reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny nadrabianie was z kilku dni to jak czytanie książki, dosłownie :)

Ja ostatnio zalatana, owu zbliża się wielkimi krokami. Tylko czas nijaki bo pogrzeb itd więc co będzie to będzie.

Noelka ty już po owu? Bo we trzy z Zołzą mamy ten sam dc, tyl że ona już dawno po owu, a ja cierpliwie czekam.

Jugosława przykro za teścik ale wiesz że nie wszystkim tak szybko wychodzą więc nadal mocno wierzę ;) Co do dentysty mówiłaś że możliwe że w ciąży jesteś? Robili ci zdjęcia rtg?

Lux, Smerfik witajcie! Fajne tu dziewczyny więc dobrze trafiłyście.

Aschlee głupia @, no ale moja siostra walczy od wielu lat o dzieciątko i dalej ma siłę, więc ty też dasz radę. Podziwiam za pracę jaką wykonujesz, ja nie dałabym rady.

Kornelcia jak wizyta?

Miss jak czytam twoje posty to śmieje się jak głupia do telefonu czy kompa nawet jak siły nie mam :)

Tinuś dalej nie mogę uwierzyć :)

Jula ehh z tą @ :/
Jak znajdziesz chwilke może wstawisz terminy @ bo są nowe dziewczyny i trochę zafasolkowanych przybyło :)
 
reklama
Dzien dobry ja dzisiaj umieram jak wczoraj brzuch mnie nie bolal tak dzisiaj boli tak az sie cala trzese.Zapodalam wlasnie tablete 600 bo slabsza pewno nie dalaby rady...
 
Aschlee mnie też bardzo mocno boli brzuch gdy dostaje @, jestem na lekach w pierwszy dzień a nawet i nieraz drugi. Ciężko mi wtedy normalnie funkcjonować :/ Melka dzięki :)
 
Lux
Inofolic reguluje troszke cukier we krwi i ma kwas foliowy. Duzo jest dziewczyn ktore w 1-2 cyklu z nim zaszly. Ale sa tez takie ktorym nie pomogl. Moj gin tez go nie neguje :-) ja pilam 2x1 z racji mojeej wagi :p i na necie w aptekach intter. Tanszy o polowe jest. Poczytaj o nim i zdecyduj :-) a zapach benzyny jest czadowy :-D

Julcia
A to spokojnie mysle ze do lutego nawet nie dojdziesz ;-) idz na zakupy popraw humor i naladuj na maxa baterie :-D wiem jak ciezko jest bez pomicy przy dziecku. Jak bylam sama we wro to byla opiwkunka a jak w domu tu to tata akurat konczy pracw o 15 tej to go odbieral z przedszkola ale gdyby nie on ja bym nie miala jak pracowac we wro. Trudne to dlatego tak mnie przeraza ciut posiadanie dwojki. Chcialabym wlasna dzialalnosc zeby w domu pracowac ale weny brak :-\ tZn niby mam pomysl ale jakos mnie nachodzi ze by nie wypalilo...

Anulcia
Napomknelam ale nic nie mowil. Pewnie mysli ze to naturalne ze czasem sie zdarza ale nie zdaje se spr ze u mnie tak czesto. Co do forum to masz racje tu sie przezywa mysli o tym. Czlowiek sie lamie troszke... ale w koncu wszystkie stad wyjdziemy i oficjalnie zamkniemy watek wiazac kokardke :-D;-) ahh przytulanka... jak mi tego brakuje masakra...:-)

Noelka
No to do dziela:-) moje? Smieszne ?:-D:p eeer tam ;-)
 
Musimy sie jak najszybciej pozbyc tych @ przynajmniej na 9 miesiecy ;). A tak serio to cieszylam sie wczoraj ze bylo ok to dzis mam chyba za wczoraj i dzisiaj :(

moja corka wczoraj do mnie przyszla i mowi ze chce sie nauczyc czytac pytam sie jej a czemu tak teraz o tym mowi a ona do mnie ze ogladala film i tam pan powiedzial ze ten kto chce byc weterynarzem musi sie duzo uczyc:) smiesznie wyglada jak taki brzdac siedzi z ksiazka i udaje ze czyta a przynajmniej dowiedzialam sie kim chcialaby bys jak bedzie duza ;)


Missiiss a czemu myslisz ze mogloby nie wyjsc.No wlasna dzialalnosc wg mnie ciezko zalozyc ale jak dobry pomysl jest to moze warto.
 
Ostatnia edycja:
Jula dlatego tak słabo zaglądam ... idz idz zobaczysz a bierzesz cos?
Mlody wstal i całkiem spoko jest.

Lux praca niani to wyzwanie ;-) a cierpliwość no coz ... wiem coś o tym ;-)
 
Lux teraz dziadkowie i przyszla bratowa...spi 3 tyg. Poza domem a ja razem z nia:/

Melka a kto zmarl u ciebie? (*)
Tak zajme sie lista popoludniu ok;-)

Wiec prosze dziewczyny o terminy @ na pw;-)

Aschlee mam to szczescie ze brzuch nieboli!

Miss a ten zapach benzyny to ja tez lubie hihi;-)
 
Miss, kwas foliowy łykam cały czas. A o tym infolicu poczytam z chęcią :) Julia fajnie, że jednak ktoś Ci jest w stanie pomagać. Anula no Ci powiem, że na szczęście trafiły mi się w miarę grzeczne dzieci. Także nie mam z nimi większych problemów. Wcześniej też pracowałam jako niania, to pomaga potem w podjęciu decyzji ile chce się mieć dzieci. Taka opieka weryfikuje moje plany życiowe heh.
 
Jestem z siebie dumna-udało mi się upiec kuraka i wstawić kolejne pranie. Bardziej dumna będę, gdy ugotuje potem ryż i zagęszcze sos. A szczytem dumy będzie uszykowanie kolejnej tury prania i posprzątania kuchni. A mega zadowolona będę gdy umyje włosy i posprzątam pokój i klatkę schodową. Trzymejta kciuki :D
 
reklama
Lux ale masz ambicje;-) bo mi sie dzis nic niechce...po malu szykujemy sie do wyjscia;-)

I prosze cie o edytowanie wiadomosci;-) tak jak Miss ci pisala;-)
 
Do góry