reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
julia: ja się właśnie zastanawiam czy nie iść wcześniej do gin. Mam termin dopiero 4.12. Jakbym poszła wcześniej mogłabym od razu clo brać od pierwszych dni nowego cyklu i wtedy byłby cykl bez strat. Gin na ostatniej wizycie powiedział, że jak nie zajdę w tym co teraz jestem to da mi coś właśnie na pobudzenie jajników i podejrzewam, że to będzie właśnie clo. Jak nie dostanę @ w poniedziałek to sobie przeniosę wizytę. Po dupku może się też trochę spóźniać, a nie chcę tracić cyklu.

anula: też jestem zdania, że przytulanie inaczej smakuje jak się człowiek totalnie zrelaksuje i nie myśli o "robieniu dziecka". Też rozumiem jak któraś znika, bo to jednak tak jak mówisz, głowa pracuje i się mimo wszystko o tym myśli.

melka: ja to ostatnio wyszłam z założenia, że owu przypada wtedy kiedy człowiek ma najwięcej innych rzeczy na głowie :) A co do dentysty to babeczka jak tylko usłyszała, że jestem w trakcie starania i jest szansa, że doszło do zapłodnienia to od razu stwierdziła, że zdjęcia nie będziemy robić i dostałam specjalne znieczulenie - takie co się daje kobietom w ciąży, sercowcom itd. Poza tym ona ma mikroskop i kałay dobrze widzi i nie musi zdjęcia robić :)

aschlee: współczuję bólu brzucha :( ja coś czuję, że @ u mnie przyjdzie mocna :/ Jakieś mam takie przeczucie...

moniusia: witaj :) zapraszamy do nas :)

Widzę, że nie tylko ja miałam w planach spacer :D Ja ze swojego wróciłam przed chwilą. Ponad dwie godziny na świeżym powietrzu i umysł od razu inaczej pracuje. Co prawa po przyjściu musiałam wrzucić kurtkę i szal do prania, bo na mnie ptak narobił, no ale ponoć to szczęście przynosi. Trochę się ten ptak spóźnił, bo przecież test rano robiłam :)

Na obiad mam jeszcze rybkę po grecku z wczoraj, więc nie muszę stać przy garach. Ząbek trochę pobolewa, ale nie ma tragedii. Czy wam też tak strasznie się wysusza skóra? Smaruję się rano i wieczorem balsamem, ręce w ciągu dnia też kilka razy, a ciągle mam wrażenie, że suchą mam :/ Może zmienię balsam...
 
Jugosława ja od tygodnia mam problem ze skóra. Nieważne ile zaaplikuje balasamu i tak mam sucha skórę. Może temu, że zmieniłam balsam i mi nie służy. A z buzia nie mam żadnych problemów, dbam o nią. Nie żałuję kasy na kremy, maski i inne cuda :) zjadłam obiad i zaraz pekne. A facet dostanie gdy wróci :)
 
podoba mi się taki spadek wagi
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
na diecie cukrzycowej w szpitalu przez miesiąc schudłam ok. 3 kg, po porodzie jak się ważyłam w domu ważyłam 74 kg, dziś wchodzę na wagę i jest 70 kg
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
 
lux: ja ostatnio kupiłam olejek arganowy i nim pielęgnuję twarz. Prosty kosmetyk, a ładnie po nim skóra wygląda. I pomimo tego, że ja mam skórę mieszana (tłusta i normalna) sprawdza się super. Do ciała też czasem po kąpieli użyję, ale jakoś wolę balsam co się wchłania, niż olejek co pozostawia taką warstwę. Muszę znowu zacząć regularnie do kosmetyczki chodzić. Wcześniej robiłam regularnie peelingi i skóra też inaczej wyglądała.

mychunia: wow! niezły spadek zanotowałaś :) Jak rozumiem efekt karmienia piersią i spacerów z synkiem? :D
 
Jugosława ja mam olejek arganowy do włosów na końcówki, ale tak średnio jestem zadowolona i wrócę jednak do serum na końcówki. A ten olejek arganowy to ile razy dziennie aplikujesz na twarz. Stosujesz go zamiast kremu?
 
lux: mnie arganowy też do włosów nie podszedł. Jakoś niezbyt dobrze nawilża, a do tego mocno obciąża włosy. Pozostanę wierna olejkowi kokosowemu. Od jakiegoś czasu do włosów stosuje kosmetyki bez żadnych dziwnych składników. Co do twarzy to nakładam olejek dwa razy dziennie: rano i wieczorem. I tak zamiast kremu. Czasem w ciągu dnia jak się wykąpię to też nakładam, ale zwykle starcza mi 2 razy.
 
reklama
Teraz używam Bielendy (olejek 3 w 1). Na szczęście mi się kończy i kolejny, który zakupię będzie naturalny, bez żadnych wypełniaczy. Miałam jakieś próbki, ale jak to próbki...małe i łatwo je zgubić :D
 
Do góry