reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julia dziekuje.Za bardzo nie mam innego wyjscia.Czuje sie troche jaj wyrzute toffi ale jutro odespie.Najgorsze ze w czwartek zas zalatwiania
:(

Testy mi przyszly :)
 
aschlee: uuu a to spryciarze z tą pizza :)

julia: obyś dostała urlop tak jak chcesz albo chociaż w zbliżonych ramach czasowych :)

jazza: jak sprawa z ogrzewaniem? Zrobili?

noelka: jak sytuacja na froncie @? Kciuki nadal trzymam :)

lux: jak w pracy? Dzieci grzeczne dzisiaj?

missiiss: jak ci dzień minął?

Mnie coś zatoki pobolewać zaczęły. Głowę mam taką ciężką i czuję, że tam w środku mi się nagromadziło :/
Nos zatkany :( Musiałam gdzieś przeziębić...Może i od tego mnie wczoraj te zęby bolały. Muszę jutro kupić sól morską do nosa bo mi się skończyła.

Dobrej nocy dziewczyny :)
 
Aschlee testy owu? Czy ciazowe?;-)

Jugoslawa hmm niesadze bym dostala...ale co tam bedzie zobaczymy jutro;-)
Witaj w gronie bolacych zatok:/
Wzielam tablete i przeszlo;-)


Jazza xieplo masz?

Ja juz powinnam spac bo o 4 pobudka ale czwartek wolny wiec dam rade;-)

Milych snow kochane;-)
 
julia: chyba też wezmę tabletkę, bo nie chce mi się inhalować. Poza tym już późno, a wolę to robić nieco wcześniej. Dobrej nocy :) I żeby zatoki puściły :)
 
Jugosława, ból zatok to porażka, współczuję :( Aschlee ja też chwilę spalam, ale co chwilę ktoś dzwonił i mnie obudził. A dzieci? Mati miał fochy i karę dostał, a laski grzeczne. Amelia chodziła i mówiła, że mnie kocha i w ogole, że jestem the best. Mówię, czego chcesz skunksie? Bo za miła jesteś. Ciociu, mogę się dziś nie myć? No chyba cię poczadzilo, zjeżdżaj pod prysznic! O 19-tej już spały.
 
Jugoslawa no mnie juz niebola tabletka swoje zrobila;-)

Aschlee zaciskam &&&& by jak najszybciej byly potrzebne;-)

Ehh wiecie ze ja jakos stracilam nadzieje ze uda mi sie zajsc i urodzic dzidziusia?
1 ciaza za 3 podejsciem
2 ciaza za 1 podejsciem
3 ciaza za 1 podejsciem
...a teraz leci 4 podejscie i boje sie ze limit wyczerpalam
 
reklama
Jugosława, ból zatok to porażka, współczuję :( Aschlee ja też chwilę spalam, ale co chwilę ktoś dzwonił i mnie obudził. A dzieci? Mati miał fochy i karę dostał, a laski grzeczne. Amelia chodziła i mówiła, że mnie kocha i w ogole, że jestem the best. Mówię, czego chcesz skunksie? Bo za miła jesteś. Ciociu, mogę się dziś nie myć? No chyba cię poczadzilo, zjeżdżaj pod prysznic! O 19-tej już spały...
 
Do góry