reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugoslawa kochana wlasnie nie mam termofora i chyba sobie zakupie bo na pewno zdalby u mnie egzamin, jak wracam to ciezko mi sie ogrzac, a teraz ten zimny wiatr poteguje jeszcze bardziej wychlodzenie brrr to nie moje klimaty ;-) oj kochana i u nas blekit nieba lubie sloneczko :-D

Missiiss kochana zobaczymy mzoe sie odezwa, ale masz racje, gdzies tam czeka na mnie wymarzona posada :-). Kciuki kochana za wizyte, a odnosnie blizny po cc to w kolejnej ciazy podobno jest odczuwalna, kiedy brzuszek rosnie, wiec bedzie dobrze kochana;-)
 
reklama
Hej laski, ale u mnie dziś zimno :( Jugosława co do mojej szwagierki to temat rzeka. Uwierz mi, że jeszcze tak leniwej osoby jak ona nie poznałam. Ona ma problem, by jechać co drugi dzień do pracy, by wziąć miotle, by uszykowac dziecku kanapkę, by wykąpać dziecko. Gdy wraca z pracy to dziecko wykąpane, najedzone, lekcje odrobione i leży w łóżku. Ale Edycie i tak źle! Inna by musiała po pracy zrobić obiad na drugi dzień i ogarnąć dom. A ona ma wszystko podane na tacy. Ale to wina tesciowej, że Edyta NIC nie potrafi. Ubic kotlety? Ona nie wie jak mięso pokroic. Obrac ziemniaki? Ona nie wie jak nozyk złapać. No mogłabym wymieniać długo. Za rok ma się niby wyprowadzić, bo jej facet planuje kupić mieszkanie w swoim rodzinnym mieście. Przecież ona na drugi dzień wróci do matki z płaczem. Bo on źle ją tu traktuje, więc co dopiero tam. On jej nie odpuści, będzie musiała gotować, sprzątać, zająć się Julia no i chodzić do pracy.
 
Jazza no szkoda ze sie nieodezwali:/ no ale trzymam kciuki za szybkie zaciazenie;-) to zmiana pracy narazie niebedzie wchodzic w rachube;-)

Jugoslawa tak musi sie przyzwyczaic;-) no juz maly bunt wczoraj byl ale opanowalismy to;-) wierze ze lewy twoj jajnik bedzie pracowal &&&&&& widzisz ja bylam pewna ze nic z tego a jednak...;-)
Ja zastanawialam sie nad mierzeniem temp i stwierdzilam ze ona by mnie bardziej nakrecala;-) i dalam sobie spokoj;-)

Miss no dzis lepiej;-) spala tam do 5 rano pozniej do mnie przyszla;-)
&&&&& za wizyte i czekamy z niecierpliwoscia na wiadomosci;-)
 
jazza, Ta jest, biorę się ;-) oooj będzie ciężko on już się boi tych dni :p musiałam mu wczoraj obiecać, że nie będę ubierać się w jego koszulki na wieczór tylko w swoje koronki :p na tyle mogę się poświęcić :p a Ty wykorzystuj też :D

Jugosława, kup, jednak one coś tam wykrywają, mi lekarz kazał kupić, więc najgorsze chyba też nie są :)

Lux,
ojjj są takie co mają dwie lewe ręce... moja szwagierka coś tam umie, ale do wszystkich ma pretensje, jakby wychowywała nie swoje dziecko. Cały czas pretensje, że ktoś ma dzień zajęty i nie może z nim zostać, tylko by podrzucała, a nic nie robi, bo siedzi w domu.. w ogóle jest okropna :(( próbowałam się do niej przekonać, ale jest mega nieprzyjemna dla mnie..

