reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julia daj spokoj czuje sie jak zombie ;) a tu jeszcze mam troche zalatwiania wiec na chwile obecna zapowiada sie ze spac to bede dopiero jutro kolo 7...chyba trzeba sie zaopatrzyc w wieksza ilosc energetykow dzisiaj.

U mnie tez zimno strasznie.Teraz na termometrze niby -6 i wszystko biale.

Julka witaj.Super ze humorek lepszy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane:-)


Julka to teraz czekamy na efekty starnek hehe:-)


Missiiss moja kochana mówiłam Ci już, ze uwielbiam Twoje posty:-D? Hehe to mowie teraz:-D. A to nosidelko to w deche czadowe musi być, ale może to jakis znak, ja tam wierze w znaki:-D



Aschlee kochana ciesze się, ze humor lepszy;-)


Jugoslawa u nas tez pogoda taka mzawkowa ostatnio, ehhh niecierpie, wolalabym lekki mroz lub sypiacy powoli sniego niż takie cos.

Noelka ja tez powoli czuje swieta i tez powoli brakuje mi czasu na wszystko;-)


Ewelina gratulacje kochana:-)


Lux jak żołądek?


Julia to dobrze, ze dziąsło nie boli kochana;-)



Julka odnośnie tłumaczenia dni płodnych i niepłodnych mężczyznom to mój nie pyta, bo nie chce wiedziec, chce isc na spontana hehe:-D


Missiiss Twój syncio to niezle ciagnie z tej butli kakao, z drugiej strony mu się nie dziwie bo pycha jest. Ja tam Ci zycze kochana, aby Twoje przeczucia się sprawdzily co do plci lokatorka. A z tym gwałceniem meza pozniej to masz racje, pewnie, odbijecie sobie kochana. Ja w tych sprawach jestem jak Ty, moj się cieszy, bo nigdy nie mam dosc i duzo o tym mowie haha:-D


Julka a co do staran, powiem Ci, ze po pewnym czasie czlowiek nabiera cierpliwosci. Ja 5 lat temu poronilam, ale bylam wtedy w innym zwiazku. Z obecnym narzeczonym stsramy sie od roku i nic, ale u nas to raczej to, ze za bardzo chcemy i stresy itd. Jeszcze daje nam czasu troche, a potem zobaczymy. Ale to czlowieka uczy pokory i cierpliwosci ogromnej. Ja jestem ogromna optymistka i szalona mega i to i moj narzeczony sprawia, ze sobie radze

Julia to przekichane z tym urlopem, oby mimo wszystko bylo dobrze kochana;-)


Watpliwosci super, ze szczesliwa jestes po wizycie znajomyc, to zawsze optymistycznie nastraja:-)


Kochane wczoraj troche poczytalam, ale padlam jak zabita. Mialam taki hardcore dzien, ze to masakra. Nie dosc, ze nie moglam wczoraj rano wylaczyc alarmu w szkole, bo mi wariowal, to pozniej nasza Dyrektorke pogotowie zabralo, bo kaszlala i nagle bolu dostala, okazalo sie, ze jej dysk wypadl i ma dyskopatie i nie ma jej w szkole, wiec od wczoraj jestem ze wszystkim sama. Looooo matkoooo hardocre. A potem wieczorem kolezanka do mnie dzownila, ze piec nam wybuchl i nie mamy ogrzewania, wiec dzis dopoki nam nie naprawia to mamy spartanskie waruki. Normalnie o_O :eek::szok: heheh cycki opadaja normalnie jak z komedii jakiejs:szok::eek:


Ok uciekam do pracy kochane;-)


Milego dnia
 
Witajcie dziewczyny,

lux:
wesoła ta twoja gromadka :D Taką zaprawę dostaniesz życiową :D Ja też mam termin @ na 23.12. Tylko u mnie testowanka nie będzie, bo ten cykl jest bezowulacyjny :( Kciuki za twoje testowanko :)

julka: cierpliwości kochana, lepiej poczekać i zobaczyć II niż się zdenerwować, że jeszcze nie ma :) Kciuki trzymam :)

julia: ale chamstwo z tymi urlopami :/ Tak w ogóle można? Nie ma to jak równe traktowanie pracowników :/ Missiiss ma rację - niedługo będziesz miała ich gdzieś :) Hahaha dobrze mieć w pracy taką przełożoną :D:D:D Wyjazd rodzinny nad morze super sprawa :) Będzie dobrze kochana :)

missiiss: wątek zafasolkowanych będzie super :) Co do starań to trzeba sobie te przerwy psychiczne robić, tak jak piszesz, bo można po prostu zwariować.

