reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej wszystkim, dawno mni enie było :)

Mississ zdrówka dla Ciebie i Jasia!! :) Trzymajcie się !! I oby ci się udało do tego szpitala iść tak jak chciałaś :)

Anula zdrówka! Odpoczywaj! :) I nie trać nadziei!! :) Ja &&&&& :)

Aschlee odpocznij w końcu kobietko, bo można się wykończyć tak.... :) Dbaj o siebie :)

Melka - w takim razie owocnych świąt! :))) Taki piękny prezent świąteczny pod choinką jak znalazł :))

Julia - ja też brałam duphaston 2x1 więc co lekarz to inny styl :) I też &&&& za noworoczny prezencik :))

Noelka, Jazza - owocnego cyklu :)) &&&&&&&


Ja ostatnio rzadziej piszę ale podczytuję :) Nie mam siły na nic ostatnio, ani na zakupy świąteczne, ani na porządki ani nic.... najchętniej cały dzień bym przespała.... Trochę jednak się mobilizuję chociaż z trudem heheh

Akurat rodzice kupili prosiaka i będę w najbliższych dniach pomagać mamie robić domowe wędliny na święta :) piernik staropolski już mam upieczony, dojrzewa powoli, prezenty powoli kompletuję :p
Wczoraj dostaliśmy od moich rodziców taki jeszcze ślubno-gwiazdkowy prezent - zestaw obiadowej porcelany na 12 osób, ale piękny i luksusowy, aż szkoda będzie jeść na nich :) z koronkowym wzorem i platyną na brzegach :) musieli się wykosztować :)
 
Ostatnia edycja:
missiiss: mam nadzieję, że wszystko się ułoży tak jak chcesz. A dla synka zdrówka. Cieszę się, że chłop się opamiętał :D Nie dziwię się, że omdlenia ci przeszkadzają :( Dbaj kochana o siebie.

julia: ja miałam dosyć intensywny dzień od rana. Na szczęście udało mi się dokupić brakujące drobiazgi świąteczne i mam już wszystkie prezenty. Teraz tylko zapakować, ale to już bliżej świąt. Niedawno wróciłam i zrobiłam obiadek: warzywa z makarono-kaszą czyli z kuskusem :) Pyszne wyszły! Super z urlopem :D Zobacz, zależy im, żebyś była w dobrej formie :) Dbają o twój wypoczynek :D

aschlee: ojej ty to masz ostatnio z tym brakiem snu :( Może faktycznie coś cie chce zaatakować. W końcu organizm osłabiony. Zdrówka życzę :) Ile masz jeszcze tych nocek? Doła kochana złapałaś z przemęczenia zapewne. Musisz się wyspać, zregenerować i wtedy podejść do tematu. Tulę :) Życzę siły.

noelka: jak gin tak mówi, to może boi się, żebyś sobie nie rozregulowała tych cykli. Bo jednak owulacja występuje. Zawsze możesz podpytać na kolejnej wizycie. No albo ryzyk fizyk.

anula: trzymaj się kochana, bo widzę, że i u ciebie kiepsko ostatnio. Zdrówka życze dla ciebie i młodego. Szkoda z tym brakiem wolnego w wigilie i sylwestra, ale może chociaż was wcześniej puszczą? Ja wierzę, że każdej z nas się uda. A za jakiś czas spotkamy się w wątku mamusie :)

jazza: podoba mi się tradycja z okupowaniem kuchni :D

kornelia: hej, hej :) Oooo zastawa obiadowa :) Pewnie cudo! Trzymaj się ciepło i zdrowo :)
 
Hej laski. Ja jestem zła, bo mój facet miał słaba wypłatę, tak jak cały zakład. No masakra. Na dodatek koleżanka mnie wkurzyła i wyszła kłótnia, ale to napisze gdy będę na kompie na necie. Buziaki.
 
Hej laski. Ja jestem zła, bo mój facet miał słaba wypłatę, tak jak cały zakład. No masakra. Na dodatek koleżanka mnie wkurzyła i wyszła kłótnia, ale to napisze gdy będę na kompie na necie. Buziaki...
 
Jugoslawa jeszcze dzisiaj i jutro...mozliwe ze masz racje ze to z przemeczenia :tak:


No nic jakos to trzeba przetrwac juz blizej jak dalej a potem weekend zakopuje sie pod kolderka i do 12 spie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jazza zazdroszcze podejscia do kuchni ja tak sobie to lubie...

Kornelia fajnie ze zajrzalas do Nas:-D
Super prezent dostalas od rodzicow super;-)

Jugoslawa to minal ci dzien;-) mi rowniez, M zjechal do domki na obiad;-)
Firma ma ravzej gdzies moja forme hehe;-)
 
Do góry