reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugoslawa no ja lubię mieć porządek w domu. Choć Ci powiem, że gdy dużo jestem w pracy to ciężko to ogarnąć. Ale codziennie musi być obiad. Nawet gdy się mijamy z Tomkiem to robię obiad tak, by go sobie odgrzal raz dwa. Dzieciaki dziś jakoś wyjątkowo grzeczne, tylko Pati wariuje trochę. Chyba na zmianę pogody.
 
reklama
Wrocilam padam na pyszczek;-)

Wiec kupilam sobie biala sukienke taki sam kroj jak moja corka na swieta;-) kupilam juz prawie wszystkie prezenty do dzieci;-)
Jedynie mam problem z meza chrzesniakiem, ma autyzm, niemowi...niemam pojecia co mu kupic:/

Juz jutro wizyta...zastanawiam sie jak to wszystko zorganizowac...
Chwila odpoczynku i czas sie szykowac do drzemki z corka;-)
 
Julia, a ja w pracy siedzę. Dzieciaki grają na kompie, potem zrobię im kolację, kąpiel i do łóżka. I ja też będę spać, dopóki ich mama nie wróci, czyli do 23-30.
 
Mam pytanko odnosnie frytek z piekarnika. Tak poprostu troche wrzucacie na blaszke i do piekarnika??

Boli mnie okropnie czolo i nos i oczy :-( znow zatoki... tak boli ze juz plakac mi sie chce... :'( polezalam. Zaslablam przeszlo i zasnelam. Przynajmniej nie bolalo jak spalam a teraz wsciec sie idzie... :-( :'(
 
Aschlee mam nadzieje ze jutro lepszy nastroj bedziesz miec;-)
JA pewnie jutro po wizycie bede miec kiepski dzien wiec wiem o czym piszesz...

Lux ja z popoludniowki tez tak pozno wracam:/


Nic zaraz ide robic kolacje

Miss tak wrzuc bez niczego do piekarnika ale masz te frytki z przeznaczeniem ze do piekarnika?
No zdrowka zycze kochana:****
 
Hey kobietki ...dawno mnie nie było ... przynajmniej takie odnosze wrażenie ....

Aschle trzymam kciuki za was ... i "udanego" np ptezenciku w postaci 2 kresek zycze ...

Miss współczuję ... kuruj się kochana .... duzy masz juz brzucho?

Jula Powodzenia na wizycie ...pozytywnych wiesci życzę ;-)

Więcej nie doczytalM,przepraszam ale ostatnio na wysokich obrotach dzialam a dzisiaj to kompletnie nie nadaje się do życia .... funkcje życiowe prawie zerowe ... roboty w pracy tyle ze nie wiem jak ja to jutro wszystko ogarnę .... ide z dzieckiem babeczki robic na jutro do szkoły ... Potem zajrze
 
lux: ja też gotuję obiady. Ja ogólnie nie przepadam za jedzeniem na mieście, bo zwykle mi to jedzenie niezbyt smakuje. No chyba, że jakaś sprawdzona knajpa i wiadomo, że dobre i świeże jedzenie mają. Ano, jak człowiek ma dużo na głowie to ciężko wszystko na raz ogarnąć :) Ale na szczęście my kobiety jesteśmy wielozadaniowe :D

julia: oooo będziecie pięknie ubrane z córcią :) Normalnie rewelacja, że udało ci się wszystko prawie kupić. A co do prezentu dla chrześniaka męża to może coś w necie wyczytasz? Są czasem artykuły na różne tematy. Dzieci z autyzmem inaczej odczuwają świat i pewnie ciężko trafić. Może podpytaj rodziców. Czytałam gdzieś, że autystyczne dzieci lubią różne faktury i materiały, lubią odczuwać dotykiem i widzieć wyraźnie to co mają blisko. No jeszcze pytanie ile dzieciaczek ma, bo to też ma wpływ. Podejrzewam, że klasyka też będzie dobra. O której masz jutro wizytę? &&&&&

missiiss: smacznych frytek :D Kuruj się jakoś kochana, bo normalnie szkoda, żebyś się męczyła :(

anula: a z jakiej okazji babeczki? Na andrzejki? Powodzenia z babeczkami i życzę chwili odpoczynku :) Może uda ci się znaleźć chwilę na relaks.

Ja zjadłam na kolację konserwę rybną i mam po niej zgagę :/
Jadę zaraz na szybkie zakupy, bo się sporo rzeczy skończyło. W weekend unikam robienia spożywczych zakupów, bo zawsze kolejki są, a ja jestem za nerwowa, żeby w nich stać :p
Jutro rano mam dentystę. Kolejny etap kanałówki...boję się trochę mniej niż ostatnio, bo większość roboty jest już zrobiona. Trzeba tylko doczyścić kanały i poszerzyć, bo jakieś resztki nerwów zostały na samym dole. A że nie jestem w ciąży to będę mogła mieć normalne znieczulenie i strzelę sobie od razu fotkę wszystkich zębów, żeby wiedzieć co tam jeszcze jest do zrobienia w razie czego :)
 
Jugoslawa o kurczaki współczuję nie nawidze dentysty!

No babeczki z okazji imprezki andrzejkowej ;-) pierwsza tura w piekarniku ...

Powiem Ci ze w tym tygodniu mam już mega zmęczenie materialu ... a tydzień przeleciał jak przez palce ... jak tam staranka?
Ja powiem wam ze totalnie olalam sprawe i dalam na luz ... i dobrze mi z tym ;-)
 
reklama
Anula milo ze sie odezwalas;-) ja trzymam &&&& za Ciebie

Jugoslawa wiesz co on ma 7 lat...no nic bedzie trzeba podpytac;-)

Ale jestem padnieta po tych zakupach:/
 
Do góry