reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux no to troche musimy poczekac;-)

Miss kurde wiesz jakos jestem podlamana ze mi sie nieuda zajsc jak jestem zatrudniona:/ czas mi sie kurczy...i tylko przez to sie troszke doluje...masakara:/ wiem jutro bedzie lepiej!

Jugoslawa kurde no:/:/:/;/ no to trzymam kciuki za twoj jajnik lewy, jedziemy na tym samym wozku;-)
 
reklama
Jugosława, może nie przekreślaj jeszcze tego cyklu. Nie masz jeszcze @, może powtórz test pojutrze. Nadal trzymam mocno kciuki :* Julia do kiedy masz umowę w pracy? No wiesz, te kilka dni do testowania jakoś przeżyję :)
 
Ostatnia edycja:
Tinus
Bo my tak kochy te nasze dzieci ze jak najszybciej je chcemy zobaczyc ;-) a tez pewnie z niedowierzania chcialas spr czy napewno ;-) twoj m to pewnie w 7 niebie jak nie wyzej :-)

Kornelia
Mam nadzieje ze wizyta rodzicow mega udana:-)

Aschlee
Ehh glupie to i totalnie niezrozumiale. Ja np. Wiem ze w uk to bym sie nigdy ns dziecko nie zdecydowala bo bym nie donosila chyba zadnej ciazy tam. Z trudem mi sie udalo gina przekonac dobrze ze znalazlam to zdjecie z 25 tc. Ehh jak to trzeba walczyc o swoje racje jak lew!

Jugoslawa
Dobrze ze jestes cala i zdrowa po dentyscie
:-)

Co do zapachow to ja kocham zapach benzyny :p ale nie jestem piromanem nie, nie ;-) i jeszcze lubie oddech mojego m po dwoch piwach ;-):p to to dziwne jest ale na mnie dziala :-D

Lux
Moja trwa 14 dni. Nie wiem czemu mialas dluzejo_O a gina nie pytalas? Roobilas wtedy testa? Probowalas inofolic?? Napewno nie na kazda dziala ale moze sprobuj?

Smerfik
Dziekuje za troske. Najgorsze jest to ze ja nigdy nie wiem kiedy mnie chyci... a nie jestem w stanie ciagle z kims chodzic :-) ja tez bromergon bralam po szpitalu endokrynologicznym ale gin jak zobaczyl moje wyniki to zapytal po co ja biore bromergon? I przestalam ;-) mialam w normie hahachyba nie mieli pomyslu na mnie poprostu...

Kurcze
Jugoslawa.... aaggrr ... zycze zeby kolejny cykl byl owocny!! A moze jeszcze w tym nic straconego??

Julcia
Rozumiem cie w pelni bo i mi sie czas konczyl... pamietasz jak pisalam ze dzien przed koncrm umowy koncze 12 tc? To na styk sie wyrobilam i licze ze sie wyrobisz tez :-) a kiedy ci sie konczy umowa?
 
julia: musimy obudzić tego lenia lewego jajnika, żeby ładnie pracował i oddał dojrzałe pęcherzyki :D Najlepiej tyle, żeby zapłodnienie się powiodło :p A co do stresu związanego z pracą to cię rozumiem. Dzisiaj co prawda średnio wierzę, że będzie dobrze, ale jutro już wszystko wróci do normy i będę wiedziała, że w końcu będzie lepiej :)

lux: jak @ nie przyjdzie to tak, zrobię jeszcze test. Nie sądzę jednak, że coś się zmieni. Nie mam objawów ciążowych. Nie czuję tego wcale. Dzięki :)

missiiss: ja zapach benzyny też uwielbiam :D Jak sama tankuję to wiadomo, że nie ma problemu z wdychaniem zapaszku, a jak mój TŻ to zawsze mi drzwi zostawia otwarte i się śmieje :) Jak nie przyjdzie @ to powtórzę test. Prędzej jednak jestem w stanie uwierzyć, że przyjdzie @ niż w to, że jestem w ciąży, tak więc spodziewam się @ w poniedziałek :)
 
Ostatnia edycja:
Miss no właśnie, że potem się nie pytałam lekarza o to, czemu aż tyle się spóźniła @ i to był mój błąd. A co to jest ten infolic? Jugosława możesz nie mieć objawów jeszcze, także nie przekreślaj tego cyklu. Proszę Cię :) główka do góry. No pierwsze pranie wstawione, trochę ta pralka pochodzi dziś :) bo się uzbierało.
 
Miss pamietam pamietam;-)
Wiesz co ja mam umowe na czas nieokreslony! Ale mam czas do czerwca 2015, bo mam w rekawie jeszcze 5 miesiecy wychowawczego...a po malu konczy mi sie czas pomocy zebym mogla chodzic do pracy:/ bardzo ciezko jest pogodzic prace, bez pomocy innych osob:/ i to mnie doluje....gdybym mogla chodzic bezproblemu i z corka niebyloby problemu to bym chodzila i chodzila

Jugoslawa bo ja bede jechac na 1 tab. clo wiec mam nadzieje ze ruszy tam sie po tej dawce;-) moze u Ciebie niewszystko stracone;-)

Ehh chyba wybiore sie do centrum handlowego na zakupy na poprawe humoru;-)
 
Dzień dobry ;-)

Nie nadrobie was tyle napisalyscie ...

Jula przykro mi ... a powiedz będziesz w tym cyklu tez na monitoring szla?jak cora?moj mlody podkurowany ... kaszel trochę zostal .. śpi jeszcze ksieciunio .

Miss a te omdlenia zglaszalas gin?

Kornelia i jak rodzice zareagowali?

Lux,Jugoslawa ... wiem ze nie jest łatwo ale wytrwałości zycze.

Wiecie ... rozumiem dziewczyny znikajace z forum z powodu nie udanych staran ... tak w ciągu dnia człowiek nie myśli o ciąży, zajsciu .... ale jak się czyta to co się tu dzieje to juz czapa pracuje ....

A my z m wczoraj zapidalismy sobie mily wieczór .... z winkiem ... dzisiaj przytulanko z rana ... na luzie ... i powiem wam ze jak człowiek się nie nakreca to i przytulanki smakuja inaczej ;-) ...
Poczytam co u was ....
 
Anula88 wiesz co ide bo chce zobaczyc czy ruszy ten cholerny lewy jajnik!
Corka bardzo dobrze! Zdrowka dla synka!
Ja rowniez rozumiem dziewczyny ktore znikaja i sama sie zastanawiam nad zniknieciem....
Fajnie ze mialas udany wieczor;-)
 
reklama
Julia a kto Ci teraz pomaga w opiece nad córka? Ja sama pracuje jako niania i mam tak głupie godziny pracy, że ciężko mi cokolwiek zaplanować. No ale ich rodzice są mało w domu, tylko praca i praca. Z tym, że te dzieci same się sobą dużo zajmują i dużo koło nich skakać nie muszę. Anula no ja Ci powiem, że ta moja cierpliwość została wcześnie rano wystawiona na próbę heh.
 
Do góry