reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

julia: liczę na to, że @ szybko do nas przyjdzie. A jak nie to ją siłą woli wywołamy :D Bo przecież nie od dzisiaj wiadomo, że jak kobieta zmotywowana to wiele może :D:D:D Oooo jak miło z kuponami :) I jaki mąż pomysłowy :D:D:D Jedzenie, film, bzyku bzyk :p

noelka: &&& zaciśnięte. Kiedy teścik robisz? Oby @ nie przylazła! Odejdź @ odzejdź :) Wybór należy do ciebie :)

moniusia: powodzenia z oulką :) Uwielbiam domowe wędzone mięsiwa :) Zdrowiej :)

jazza: mam nadzieję, że dzisiaj zrobią to ogrzewanie. Dobrze, że teraz to się stało, a nie w święta, bo wtedy na fachowca to można czekać i czekać :/

lux: uwielbiam twoje gotowanie :D Mielone mniam! Udanego dnia :)
 
reklama
Normalnie dzisiaj juz nie mam na nic weny...nawet mi sie nie chce myslec o gotowaniu obiadu.Chyba cos na wynos wezme dobrego bedzie z glowa zeby chociaz troche sie przespac.

Julia ja wiem ze bedzie ciezko dlatego mam nadzieje ze uda mi sie chociaz przekimac ze dwie godzinki.

Jugoslawa a ja tam trzymam zeby to bylo przeoczenie lekarza i jednak mily prezent na swieta od losu ;)
 
Jugosława, planuję teścik w przyszłym tygodniu ;) no jestem ciekawa, czy wytrzymam, z Wami na forum to chyba trudne będzie :D
A mam takie pytanie, jak mierzycie sobie temperaturę, to jest to zawsze idealnie o tej samej porze? Bo u mnie różnie wychodzi... Z reguły między 6 a 7, a zdarza się też np. przed 8...
 
Noelka powinna byc o tej samej godzinie a gdy jest inna trzeba cos tam odjac;-) ale niepowiem ci...

Miss jak sie masz? Co dostaje maly pod choinke?
 
lux: odpalam miotłę i lecę :D Chyba też zrobię mielone, ale to dopiero pod koniec tygodnia. Mielone, ziemniaczki i buraczki :D

noelka: no może być ciężko z wytrzymaniem tyle dni :D

No i już się szaro zaczyna robić, idzie wieczór...Ale te dni krótkie!
U mnie 15dc, a od jutra biorę dupka. Oby @ przyszła terminowo, bo jestem ciekawa jak zadziała na mnie clo w następnym cyklu :) Trochę się obawiam czy mi nie odbije po tej ilości leków :D
 
reklama
Do góry