reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam się :)

Julia
, no masakra z tymi urlopami...

Jazza, ale miałaś przejścia. Mam nadzieję, że już wszystko dobrze? Kiedy będziecie mieć ogrzewanie?

Ja dzisiaj mam termin @, coś czuję, że jednak przyjdzie...
 
reklama
mississ, wiele przeszłaś widzę :( jesteś mega silna ja bym się nie zdecydowała na dziecko chyba po takim takiej stracie jestem za słaba raczej.. dużo zdrówka życzę :**

jazza, ale przygody ;p

noelka, oby nie przylazła!


Ja jeszcze zostałam w domu w razie czego dzisiaj, bo choróbsko nie poszło jeszcze całkiem :) ogarniam chatkę, bo ma teŚciu przyjechać po szynki, bo będzie wędził ;) kreska na teście owu. taka sama od 3 dni - jasna ,czekam na grubą różowa kreche ;)
 
Noelka kochana to ja zaciskam &&&& to kiedy testujesz? Jutro?

Moniusia oby lada dzien kreseczka sciemniala;-)

Ja ze sprzataniem daleko w polu hehe;-)

Jestem szczesliwa dostaniemy z firmy kupony do HM ze kupuje za 300zl place 150zl;-)
 
Jugoslawa jeszcze nie mamy ogrzewania, ale maja dzis przyjsc o_O jazz normalnie. Kochana dobrze, ze zab nie boli i jakos da sie wytrzymac, bo to uciazliwe potrafi byc niestety. Ja tez mam nadzieje, ze wszystkie hurtem zaciazymy i bedziemy wsplnie sie dzielic wszystkim i przezywac ten czas ;-)


Julia ja tam trzymam kciuki za Ciebie kochana mega mocne;-)



Aschlee przespij sie kochana troche to dobrze zrobi, obys znalazla czas
;-)

Noelka oby nie przyszla ;-)


Moniusia zdrowka :-)
 
Julia, fajna sprawa z tymi bonami :)

Nie wiem, ja to chciałam testować dopiero w przyszłym tygodniu :D ciekawe, czy tyle wytrzymam ;)

Dzięki dziewczyny za kciuki :*
 
Julia, też by mnie szlag trafił! Wątpliwości mi lekarz też powiedział, że po roku starań mogę się martwić. Miss, no dwa lata to mega długo! Nie wiem czy bym tyle wytrzymała. Aschlee jak samopoczucie? Byłam rano w mieście, obiad zjedlismy niedawno, mielone zrobiłam. Sprzątam i hop do pracy. Aha i ręczniki wypralam :D
 
Noelka w przyszlym tygodniu?;-) no niezle ja to juz jutro bym testowala tym bardziej ze termin @ jest na dzis;-)

Ja dzis piers z kurczaka ziemniaczki i surowke;-)

A w sobote mezu zaproponowal jakis wieczor dla Nas w domku;-) jakies jedzenie film itd...;-)
 
Lux kochana oprocz zmeczenia jest ok i troche znarznieta jestem ;) mniamm mam teraz po opisie smaka na mielone z ziemniaczkami i mizeria :)

Julia fajnie z tymi bonami taki mily prezent od pracodawcy :tak:

Noelka kciuki zeby @ zaginela gdzies po drodze na 9 miesiecy
 
Julia, wiem, że to wariactwo :D ale wyjeżdżamy w ten weekend i jeśli zrobiłabym test i byłby pozytywny, to bym się denerwowała tą podróżą. A tak to nie będę wiedzieć ;) w sumie nie wiem, czy to dobre podejście...
 
reklama
Aschlee no mily mily;-) troszke zaoszczedze cos kupie corce i chyba prezenty zrobie do innych;-) przynajmniej troche kasy zaoszczedze;-)
Wlasnie czekam tez na przelew swiateczny i moje nadgodziny;-)
Drzemka jest wskazana, teraz masz sie w miare ale w nocy niebedzie tak wesolo:/

Noelka no decyzja juz nalezy do Ciebie;-)
 
Do góry