reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugoslawa a na tych zakipach jeszcze byla moja corka i kumpeli corka...ale fskt na koniec mialy dosc;-)
Ja mam przy lozku, musialabym kupic sobie owulacyjny...ja mam ustawiony budzik na 4 rano...bo za chwile jak bede wstawac na ranki to chxe zeby byla jednakowa godzina heh
 
reklama
Jula samopoczucie nawet może być. ...Wstalam o 7 i cos tam ciągle robie;chatę juz wysprzatalam i się ogarnelam .... będę dzisiaj w doniczki lawende sadzila ooo .. Potem do mamy pojadę ...
Wczoraj byliśmy na zakupach ale w sumie nic nie kupilam .... bo z 'marudzacymi ogonami" chodzić to nie fajnie .... dzisiaj sama zachacze o jakis sklep a co ....
 
julia: też myślałam o owulacyjnym, ale na razie spróbuję po raz kolejny z elektronicznym z dwoma miejscami po przecinku. Powinien być ok. Co do zakupów to w sumie dzieciaki mają mnóstwo energii, więc ciekawe kto był bardziej zmęczony :D hihihi

anula: oooo lawenda! Ubóstwiam! Ja się muszę zastanowić co zasiać. Szkoda, że tylko w doniczki, bo kawałka ogródka nie mam niestety. Może dzisiaj coś kupisz :) Udanych łowów :)

Ja skończyłam ogarniać mieszkanie i padam...skąd to się tak kurzy...ciągle jakieś kłaki po mieszkaniu latają. Na zewnątrz jakoś wietrznie dzisiaj i coś czuję, że spacer będzie (o ile w ogóle będzie) to raczej krótki.
Muszę karkówkę rozmrozić i zrobić na nadchodzący tydzień.
 
Anula wiem o co chodzi z tymi marudzacymi ogonami:/
To moze dzis sobie cos kupisz;-)
Moze humor ci sie poprawi jak sobie cos kupisz;-)
A my tak za 2 tyg. Wezmiemy sie za ogrod, jakies tuje posadzimy...

Mezu kuchnie wymalowal...kolor taki seeee:/ ale odswiezone jest...myslimy o odnowie mebli kuchennych...
A ja zajmuje sie korytarzem bo do furii mnie doprowadzal...w kwietniu tez pomalujemy i jakos doprowadze do ladu to miejsce dopuki szafa niestanie;-)
Wiec troche pracy mamy...

Jugoslawa ale mi wlasnie o taki termometr chodzilo;-) co ma dwa miejsca po przecinku hehe a nie typowo czy okresla owu hehe;-)
Corka byla bardziej padnieta:/
Ale wiecie jak mnie wkur...wili w jednym sklepie!!!!! Mloda chwile biegala ze swoja kolezanka i upomnialam je! A za chwile ochorna babka w krok w krok za Nami szla!!! Az nie wyszlismy!!!!! Juz zastanawialam sie czy jej nie opierdzielic! To takie perfidne bylo ze koniec!!!!!
 
Hej
Dzis mam dzien zaganiany. Dopiero sie polozylam. Dzis moja kolej obiadu. Pomidorowka i papardelle z indykiem i sosem smietanowoziolowym. Teraz odsapuje zeby miejsce na tort i ciasto zrobic:-D dzis impreza moja babcia konczy 90 lat!:O

Jugoslawa. Anula
To wredne @ okropne agggrrr!!! Cholercia moze przejdzmy na ten nowy watek co nazwe wymyslilyscie co by odswiezyc i zeby ta passe przelamaco_O &&&& za kolejny cykl!

Julcia
Mi mierzenie tempki duzo dawalo jesli byla owu u mnie hehe. Ty masz wiec fajny obraz mozna uzyskac. Pytalam ostatnio z ciekawosci mlodego gina co on o tym mysli i czy uczyli sie o tym to mowil ze tylko zarys. Bo mowi ze przy takiej elektronice jak teraz to rzadko kto w ogole sie bawi w mierzenie i interpretacje. A mi np pokazalo kiedy byla implantacja i wgl. :-)
Ahh zazdroszcze mozliwosci przesuwania porzadkowania i pomagania w remoncie. Mnie patrzenie zabija :-( juz tak bym sie wziela za cos ze mnie trzesie w srodku z nerwow! Na okna sie rzuce do mycia jak tylko stary pomaluje kuchnie i tata polozy plytki bo chyba umre od "odpoczywania" my kuchnie malujemy dwie sciany przeciwlegle na bialo i dwie na zolto. Stary nie chce paskow .prosic sie nie bede.

