reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

smerfik, jaaaaki piękny teścior! :)
miss, ehhh, Ty to się masz... uważaj na siebie :*
julia, super :)))!
Jugosława, mniaaam pączusie :) ja nie umiem :( A weź nie mów nawet o tych ciuszkach ja już nie mogę patrzeć, bo bym wykupiła wszystko co możliwe.. Ehh tak wiara czyni cuda, coś w tym może jest... Jak Twoje zatoki?
Blair, pewnie, że dla Maleństwa wszystko! :)))

A mi choróbsko jak ręką odjął.. lipka z babcinego podwórka działa cuda :))) Tak na marginesie dziś miałam jeszcze więcej książkowego śluzu niż wcześniej i tak mi się utrzymuje od 3 dni, jestem w szoku, że aż tak ładny jak nigdy. Ale nie ma co się cieszyć ;) Jutro badam progesteron, wyniki pojutrze, albo nawet i za dwa dni. Ciekawe jak to będzie wyglądać, będę liczyła na waszą pomoc, bo nie znam się na tym za bardzo :) Idę się wykąpać i wracam do Was jeszcze na chwilkę, bo mam coś ochotę posiedzieć na kompie jeszcze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przepraszam ale dziś dzień mialam do doopy ....

uploadfromtaptalk1423602243673.jpeg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1423602243673.jpeg
    uploadfromtaptalk1423602243673.jpeg
    3,4 KB · Wyświetleń: 50
Moniusia chyba kryzys ....
Z testu się ciesze tylko dookoła wszystko mnie przybija .... nawet mi się gadać nie chce o tym
..ide zaraz spać ....
 
moniusia: dobre, sprawdzone sposoby potrafią działać cuda, tak jak lipa :) Dobrze, że śluz książkowy. Może coś się zmienia na lepsze w twoim organizmie :) U mnie z zatokami tez lepiej, więc też się cieszę :)

anula: piękny teścior :) Mam nadzieję, że te sprawy co cię smucą niedługo się jakoś ułożą, żebyś mogła się cieszyć fasolką. Kryzys musisz go pokonać. No chyba, że to kryzys związany z burzą hormonów :) Tulam.


Dobrej nocy dziewczyny.
 
Jugoslawa dziękuje ....
Cos zebrac się nie mogę do spania grr ...jutro miałam miec jeszcze urlop ale musze iść do pracy .... wcześniej za to wyjde .... dobranoc
 
Smerfik piekna beta, no jest super;-)


Missiiss kochana tylam mocna i trzymaj się tam mocniutko:tak:


Julia super wiesci, to teraz trzymamy kciuki za owocne wykorzystanie pęcherzyka;-). A na Greya to i ja chce isc hehe, a mój się tez na ten film napalil chociaż to babski erotyk, ale tematyka go przyciąga haha, oj to będzie się dzialo po filmie hehe. Kiedys widziałam gdzies na fejsie chyba body niemowlęce z napisem „9 miesięcy temu moja mamusia czytala Greya”:-D


Aschlee kochana trzymaj się cieplutko i pisz czesciej :tak:


Lux to najwyraźniej masz reke i podejście do dzieci, ze malutka tak się Ciebie slucha;-)


Jugoslawa ohh paczki @_@ hehe, ja już nie mogę się doczekac czwartku, paczki smażyłam już w tym karnawale i z racji, ze w tygodniu nie mam czasu, aby wykonac druga partie to będą kupne, ale mam zamiar tak bezczelnie się nimi nawpie.... hahaha tzn najesc :-D


Blair kochana tak dla maleństwa jesteśmy w stanie zrobic wszystko:tak:


Moniusia super, ze już lepiej i wykorzystujcie sluz ;-)


Anula no tescik piekny, ciesz się kochana:tak: i odganiaj kryzys od siebie

Ok przez ta @ dzien mialam jak w matrixie, niecierpie cholery, ale niedlugo ja wykurze na dluzej ;-)

Uciekam spac.

Dobranoc:-)
 
Miss kochana co sie dzieje?
A z tymi bakteriami to porazka:/:/
Wspolczuje co musisz przejsc...

Aschlee a jak tam praca? Na jaka zmiane chodzisz?

Smerfik piekne testy;-)

Jugoslawa wpadne na paczki ja niestety niedam rady tematu ogarnac jak wroce z pracy po 15 bo z kumpela sie dzis i jutro umowilam...
No ciuszki sa boskie;-)
Umowilismy sie we wtorek na podglad czy peklo...
Mowil zebym testy kupila owulavyjne one tez pomoga a juz wogole mierzenie temp...
A co tam mi szkodzi od jutra bede mierzyc hehe;-) wiem ze to moze nic niedac...
Aczklowiek sie zastanawiam, bo jak bedzie mezu to my bez wzgledu na wszystko sie przytulamy wiec czy sens sie spinac?;-)

Blair no wspoluczje akcji mulenia ale chyba wszystkie przez to przechodzimy wiec wiem o co kaman!

Anula88 piekny test;-) i glowa do gory kochana!!! Bedzie git;-) i chybs u ciebie juz dzialaja hormony hehe;-)

Moniusia &&&&&

Jazza lekarz mi rozpisal liste badan jakie muszr zrobic w kolejnym cyklu...
Oj to widze ze bedzie podobnie po filmie mezow wykorzystywac;-)
A ja sie zdziwilam bo M mowi ze za tydzien na walentynki bo do kona na Greya mnie zabiera, a on do mnie ze w sobote rowniez na randke mnie zabiera;-)
Dobry tytul hehe;-)


Milego dnia

My w piatek zegnamy babcie, strasznie boje sie tego dnia...:-(
 
Dobry :) zaspalam dzis do pracy!!! ale zdazylam dojechac akurat jak Lidka szla na autobus...budzik w kom nie zadzwonil...masakra...a moj stary mial super wyplate, prawie 2700, dawno takiej nie mial
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
a i kupillam wczoraj se patelnie tefala, taka mega, bo ta stara juz brzydka jest
 
reklama
Dzień dobry,

lux: raz na jakiś czas można zaspać :D Poza tym nie zaspałaś tylko byłaś idealnie na czas, a to sztuka :D Patelnie tefala są super! Mojej też się kończy czas chwały i musze pomyśleć o nowej...Wypłata niezła :D No to możecie trochę poszaleć :D

julia: ależ romantyczny ten twój mężu :) Faaaajnie :) Co do spinania się to lepiej chyba podejść na luzie, bo wiadomo, że jednak psychicznie jest lepiej. A jeśli i tak macie zamiar się przytulać to może nie warto się tym stresować? Najwyżej zmierzysz po walentynkach rano i stwierdzisz, że chcesz powtórkę :D:D:D Lekarz widać wie co robi, bo i badania zleca i kontrolne usg, oby tak dalej :D

jazza: hahaha bosksie body z tym greyem :D Ja też zamierzam się "najeść" pączków :D Hihi. Wgonimy niedługo nasze @, pójdą sobie na długi urlop :)

U mnie znowu lekko nos zapchany, ale zaserwuje sobie drugą partię inhalacji i powinno być dobrze. To chyba przez zmiany temperatury, bo w weekend jeszcze zero było a wczoraj +6 :| No jakiś kosmos straszliwy. Chatę muszę dokładnie ogarnąć, bo już kurz zagląda. Mam wrażenie, że im bliżej wiosny tym bardziej się kurzy...w sumie dobry znak :)

Udanego dnia dziewczyny :)
 
Do góry