reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzien doberek.

Brrrrrrrr jestem taka zmarznieta ze nie wiem co zrobic chyba trzeba wziac goracy prysznic inaczej sie nie rozgrzeje.

Majdaczku kochana juz weszlam na watek i odpisalam.Dziekuje za wywolanie :)

Missiiss kochana co za lekarz, wcale sie nie dziwie ze jestes wsciekla,ale wazne ze z Kruszynka wszystko w porzadku :tak:

Lux zachowania kuzynki nie bede komentowac.
 
reklama
Juggoslawa
No w szoku bylam ale najwazniejsze ze dziec caly i dycha. A bol ktory wczoraj i w nocy czulam to nie szyjka tylko najprawdopodobniej blizna po cc bo mnie tak kulo az sie w nocy obudzilam. No ale jestem zla i wiecej do niego nie pojde juz wole do tej baby pojechac miasto dalej bo ma lepszy sprzet a tyle samo kosztuje. Jak tam lewy jajnik czujesz go cos tam czy pracuje?:-)

Lux
Super ze sie udalo z podwyzszja dobre i 200 zl :-)

Aschlee
Dzis juz tycke lzej w pracy czy zapierdziel na okraglo? Ja dzis tez przemarzlam bbrr

Majdaczku
Myslalam ze sie dowiem kto mieszka ale niestety gin olal mnie wiec lipa. :-\

W ogole wrocilam do domu o 11 a na 12:15 mialam isc do internisty... Zrobilam inhalacje syrop z cebuli i zasnelam.... spalam do drugiej. Lepiej sie ciut czuje wiec nie bede sie znow jutro zapisywac. Moze powoli jakos sie wylecze.
 
Missiiss jak na razie zapierdziel.Chyba musze przywyknac...ale...dzis zjadlam sniadanie :)

Cos mnie kregoslup dzisiaj boli :-/

Obiadek zjedzony teraz marzy mi sie goraca kapiel a potem goraca kawusia.
19.12 mam wizyte u lekarza na ktorego pomoc licze przy kolejnych probach staran o Fasolke.On zajmuje sie ginekologia i problemami z zajsciem w ciaze i jej utrzymaniem...takze licze na niego w 100% i mam nadzieje ze sie nie przelicze.

Ciekawe kiedy zas do mnie zadzwonia z tej poradni co robilan badania na antyfosfolipidowy...dzwonilam to pielegniarka powiedziala ze najpozniej w polowie stycznia :-/
 
Aschlee
Wyniki w polowie styczmia??o_Oo_O to co oni je w podroz dookola swiata wyslali?o_O bedziemy trzymac kciuki 19 tego zeby lekarz okazal sie konkretny. Ja juz ze szpitala pewnie bede je trzymac. Juz sie doczekac nie moge by byc po i zeby wszystko poszlo dobrze. Zawsze jest ryzyko ze pecherz plodowy przebija bbrr :-\ ale o tym staram sie nie myslec...
Dobrze ze w pracy mialas choc ta chwile na sniadanie. Trzeba sie przyzwyczaic do nowego swiata i znalezc w nim dziure na sniadanko i zrobienie paru wdechow :-) chyba sobie tez strzele kawke z mlekiem :-) tzn mleko z kawa ;-)
 
Missiiss no wlasnir jak dla mnie to tez dlugo mam nadzieje ze nie miala na mysli ze cokolwiek dowiem sie dopiero na kolejnej wizycie bo mam termin na 27 styczen.

Kochana o tym nawet nie mysl...wszystko bedzie ok.To Ty trzymaj &&&& za mnie a ja bede zaciskala za Ciebie


Mezul kupil dzisiaj ta nowa milke...jak nie przepadam za czekolada tak ta jest przepyszna
 
Ostatnia edycja:
Aschlee
To bedziemy razem za siebie trzymac :-) bede w szpitalu to wam zyc nie dam ze strachu ;-):p
Hmm co do wizyty moze jak zadzwonisz po swietach to ci cos powiedza co z wynikami. A co to za milka ?:-)
 
Milka toffi z calymi orzechami...
300g czekolady rozeszlo sie w ciagu 5 minut :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, piła któraś inofem? Lekarz mi ostatnio polecił przy staraniach ze względu na zawartość maltodekstryny. Czytam na forach i widzę same pozytywne opinie. A Wy jakie macie doświadczenia z inofemem?
 
reklama
Do góry