Anula
No z ogonami tez nie lubie chodzic ale na ta chwile to ja jestem jeczavym ogonkiem na zakupach :p ja musze zasiac moj szczypioreczek na okna do kuvhni bo kupilam nasionka :-) a lawenda cudna jest :-)

Jugoslawa
Nie mow mi o kurzu i klakach :O non stop u mnie sa! Od psow juz nie wspomne. Nastepnymrazem sobie kupie grzywacza chinskiego lub papuge ;-)
 
julia: a jaki kolor daliście? Najważniejsze, że odświeżone, bo to od razu i lepiej wygląda i lepiej na psychikę działa. Mnóstwo pracy przed wami, fajnie, bo to cieszy jak się odnowi raz na jakiś czas lokum. A jeszcze jak szafę będziecie mieć to w ogóle super. Z tą ochorną to przesada :/ Ja nie wiem, że oni tak czasem właśnie chodzą za człowiekiem krok w krok. Mi to się wtedy odechciewa po sklepie łazić. Ja to czasem złośliwa jestem i specjalnie na kogoś wchodzę "niby przypadkiem". I wtedy "ojej, nie zauważyłam pana/pani". Zwykle odchodzą :p Wiem, że to wredne z mojej strony, ale to bardzo wkurzające jest jak ktoś tak łazi w kółko :/

lux: o to już blisko :) Akurat w poniedziałek wielkanocny. Pomysłowe właśnie są chrzciny ze świetami. Jakoś tak fajnie, że się ogarnia za jednym podejściem i chrzciny i święta :)

wątpliwości: co tam słychać? ślub już za pasem ;) Jak załatwianie spraw? Sukienka przyszła?

jazza: jak weekend mija?

missiiss: uprzedziłaś mnie z postem :D Wow! Ale piękna okazja. Najlepszego dla babci! Zdrówka przede wszystkim. Jedzenie pyszniutkie u ciebie ;) A jeszcze torcik mhmmm mniam ;)

Ja już po obiadku. Pogoda taka sobie, słonka brak...Głowa mnie przez większość czasu pobolewa :/
 
Ostatnia edycja:
Witam

Mam dla Was cos do kawy;-)

Moze wizualnie kiepsko wyglada ale jest pyszne;-);-);-)
 

Załączniki

  • 1426430580830.jpg
    1426430580830.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 47
julia: wygląda na bardzo smaczne ;D To naleśnik z czymś w środku? Z sosem czekoladowym, bitą śmietaną i cukrem pudrem ? :D U nas dzisiaj królowała chałka z domowym dżemem malinowym i kakao :)

Ufff jak to dobrze, że @ się kończy. Normalnie ile to człowiek jest szczęśliwszy, kiedy go nic nie boli :| Normalnie świat wydaje się bardziej przyjazny :) Chociaż doskwierał mi dzisiaj ból głowy, który przewijał się przez większość dnia to i tak mam dobry humor.
Rano na pobranie krwi, a potem będę kombinować, żeby wbić się do gina na koniec tygodnia. Mam nadzieję, że się uda.

Spokojnej nocy dziewczyny :)
 
reklama
Miss no jestem ciekawa czy bedzie owu;-)
No to naprawde masz zalatany dzien mam nadzieje ze zlecial milo:-D
Jeszcze troche i bedziesz mogla sama robic to co xhcesz;-)

Ja jestem z siebie zadowolona caly dzien na wysokich obrotach;-)
A w miedzyczasie zrobilam nalesniki z lodami, bita smietana i polewa czekoladowa;-) pychota;-)

Jugoslawa super ze humorek sie poprawil i juz brzusio nie boli;-)
A w srodku sa lody;-)
 
Do góry