Ja właśnie wróciłam z pobierania krwi na hormony fsh i lh ;) chociaż czytałam, że inofolic potrafi uregulować pracę hormonów, więc nie wiem czy to nie będzie jakiś zaburzony obraz, dziś jeszcze nie, bo zaczęłam brać od wczoraj, ale już 16 d.c. jak pójdę na prolaktynę i progesteron .. ale nic to :)
 
jazza: ja termofory mam nawet dwa :D Jeden sama kupiłam, a drugi dostałam w prezencie. Mi pomagają też przy bolesnych @, wtedy tylko wlewam trochę chłodniejszą wodę. A tak do rozgrzania to wlewam baaaardzo ciepłą. I pod kocyk wskakuję. Szybko działa. Są też takie fajne rozgrzewacze co można wkładać do butów czy do rękawiczek. Też ciekawe rozwiązanie. Zwłaszcza jak się czeka na autobus przy - 20 :)

lux: ja wychodzę z założenia, że to też od ludzi zależy czy chcą coś robić czy nie. Jak się chce samemu coś zrobić, a nie wyręczać się innymi to się robi. Nawet jak czasem trzeba komuś powiedzieć, że się samemu coś zrobi. Tak mi się przynajmniej wydaje. Wiadomo, że jak człowiek leniwy to się szybko przyzwyczaja do tego, że robić nic nie musi. Tylko, że to się kiedyś skończy i dopiero będzie problem...no ale cóż życie. Mam nadzieję, że szwagierka pójdzie po rozum do głowy :)

julia: powiem ci, że też się obawiam czy jak zacznę mierzyć to już nie będzie za dużo. Jeszcze testy i wizyty u gin. Mnie same wizyty stresują, bo wtedy człowiek myśli, że ooo zbliża się owulka to trzeba działać i tak dalej...Z drugiej strony chyba wolę monitoring, bo przynajmniej widać czarno na białym co jest grane. Pomyślę jeszcze nad testami, bo to bardziej z ciekawości chciałabym, ale może szkoda kasy, bo te w aptece to drogie. Co do jajników to twoje szaleją w tym cyklu :D Ja myślałam, że dostanę clo na ten cykl, ale nie dostałam. Nie wiem...może mój gin liczy, że będzie owu...Pogadam z nim w czwartek, bo w styczniu będzie ciężko z usg w dniach płodnych, bo wtedy akurat wolne wypada, więc musiałabym teraz receptę dostać.

moniusia: ja to w sumie nie wiem jak suplementy wpływają na wyniki badań hormonów, może tak bardzo nie zaburzy wyników.

majdaczek; cześć cześć :)
 
Hej jest ok ale jestem wsciekla bo zaplacilam 100 zl chyba za ogladanir mojej cipki!:-X:-\ aaggrr usg trwalo zeby nie sklamac... 15-25 sekund? Nawet nie widzialam dziecia to raz i prosilam by mi spr kto to to mu sie nawet nie chcialo. Zmierzyl go niechlujnie i pomniejszyl go o poltorej tygodnia. Wsciekla jestem! Jeszcze czekalam godz...
 
No przecież jechałam rano do miasta z teściowa i szwagierka miała problem, by z rodzonym bratem zostać (jest chory umysłowo). O matko, brak słów na nią. Aha, wynegocjowałam pożyczkę :D zamiast 400 będę dostawać 600 zł :D jestem bardzo zadowolona. A do pracy pojadę dopiero chyba w czwartek :) właśnie zauważyłam, że mam płodny śluz. Także dziś będą działania, bo wczoraj poległam, a Tomek nie miał sumienia mnie budzić.
 
missiiss: o jejku :/ Co za lekarz :/ A niby się wydaje, że jak człowiek płaci to powinno być jakoś lepiej :/ Masakra :/ Pewnie nie jesteś zadowolona (no bo jak tu być :/) i co dalej zamierzasz? Idziesz jeszcze gdzieś ? Taki lekarz to zamiast pomóc to powoduje, że człowiek traci grunt pod nogami :/

lux: super :D Gratuluję podwyżki kochana :D A ta szwagierka to widzę temat rzeka :/ Przykre :/ Ponoć ludzie się nie zmieniają, ale niektórym by się przydało :/ Do boju kochana ze starankami :D Kolejny dzień :D
 
reklama
Jugosława dziękuję bardzo :* cieszę się, że mi się udało. Moniusia, no moja szwagierka to też patrzy żeby się córki pozbyć. Przykre to jest. Ona lubi tylko takie dzieci do roku, potem już ma dzieci gdzieś. No jest specyficzna. Brak słów na nią.
 
Do góry