reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Smerfik lez kochana i odpoczywaj:-)

Anula oj masz radoche z piesiem, ale moj tez taki szalony, lata szaleje, on ma chyba ADHD, wszystkich obszczekuje, ucieka, jest maly, ale odwazny jak nie wiem co, podchodzi do wszystkich psow i na nich szczeka, nawet do tych duzych, jeden go juz zaatakowal, to moj nicpon tylko jeden dzien cierpial z tego powodu, a potem dalej w tango. W poniedzialek latal i latal i potem kulal na jedna noge,a wczoraj juz szczekal, skakal i szalal po podworku :confused::szok:. Swirek maly jest, ale przynajmniej sie nie nudze hehe:-)

Moniusia to teraz kciuki zacisniete za wyniki ;-)

Jugoslawa ja tez bym z checia paru rzeczy wyprobowala haha, moj to juz na pewno i moze tez kiedys sie skusze, ale liny, sznury i lancuchy jakos do mnie nie przemawiaja haha:-D. A u nas tez pogoda w kratke, dzisiaj pochmurno, slonce sobie poszlo od nas i jest tak szaro, ze bleee. A ja juz sie jutrzejszego dnia nie moge doczekac ahhhhhhhhhhhhhhhhh paczki :-D

Zalatany dzien mam, bylam na poczcie, latam tutaj zalatwiam rzeczy, tylko brzucho boli przez @, zapodam sobie przeciwbolowy
 
reklama
lux: ja też noszę w zasadzie leginsy :) Mam w szafie ze 2 pary jeansów, ale muszę mieć nastrój, żeby w nich chodzić :)

aschlee: o, dobrze wiedzieć, że przydatna ta patelnia. Może zatem kupię :)

jazza: mnie te liny i sznury też średnio teraz kręcą, ale kto wie co będzie mnie kręciło za parę lat :D Pączki pączki hop do rączki :D Mnie to też się zwykle tak trafia, że jak mam @ to mam intensywny, zalatany dzień :/ No ale kto to przetrwa jak nie my? No kto? :):):)
 
Jugoslawa ja tez uwielbiam legginsy, ostatnio kupilam sobie fajne w h&m czarno biale, widzialam w jednym ze sklepow internetowych takie w czarno biala szachownice, ale jeszcze nie kupilam. ja uwielbiam i legginsy i jeansy najbardziej rurki i sukiienki i spodnice zwlaszcza mini, ostatnio byla taka fajna seria i w h&m i w c&a :-). Oj tak masz racje wszystko wytrzymamy :-D
 
Witam po pracy

Dzis w planach farba i odwiedziny kumpeli;-)

Lux a wiesz ze ja prawie wczoraj zaspalam:/
Dobrze ze zdarzylas;-)
No to super ze z wyplaty jestescie zadowoleni;-)
Nam ostatnio kasa przez palce leci...musze zaczac bardziej to kontrolowac...
Gratki patelni;-)

Jugoslawa no wlasnie tez tak mysle tym bardziej ze spiny na ciaze niemam;-) wkrecilam sobie i mam plan ze im pozniej zajde tym lepiej!;-) Bo musze kase uzbierac hehe.
No jego romantyzmem jestem zaskoczona;-) ale ostatnio u nas jest iskra wiec trzeba korzytac;-)
Tylko musze sie odpicowac na randke;-)

Paczki bym zjadla takie dobre domowe, w sobote raczej zrobie bo za pozno wracam zeby sie w to bawic:/
Zdrowka kochana!!!
A ty kiedy do gina?

Jazza dobry tekst;-) moj niejest swiadom na ci idzie tak naprawde ale sadze ze mu sie spodoba;-) wczoraj mu mowie ze bedzie my w trakcie filmu robic przerwy w toalecie....:-D:-D

Co do kurzu ja mam tez z tym problem to jest jakas maskara jak sie kurzy!!!

Anula kochana bidulko, widze ze zamiast sie cieszyc z testu to jakis masz dzwiny nastroj:/ kiedy do gina lecisz? I do kiedy pracujesz?
Niezle ci klopotu psina zrobila;/

Smerfik to jak na l4 kiedy idziesz?
Mnie ksiazka rozpalala haha;-)

Moniusia masz racje...potrzebny czas, ja zgrywam twarda, ale jak zaczne babcie wspominac i myslec ze juz jej wiecej nie zobacze to chce mi sie plakac w glos...juz samo to piszac mam lzy w oczach:-(
Co do wyplat gdyby moj tyle przyniosl musialabym go z ta wyplata przegonic haha;-)
Nie no zartuje ale wkuta bym byla;-)
Ja wlasnie mysle zeby niewziasc dodatkowego pakietu medycznego gdzie wszystkie badania mam za darmo, bo mam juz rozpiske jakie zrobic w przyszlym cyklu ale chyba sobie poczekam z miesiac az bede midc pakiet, gdybym do dzis zlozyla dokumenty to od marca mialabym juz no ale sie spoznilam:/:/:/

Aschlee to razem bedziemy miec nocki;-) w sumie to niema sie z czego cieszyc bo strasznie ich nie lubie bleeee
To dzialaj dzialaj;-)
Tak zakupy poprawiaja nam nastroj niestety na chwile;-)
Ja troche zakupocholiczka jestem;-)

Jugoslawa ja napeeno z pogrzebu nic niebede pamietac:-( placz nerwy swoje zrobia....:/
Napewno bedzie kolejny udany;-) ladnie na pekniecie cos zapodasz i vedzie git;-)
Co do patelni to wlasnie sama jestem ciekawa z efektow takiej posiadania, a najeazniejsze czy sens kupowac takie cos?

Lux ja musze kurtke sobie ogarnac mam kupon na ciuch -50% wiec w wekeend musze go ogarnac;-)


Jazza uwielbiam rurki;-)

U nas pochmurno i chyba zapodalam takiego dlugiego
Posta ze hej;-)

Ja tez pare spraw zaraz po pracy musze zalatwic, do kwiaciarni zamowic wiazanke dla babci....
 
jazza: widziałam ostatnio w h&m jakieś czarno białe i nawet się zastanawiałam czy nie kupić, ale stanęło na tym, że poluję na torbę :D Sukienki też uwielbiam :)

julia: ja mam ostatnio podobne podejście, że w sumie nic się nie dzieje, że jeszcze nie jestem w ciąży, bo mogę trochę rzeczy jeszcze zrobić, których później nie będe mogła :) Jednocześnie mam nadzieję, że kolejny cykl będzie ostatnim, ale nie wiem, jakoś mnie sie tym stresuje. Korzystaj z iskry, korzystaj :D A zrób się kochana na takie bóstwo, że chłop padnie, byle nie przed filmem padł :D Ja do gina w dniach płodnych następnego cyklu czyli pod koniec lutego. Co do pogrzebu - to ja też nigdy nie pamiętam szczegółów :( Za dużo wtedy emocji. Na szczęście czas leczy rany.

Ostatnio w którymś sklepie widziałam właśnie patelnie naleśnikowe w zestawie z takim czymś do rozsmarowywania nalesnika, żeby cienki był. Nie wiem czy to potrzebne, bo mi akurat wychodza takie jak chce :D Musze poszukać patelni i promocji :D
 
lux: uuuuu :/ Ja kiedyś za wszycie nowego zamka zapłaciłam 15 zł :) Tylko musiałam mieć swój zamek kupiony. Teraz też mnóstwo przecen na kurtki zimowe jest, więc może się nie opłacać wszywać.
 
reklama
Do góry