reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugloslawa tak lubie zmiany;-)
Juz projektowalam swoja szafe Pax;-) mysle ze w wakacje kupimy... a mezu mi przyznal racje co do auta;-) ze trzeba zmienic;-) tylko niestety cos nam stoi na drodze...ale mam nadzoieje ze do lata sie wyjasni po nadzej mysli!!!
Tak czasami tez lubie reset;-)
Dzis bede czytac ksiazke wieczorkiem ale jeszcze z mezulkiem poprzytulamy sie;-)


Jazza no jutro bede roboc dzis sobie wolne zrobilam...bo
niepowiem tyle godzin bez snu daje znaki jeszcze dzis...
Dzialajcie kochani;-):-D
 
reklama
Dzień dobry
..
Witam sie w deszczową sobotę....
Podczytywalam na bieżąco ale jakos weny nie mialam na pisanie.
Leze w łóżku pijac kawę ....
Wczoraj piątek 13stego byl hmn czekalam na to co się wydarzy ale nic ....

Juz jestem po terminie @ co prawda 1 dzien .... myslalam ze wczoraj będzie ale niet .... póki co nie testuje więcej ..... poczekam .....

Czekam az mlody wstanie i będziemy sprzatac ... chyba tone prania mam na dzisiaj
... później jakieś zakupy .... marzy mi się nowa torebka .... i buty ;-)
 
Hej dziewczyny,

julia: szafa pax super sprawa :) Też kiedyś planuję mieć :) Mam nadzieję, że sytuacja z autem się wyjaśni i sprawa rozwiąże się po waszej myśli ;) No i że wymienicie samochodzik :) Taka przerwa w spaniu to potrafi się dosyć długo odbijać na człowieku :| W końcu odeśpisz :) Jak córa?

anula: no hej kochana :) Nareszcie, bo się stęskniłyśmy :) Powiem ci, że ja też się zastanawiałam czy się coś wydarzy 13 :D Na szczęście wszystko było dobrze. Wybierasz się jakoś do gin? Skoro @ nie ma, nie ma plamień to super :) Oby tak dalej :) Widzę, że część z nas ma ochotę na podobne zakupy. Ja tez mam mnóstwo prania...

U mnie @ nadal panuje. Dobrze, że ból do zniesienia...może dzisiaj obejdzie się bez nospy.
Dzień chyba będzie ładny, bo jak na razie jest słonecznie. Planuję spacerek, żeby trochę świeżego powietrza złapać.
Znowu wstałam z bólem głowy...może sam przejdzie.

Udanego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Jugosława a już Ci melduję że nie ma sensu ... @ się pojawiła .... także zostawie to bez komentarza .... już mi się odechciało wszystkiego .... no ale to było do przewidzenia bo przecież jakby to mogło być jakby się udało :confused: to byłoby jak wygrana 6 w totolotka ..... idę polatać na szmacie coby odreagować jakoś .....

Miłego dnia
 
anula: eh...ja nie wiem co te @ się tak do nas przywiązały. Nie chcą nas ostawić na jakiś czas :/ Przykro mi :( No chyba, że coś jeszcze z tego będzie, skoro miałaś teścik obiecujący. Robiłaś powtórny test? Czasem krwawienia w 1 trymestrze się pojawiają. Będzie w końcu dobrze. Trzeba w to wierzyć...

Ja już po kolacji. Spacer długi zaliczony, więc dzień mogę zaliczyć do bardzo udanych :)
@ dzisiaj już słabiej daje o sobie znać, więc nie muszę się faszerować lekami. A niech idzie sobie wredna małpa daleko...Jakoś coś się u nas te podwójne kreseczki przestały pojawiać...może odbijemy się w następnym cyklu? Przydałoby się trochę optymistycznych wieści.
 
Witam;-)

Od rana czasu niebylo...z zakupow wrocilam o 17...a wyjechalam o 10 rano...zlecialo;-)

Kasy za duzo nie stracilam;-)
Kupilam dwie duze ramy na foty do sypialni;-) poczekam do nastepnej wyplaty;-) i za dodatki sobie cos kupie, a wyplate odloze;-)

Anula no kurde:/:-( a tak liczylam ze sie udalo!!!!

Jugoslawa a wiesz masz racje jakies nowe by sie przydaly;-)
Ja po malu wkraczam w polowe cylku w koncu hehe, za tydzien w sobote mam wizyte u gina, ale niestety niebede wiedziec czy mam owu...bo jak juz bedzie po...
Ale zaczelam mierzyc temp hehe, ciekawe co z tego wyjdzie ...
Mam tyle planow ze teraz nie musze byc w ciazy;-) ot to;-)
 
Dzień dobry dziewczyny,

julia: wow, to nieźle się nachodziłaś na tych zakupach :D No to do roboty kochana jak dni płodne za pasem :D Zawsze jak będzie po owu to może być widać to na usg, więc tak czy inaczej możesz zobaczyć, że jesteś po. No właśnie ja też się przymierzam do pomiaru temperatury :D Od którego dnia zaczynasz?

lux: oo to wszystkiego naj dla tomka z okazji imienin :) Ooo chrześnica :D A tomek kolejnego chrześniaka będzie miał ;D Hihihi radość :) A kiedy chrzciny?

U mnie @ powoli zmierza do końca...na szczęście. Jutro lecę rano na badania krwi co mi gin zlecił. Mam nadzieje, że tym razem będzie mniejsza kolejka niż ostatnio...Ostatnio godzinę w kolejce stałam :|
Udanego dnia ;)
 
Witam

Ja jeszcze zalegam w lozku;-) korzystam z wolnego;-)

Jugoslawa no jestem ciekawa czy bedzie owu...a ja zaczelam mierzyc w 13dc po nockach bo temp by byla zaburzona...
Cos tam w podrzuszu czulam od czasu do czasu wiec moze cos sie dzieje hehe.
Jakie zlecil ci badania?

Lux najlepszego dla meza;-) co do chrzesniakow czy to taka fajna sprawa no niewiem hihi:-D
Co chwile wydatki;-)

Anula kochana jak samopoczucie?

Aschlee jak corka lepiej juz?

Blair halo?;-)

Miss jak tam wekeend mija?
 
reklama
julia: Hmmm ja muszę sobie termometr przy łóżku położyć. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie :) Jak czułaś coś to znaczy, że coś się pewnie dzieje. A co do badań to będę robić lh, fsh i estradiol.
 
Do góry