reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Szczerze to licze ze wyniki dowiem sie wczesniej...bez przesady.

Jakos mnie naszla ochota na taka swiatectna salatke z ziemniakow,jajka,ogorka marchewki,warzyw z majonezem :)
 
reklama
Jugoslawa
W pelni sie z toba zgadzam to co napisalas o staraniach. Moje starania i ciaza pierwsza byla lajtowa do czasu... pozniej wiadomo kazda to walka i strach. Zycie takie przewrotne... eh a co do kominka no trzask drzewa i zapach drzewa iglastego palacego sie to czad :-) ekstra pachnie :-) ale jednak ja kupie bio :-) choc pewnie jakbym doom stawiala pare lat temu to na bank bhm kominel miala :-) ja tez lubie zupy mniak :-) a juz najbardziej te co mamusia zrobi :-)

Aschlee
Mi sie marzy gyrosowa.. ale ja mam takiego lenia z robienie jeszcze teraz z przeziebieniem ze to kosmos jest.

Ktos zna przepis sprawdzony na lenia?:-\
 
Ostatnia edycja:
julia 72,4 m2 :-D mieszkanie własnościowe w bloku na 3 piętrze :tak: zdrówka dla córci :tak:

jugosława póki nie wiem dokładnie, które pomieszczenie ile ma metrów nie bardzo jest co planować... mam kilka pomysłów, ale muszę je z mężem przedyskutować :tak:

od wczoraj smarkam jak najęta :-( :wściekła/y:

Luxuorius gratuluję podwyżki :tak:

missis nie denerwuj się :tak:
 
Julcia

Pewnie do rana musialby sie meczyc.A tak moze szybciej zareaguje to i szybciej sie pozbedzie cholerstwa.Oby szybko mu przeszlo


Mnie cos pikawa boli mam nadzieje ze przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aschlee: ooo zjadłabym taką sałatkę :D A co ci się dzieje? Też przeziębienie cię bierze?

julia: zdrówka dla męża. Oby mu szybko przeszło. Faktycznie lepiej od razu zadziałać, bo przy takiej temperaturze to rano mogłoby być ciężko. A tak wcześniej się leczyć zacznie.

noelka: ja ostatnio oglądałam "Rodzinne rewolucje" (Blended, film z 2014 r.). Bardzo mi się podobał i TŻ też :)

mychunia: spore mieszkanko :D Fajnie :) Zdrówka, żeby katar przeszedł :)
 
Do góry