reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anulcia
Wolalam cie wczoraj:-) co do brzusia to duuuxy. Za duzy... i juz z cyca kap kap :-( znow bede miala mleczarnie... podzielam nie nadawanie sie do zycia... tak mnie zatoki bola ze bede po scianach zaraz chodzic... milego pichcenia!

Jugoslawa
Frytki nawet ok. Tylkoniby pisze 15-20 min piec a to z 35 musze jak nie lepiej. Bbrrr znow dentysta bidulko...
 
reklama
Julia, no nocki i druga zmiana są najgorsze. Jugosława-ja uwielbiam gotować i Ci powiem, że się rodzina śmieje, że ja tylko na żarciu gadam :D Miss ja normalnie wrzucam je na blachę. Ale patrzę by pisało na opakowaniu, że mogą być do piekarnika :) laski ja zaraz usne, poważnie :D dzieciaki po kolacji, kończą się kąpać i idziemy ny ny :D
 
Julcia ja trzymam kciuki zeby jednaj jutro byly dobre wiesci po wizycie :tak: ciesze sie ze zakupy sie udaly, ja jeszcze w poniedzialek po pracy musze podjechac odebrac misia dla corki bo ten co mi sie podobal to akurat wykupili :(

fajnie by bylo na swieta miec taki prezent:tak:

Missiiss ale narobilas smaka na frytki chyba wyskocze do Aldika :) kuruj sie kochana.Bol zatok nie fajna sprawa
 
Do kitu te testy owu... :wściekła/y: znowu taka blada ta druga kreska... dziewczyny, a robicie je wg zaleceń? chodzi mi o taką tabelkę, co jest w ulotce - tam np. jest napisane, że jeśli cykl jest 32-dniowy, to trzeba zacząć testować owu 16 dnia cyklu - no a dzisiaj jest mój 21 dc :p to może już jednak mialam wcześniej owulację? ech....
testować jutro znowu czy dać sobie spokój?
 
Może miałam... a mierzyć w tym cyklu zaczęłam za późno. No nic, jeśli miałam, to mam nadzieję, że trafiliśmy z mężem w odpowiedni czas :p a jak nie, to w kolejnym cyklu będę lepiej przygotowana ;)
to nie wiem, próbować jutro czy dać spokój?
 
reklama
Do góry