reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Aschle
No wlasnie pomysl wydawal mi sie ok ale teraz juz watpic zaczynam... moze przez to ze czesto geesto mam slomiany zapal. I niby 1,5 roku to troche czasu na przemyslenie ale chyba za malo jeszcze . Ee osiol ze mnie i tyle ;-)

Tez ogarnelam chate i leze z mlodocianym na dwor zaraz :-)
 
Julia, no właśnie próbowałam, ale mi nie wskoczyło. Rano raz mi się udało etytowac. Mój tel mi utrudnia niektóre funkcje :/ a ja właśnie idę myć włosy, kolejna rzecz do wykonania. Miss mój facet też chce iść na spacer, ale wszystko mam świeżo wyprane i ubrałam lekko podarte legginsy. A kto mnie tam w domku widzi :D
 
Ostatnia edycja:
Missiiss jak pomysl spoko to ja bym walczyla wypisz sobie plusiki u mubusy i to bedzie motywacja do dzialania ;) udanego spacerku kochana u mnie dzisiaj strasznie zimno wiec nigdzie sie nie ruszam ;)

Ja jak dziecko jestem nie moge doczekac sie az przyjada z tej niecierpliwosci juz wszystko pod obiad poszykowalam ;)
 
Ostatnia edycja:
No nic to :) posiedzimy tutaj, przynajmniej jest z kim pogadać ;) tam wszystkie nam już uciekły (i dobrze z jednej strony, hehe ;))

Właśnie usiadłam i policzyłam, że to mój 6 cykl starań, myślałam, że 7 leci ;)
 
reklama
Hey Moniusia :) fajnie ze do Nas dolaczasz rozgosc sie :) u mnie bodajże 17 cykl teraz leci intensywnych starań a mniej intensywnych 2 lata minęły na poczatku listopada Ehh..

Tak czy siak z okazji zmiany pracy i ślubu od stycznia starania trzeba zawiesić :)
 
Do góry