reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

No ja juz po wizycie bylo super teraz my dostalismy zaproszenie juz sie nie moge doczekac.Nawet sie nie spodziewalam a dostalam pieknego kwiatucha w swiatecznej oslonce ;) Posiedzielismy dzieciaki sie wybawily i wyszalaly na maksa.

Jugoslawa u mnie tez juz sklepy powystrajane na swiatecznie

Mychunia ciesz sie kochana ze masz tyle pokarmu.Franus na pewno zadowolony :tak:
 
reklama
Julia przyjechala do mnie kumpelka ktora poznalam dwa lata temu na kursie.Nie mam pojecia dlaczego ale jakos tak od pierwszego dnia sie zakumplowalysmy i tak zostalo do dzis ;)
 
Ostatnia edycja:
Super dziewczyna wyobraz sobie ze jak wiedziala ze w ciazy bylam to codziennie byla wiadomosc jak sie czuje a jak dwa dni sie nie odzywalam to tak sie martwila ze na rowerze swojego Meza wyslala zeby sprawdzil czy ze mna wszystko w porzadku.Biedny umordowany przyjechal bo 1,5 godziny dralowal na rowerze
 
Ostatnia edycja:
aschlee: fajnie, że wizyta się udała. A kiedy wy się będziecie wybierać z rewizytą? Miło z jej strony, że się troszczyła o ciebie i fasolkę :) Czasem przez przypadek można poznać na prawdę dobrych ludzi z którymi zostaje się przyjaciółmi. Super sprawa.

Ja przeglądam właśnie przepisy na dania świąteczne. Mam chęć zrobić kulebiaka z kaszą gryczaną i grzybami, bo u nas nigdy tego nie było. Czasem zaglądam do mojego piernika co w lodówce siedzi i czeka na grudzień, ale wygląda na to, że ma się dobrze. Hmmm może by tak jeszcze ciasteczka korzenne zrobić...ale foremki nie mam takiej dużej. Szukałam ostatnio jakiegoś renifera albo choinki, ale dużych nie było. Można niby wyciąć, ale wolałabym odciskać.

Dobrej nocy dziewczyny :)
 
Dzień dobry,

aschlee: kulebiak to takie ciasto drożdżowe nadziewane np. kaszą, mięsem czy kapustą i grzybami. Robisz taki farsz i pieczesz w formie okrągłej z kominem lub keksowej. Wychodzi farsz otulony ciastem drożdżowym. Można też małe zrobić, coś podobnego do jagodzianek tylko z innym farszem :D

U mnie 27 dc i jak na razie @ brak. Jajniki dzisiaj bardziej szaleją i dół brzucha mam dosyć pokaźny. Ogólne samopoczucie takie sobie, bo mam wrażenie, że @ będzie bolesna. Zawsze jak mnie tak mocno wysadzi na brzuchu to potem boli :/
Pięknie jest dzisiaj na zewnątrz. Słonko od rana wpada do mieszkania.

Udanej niedzieli! :)
 
cieszę się, że mam pokarm, ale w nocy znowu musiałam małego w nocy dokarmiać :-(od 22 do 3 wisiał na cyckach, dopiero jak dostał 60 ml mleka sztucznego usnął
 
reklama
Cześć, zgłaszam się po głupiej nocy i jeszcze głupszych snach :/ Jugosława no ja nie chce karmić piersią z prostego powodu. Lubię ostre i doprawione jedzenie i gazowane napoje. A podczas karmienia piersią przynajmniej przez pierwsze pół roku musiałabym jeść wszystko gotowane i jałowe. To nie dla mnie. Byłabym wtedy nerwowa, głodna i nie do wytrzymania. No i nie wiem jaki miałbym pokarm, a butelka chyba dziecko lepiej się naje. Teraz mnie zjedzą te, które karmią cycem :p
 
Do góry