reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzień dobry dziewczyny:)
ja z innego wątku przylazałam w celach informacyjnych:-)

Chodzi o inofolic lub inofem:) Komu pomógł? Jak stosować? I czy potrzebna jest konsultacja lekarska do tego?
 
reklama
Julcia
To mily dzien Ci sie zapowiada dzis :-)

Aschlee
Lacze sie w bezsilnosci i zmeczeniu i oslabieniu bbrr. Tylko 2 h snu?o_Oo_O:O ty przynajmniej z 5-7 sie przespij!

Enej
Hej mi inofolic pomogl w pierwszym cyklu a zaczelam pic koncem cyklu i caly szczesliwy cykl. Tzn procz tego clo bralam i glucophage ale dwa lata i nic a jeden cykl z iinofoliciem i sie udalo. Na opakowaniu jest raz dziennie ja z racji swojej wagi pilam dwie dziennie. I tylko powiedzialam lekarzowi ze go biore i on powiedzial ze ok. To moje odczucia i doswiadczenia z nim.
 
Dzięki dziewczyny za miłe slowa :)

Ja niby mam PCOS, ale lekarz nie kazał mi brać nic oprócz kwasu foliowego podczas starań. Wiem, że mam owulację, może nie w każdym cyklu, ale w większości. Także nie wiem, na razie nie będę chyba brala tego inofolicu.

Dziewczyny, zdrowia Wam życzę, bo widzę, że coś tam Was po kolei łapie.. Nie chorować mi tu ;)
 
Hey kobietki ... podczytuje i jakoś tak zachciało mi się napisać ...

Miss zdrowka dla Jasia, mezu niech nie stresuje a ty zalatw sprawe ze szpitalem to i odpoczniesz i będzie wiadomo co i jak ....

Jula fajnie ze urlop już ustawiony ja poki co moge zapomnieć ... nawet w wigilie i sylwestra do pracy .... a na ferie zimowe chce wolne tylko kto mi urlop podpisze ... a jak nie to l4 ....

Aschle odpocznij kochana bo nie pociągniesz zbyt dlugo a regeneracja wskazana ....

A u mnie jakis taki ciezki tydzień; chorobsko dopadlo, kaszel, katar ehhh
.. mlody wczoraj w nocy wymiotowal .... wiec akcja sprzątanie byla .... nie chce mi się dzisiaj okrutnie ....

Resztę kobietek pozdrawiam ....
 
Enej - nie trzeba konsultować z lekarzem :-) duzo dziewczyn brało 2 dziennie saszetki :-) ja bralam i inofem i inofolic ale mi nie pomógł tylko ze ja byłam u ginekologa i mówiła ze owulacje i wykres mam ksiazkowy .. wiec u mnie to nie problem z owulacja :-) spróbuj moze od jednej saszetki dziennie w pierwszym cyklu:) no i polecam apteki internetowe bo wyjdzie gdzieś 40zl z przesylka bo w aptekach normalnym nawet i 60zl wołają :/
 
Ja jakos nie nastawiam sie na ten cykl...zalapalam jakiegos mega dola.Czasem to mam wrazenie ze powinnam sie zajac czyms innym bo jakos nawet nie umiem skumac tych swoich dni :(
To juz chyba nie na moje sily i nerwy
 
Aschlee a ty już jesteś po badaniach? jaki u ciebie plan działania - jęsli można wiedzieć? ja czekam na wyniki z krzepliwości, pozostałe ok.
 
Aschle a ja cie rozumiem, ja juz stracilam wiarę .... dociera do mnie ze nie mam się juz co napalac,czekac,wyliczac ... chuba nie jest mi dane .... za kazda z was kciuki trzymam .... i mam nadzieje ze u ciebie wszystko się wyjaśni, będzie przyczyna i pozostanie owocny wynik działania ...
 
Enej popytaj w aptekach, bo znajoma znalazla apteke gdzie placi za opakowanie 32zl:-) w poznianiu....

Aschlee tulam kochana:*
Tez tak czasami sie czuje...to normalne,ale wierze ze nam sie uda;-)

Anula fajnie ze sie odezwalas;-)
Zdrowka zycze;-) kochana ja mam nadzieje ze los cie pozytywnie zaskoczy;-)

A ja leze przed tv i pod kocykiem....a wszystko stoi,ehh trzeba ruszyc tylek;-)
 
reklama
Julka to teraz nic tylko kciukac :-)


Melka swiateczne szalenstwa lozkow...hmmm super:-D


Julia narazie kupilam dla taty- ubrania i cisnieniomierz, a mojemu M planuje jutro kupowac:-D


Jugoslawa to dobrze, ze dzis lepiej i energia jest, super. Ja tez powoli mysle o swiatecznym kucharzeniu, menu obmyslone, mam tradycje taka, ze dzien przed wigilia i w wigilie rano okupuje kuchnie i wtedy to moje krolestwo jest, uwielbiam to bardzo:-D


Missiiss kochana to dobrze, ze chlop sie uspokoil, ale martwie sie tymi Twoimi zaslabnieciami. Trzymaj sie tam kochana i zdrowka dla synka;-). a odbnosnie mojej pracy- kochana jak oni mi podwyzke dadza to chyba zawalu dostane z wrazenia i bede zaskoczona bardziej niz gdybym sie obudzila z twarza przyszyta do dywanu haha :-D


Julia super termin urlopu dostalas, a u nas ogrzewanie w pracy juz chodzi do nastepnego wybuchu haha:-D



Aschlee oby udalo sie przespac chociaz troche kochana i ciesze sie, ze dalas rade, bo wyobrazam sobie, ze nocki sa ciezkie;-)


Anula witaj kochana witaj, oj biedny synus:tak:


Aschlee i Anula kochane uda sie nam, trzeba w to wierzyc, bo jak nie my to kto bedzie wierzyl? Ja teraz podchodze dot ego na luzie, bo tak mi latwiej, ale wierzyc nie przestaje. Wiec luz gitara i cuc do przodu.. damy rade:-D
 
Do góry