udanego dnia z corcia, wykorzystajcie kazda chwile. Fajny pomysl z tymi zdjeciami nad lozkiem;-)

Lux kciuki juz odpalone za testowanko;-)

Pocztake dnia mialam ciekawy i na intensywnych obrotach, bo autobus mi uciekl, wyszlam jak zawsze, a okazalo sie, ze buc przyjechal pare minut wczesniej, wiec mialam podroz z przesiadkami, ale przezylam hehe;-).
Zapowiada sie piekny sloneczny dzien, sloneckzo pieknie swieci. Wlozylam dzis lzejsza kurtke nastawiona optymistycznie promieniami slonca, ale z racji, zem zmarzluch ogromny to zaluje tego wyboru :-D

Milego dnia:-)
 
Cześć dziewczyny,

no i mamy poniedziałek ;)

missiiss: powodzenie u lekarza dzisiaj kochana ;) No i żeby wam coś w oko w meblowym wpadło ;) Ja też tak mam czasem, że jak się najem to potem dopiero rano jem :) Kochana, obalasz mity, że kobiety w ciąży tyją ;D Grunt, że z bobo wszystko dobrze i ty się dobrze czujesz. No nie licząc tego bólu, ale on raczej z chudnięciem nie jest związany :) Trzymaj się, bo czeka cię intensywny dzionek. Powodzenia :)

anula: widzę, że masz podobnie jak ja z tymi @ i przemyśleniami :) I też wyszłam z założenia, że pora coś dla siebie zrobić :) Czas leci bardzo szybko...Ooo jakie zakupy poczyniałaś :D Od razu humor lepszy :D

julia: właśnie ostatnio z TŻ rozmawiałam o naszych staraniach i też tak stwierdziliśmy, że będziemy się martwić jak minie ten rok i nic się nie zmieni. Od razu jakoś tak lżej na serduchu się zrobiło. Też plany mamy i to chyba na tym polega :) Widzisz jak cię mąż zaskakuje :) Miło ) Ooo super sprawa z fotkami w ramach na ścianach :) Zawsze to tak fajnie popatrzeć i od razu się robi przytulniej.

jazza: a ty jak zwykle kulinarnie szalałaś w weekend :D Mniam! Taaaak kobieta z @ to kobieta groźna :D Dosłownie :p Ja też się tak ostatnio załatwiłam, że założyłam buty lżejsze i kurtkę...słońce było to myślałam, że będzie mi ciepło...a tu mega zaskoczenie. Wiało mi po kostkach i po plecach :| Hihi teraz powinno być już coraz cieplej, tak przynajmniej mówią ;)

lux: może to i dobrze, że nie masz przeczuć :) Trzymam &&&&&&&&&&&& kochana! :)

Ja już po pobraniu krwi, standardowo godzinka stania w kolejce :)
Znowu mnie głowa boli :/ Nie wiem, może to zatoki? :/ Chyba sobie zrobię inhalacje i zobaczę czy to to.
Jak na razie nie ma wolnych terminów do gin w tym tygodniu :/ Liczę, że coś się zwolni do końca tygodnia...zobaczymy.
@ już prawie zupełnie odpuściła.
Zaczęłam dzisiaj temperaturę mierzyć...coś niska mi wyszła :/ Może źle termometr umieściłam. Zdecydowałam się na pomiar w ustach. Zobaczymy jak będzie to dalej szło...

Udanego dnia ;)
 
reklama
Do góry