reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
melka19, ja jeszcze też czekam na owu - tak w okolicach 26.11 powinna być, więc już niedługo :)

Lux, ambitne plany :D udało Ci się to wszystko zrealizować?

monisia_, witaj :)

Do jutra jesteśmy u moich rodziców, dlatego tak malo piszę - za bardzo nie mam kiedy usiąśc do komputera ;)
 
lux: hmmm czuję się jak przed @ w zasadzie. Trochę częściej czuję jajniki i podbrzusze mam takie lekko wysadzone. Piersi chyba mnie bolą. Jestem jakby rozpalona, może zmarzłam na spacerze. A ty jak tam? Czujesz się ciążowo?
Ja szczerze mówiąc nie wierzę, że w poniedziałek mój test pokaże II. Jak byłam 10 dc u ginekologa to mój pęcherzyk potrzebował jeszcze trochę podrosnąć, żeby pęknąć. Owulka pewnie była 13 - 15 dc, więc jak dzisiaj jest 26 dc to powinno być już hcg na tyle wysokie, żeby test mógł wykazać. Jak zwykle dużo możliwości :)

mychunia:
tojak nic trzeba cycem karmić ile wlezie :D :) zdrówka dla was wszystkich <przytul>
 
Jugosława no u mnie ten ból brodawek się utrzymuje, jajniki też wariują. Brzuch kluje, ale rzadko. Senność jest, ale przez to ciśnienie. Może jednak zobaczysz te dwie malinowki :)
 
lux: ja też dzisiaj senna jestem. Kawkę musiałam sobie strzelić, bo normalnie usypiałam.
Czas wszystko pokaże. Ja się nie nakręcam. Chociaż zaczęłam już czytać czy to możliwe, żeby w 26 dc ... i tak dalej. To działa na mózg normalnie. Dlatego zajęłam się czymś innym. Nie chce mi się o tym myśleć i rozważać każdego scenariusza, bo i tak już nic nie zmienię, a tylko się przybijam. Poza tym ludzie w necie różne rzeczy piszą, więc tak w zasadzie wniosek jest jeden: wszystko jest możliwe :)
 
lux: no ja właśnie rozpuszczalną z dużą ilością mleka. W zasadzie piję mleko z kawą :) Ogólnie ja bardzo rzadko piję kawę. Ja po domu to zwykle bez stanika chodzę, nie lubię jak mnie coś uwiera :D Współczuję bólu, bo to niezbyt przyjemne uczucie :/ Zwłaszcza w nocy jak się lubi spać na brzuchu :/
 
reklama
No ja to w ogole po kawie mam bóle brzucha :/ a już któraś nocke źle śpię przez ten ból piersi. Wczoraj to aż plakalam, bo nie wiedziałam jak sobie pomoc.
 
Do góry