reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej dziewczyny, ja dziś cały dzień na uczelni i dopiero skończyłam zajęcia...

A rodzice ucieszyli się ale najpierw wszyscy mieli łzy w oczach, a najbardziej mój tata, ale on to i na zaręczynach i na ślubie, po prostu jestem jego jedyna zawsze mała córeczka i taki wrażliwy jest a ja taka sama i razem z nim zawsze becze :p
 
reklama
Monusia witamy;-)

Kornelia no widzisz a sie stresowalas;-)

Ja niemialam dzisiaj sily:/ tak mnie glowa i zatoki bolaly ze koniec:/
Ale zakupy udane to znaczy corka obkupiona...ehhh a mialam cos sobie no nic pojade sama to kupie kiecke na swieta;-)
Corci swietna sukienke na swieta kupilam i pare innych rzeczy bo tak mi sie spodobaly, a sukienke kupie w takim samym kroju jak corka ma;-)
A za tydzien jedziemy po meble do jej pokoju wiec pochwale sie w koncu ;-)

Ktoras pytala jaki lek biore , wiec to Clo , a wogole to prawie zapomnialam wziasc dzis twj tabletki:/

Ehh dobra spadam do mezusia;-)
 
kornelia: czyli miło było z rodzicami :) Faaaaaajnie :) Widzę, że ty intensywny weekend masz, bo zjazd.

mychunia: jedna z pozytywnych rzeczy w tym przypadku to to, że za jakiś czas przestanie kapać ;) Poza tym ciesz się, że masz pokarm, bo z tym ponoć różnie bywa :/ Oczywiście pomijam wiadomo jakie pozytywy: aspekt karmienia malucha, bliskości i tak dalej :)

lux: tak z czystej ludzkiej ciekawości: czemu nie chcesz cycem karmić? Dobrej nocy :)

julia: oooo za tydzień będą zdjęcia, za tydzień będą zdjęcia :D Już się doczekać nie mogę :D A jaki krój ma sukieneczka? Dużo ludzi w sklepach? Czuć już świąteczną gorączkę?

A mnie chyba sutki swędzą :|
Ale to dziwne uczucie :D Hihihi...
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa no mam nadzieje ze @ nie przyjdzie!!!
Tak juz po malu czuc atmosfere;-) ogladalam prezenty jakie dzieciakom kupie...mysle jeszcze co tu rodzicom... i mezusiowi...
A sukienka jest w pasie rozcinana biala;-) jutro fotke wstawie:-D
 
reklama
julia: ja ostatnio jak weszłam do sklepu to mało nie straciłam wzroku. Normalnie tyle błyszczących rzeczy, jakieś światełka migające, że prawie oczopląsu dostałam. Potem do końca dnia miałam mroczki przed oczami :D Ja za prezentami też się rozejrzeć muszę. Ciągle to odkładam i wyjdzie jak zawsze jak się w garść nie wezmę. Ja na szczęście drobiazgi kupuję, więc teoretycznie łatwiej :) Dla dzieciaczków to też mnóstwo możliwości jest, bo zawsze te zabawkowe alejki są najbardziej wypchane :D
W takim razie czekam na fotkę jutro :D
 
Do góry