watpliwosci: super, że gościom się podobało i tobie również :) Kiedy kolejna porcja? Czy to już koniec? No lekarze mają takie podejście, że "pani próbuje i przyjdzie za rok". Eh...a przecież można przyspieszyć sprawę, można lepiej zbadać i zdiagnozować, bo często lekarze nie robią badań hormonów :/ No ale to temat rzeka :)

aschlee: miłego dnia :) Mimo, że intensywny, niech będzie przyjemy :)

jazza: ja też nie znoszę mżawek. Wolę tak jak ty :) Skrzypiący, błyszczący śnieżek :D Ale miałaś dzień :| Normalnie jak z filmu albo z książki...Trzymaj się kochana. Mam nadzieję, że ogrzewanie szybko zacznie działać bo to jednak kluczowe zimą. Dobrze, że teraz jeszcze takich mocnych mrozów nie ma. Trzymaj się :)

Ale postów naprodukowałyście :)
Ja wczoraj padłam. Byłam u dentysty i mi rozwierciła małą dziurkę, ale tak mnie potem cała szczęka bolała, że poszłam szybko spać :/ Dobrze, że dzisiaj nie boli...Normalnie przy kanałowym tak mnie po zabiegu nie bolało jak przy tej małej próchnicy :/ Nie wiem może jakiś mocno unerwiony ten ząb, albo coś :/ Ponoć 8 są takie nieprzewidywalne :/

U mnie dzisiaj chłodno, ale słonecznie na szczęście.

Co do starań to mam nadzieję, że już niedługo wszystkie przejdziemy do nowego wątku "zafasolkowanych" :) U mnie termin @ wypada 23.12, ale że to cykl bezowulacyjny to się nie liczy. Tak więc ja testować będę dopiero po nowym roku. Może dobrze go rozpocznę :)

Udanego dnia :)
 
Aschlee chyba zartujesz? Niedasz rady w pracy kochana musisz cos sie dzis zdrzemnac....

Jazza ale mialas naprawde ciezki dzien, masakra;-)
Kurde chyba bede zakladac nowy watek na nowy rok bo u mnie w tym juz niema szans...
Super ze jestes optymistka;-)
Co do dziasla nieboli ale potrzebna jest interwencja dentysty:-( i jakos niepotrafie sie umowic:/
No lekko przesrane z tym urlopem mam:/
Wspolczuje zycia dzis bez ogrzewania...brrrr niewyo raxam sobie hehe

Jugoslawa witaj w klubie bez owulacyjnych cykli:-( wchodzimy na nowy watek my napewno... a lekarz zapisal ci duphastona?
Zeby wywolac @? Bo jak cykle bezowulacyjne to wiadomo ze beda dluzsze:/
Przelozona fajna babka ;-) mala roznica wieku;-) zawsze pomoze jak moze...
Wyjazd no mam nadzieje ze sie uda...dzieciaczki nasze za saba sa strasznie wiec swietnie by bylo...chcielismy gdzie leciec Turcja lub Bulgaria ale kurde jak sie okaze ze zajde w ciaze to kasa przepadnie...:/ wiec pojedziemy nad Polskie morze, i moze uda mi sie odlozyc na inne autko;-)
 
julia: duphaston będę brała od jutra tj. 16 dc do 25 dc. Ostatnio jak miałam cykl bezowulacyjny to przyszła @ dokładnie po 29 dniach. Może i tym razem tak będzie. W każdym razie liczę na to, że się dużo nie obsunie termin :) Jednak zupełnie inaczej człowiek funkcjonuje w pracy jak ma obok życzliwych ludzi, a jeszcze jak to dotyczy przełożonych to super. Grunt, żebyście wyjechali. Wiadomo, że polskie morze to nie to samo co zagraniczne, ale też wypocząć można. W zasadzie czasem warto coś wcześniej zagranicznego zamówić, bo wtedy wychodzi niewiele drożej niż u nas nad morzem. Tylko to trzeba okazji szukać, a są takie.

Co do snu to mój organizm ma tak, że jak intensywny czas jest, że nie dosypiam to później sam domaga się snu i potrafię zasnąć siedząc przy biurku albo na krześle :D
 
reklama
Julcia z checia bo oczy mi sie same zamykaja.Jak sie o cos opre to zasne nawet na stojaco
Mam nadzieje ze chociaz ze dwie godzinki znajde zeby sie zdrzemnac :tak:
Na razie to zalatwianie idzie jak krew z nosa[emoji35]
 
Ostatnia edycja:
Do góry