reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Achleee sie nie czerwień , :)

Mississ ja niby mam wszytsko ok , wczoraj zrobilam prolaktyne wyszlo 35 ,czyli 12 jednostek wiecej , wiec chyba wprowadze bromergon i bede zbijac, bo przed kazda ciaza go bralam , ale za kazdym razem przerywałam bromergon i zaczynałam krwawić wiec moze tu jest problem... A moj mąż w środe na badanie, bo w sumie lekarze stwierdzili ze nie trzeba go badac;/
Missis kochana uważaj na siebie... i może nie wychodz sama nigdzie bo strach się bać.... :*

Jugosława ja myśle,że lekarz nie chciał żle , tylko niestety żle wyszło... ale powiem Ci że znam tak swoje ciało że masakra;D hehehe
Trzymam kciuki za II ...ciiiii .....A i fajnie ze przetrwalas dentyste;D

julia tez ie ciesze ze pod narkoza, wiaodmo ze ryzykowalam bo nie było wiadomo czy cos bedzie potrzeb usuwac, ale stwierdzilam ,ze chce walczyc ,wiec po co sie rozdrabniac;D HSG histeroskopia i laparokopia;D od razu

Tinuś :* witaj i gratuluje fasolinki.Nie stresuj sie wszystko w swoim czasie, zobaczysz faolinke na USG na kolejnej wizycie:*
 
reklama
Kornelia , dzięki za fluidki, przydadzą się :) a rodzice i teściowie na pewno się ucieszą, jak by mogli się nie ucieszyć!



Aschlee, a gdzie mieszkasz?


Jugosława, dobrze, że u dentysty było ok. :) trzymam kciuki za test i czekam na wieści – pozytywne, oczywiście ;)

Dobranoc, dziewczyny :)
 
Witam

Corka juz wstala ja jeszcze poleze troszke w lozku...

Jugoslawa ja czekam;-)&&&&&

Kornelia jak tam rodzice zareagowali?;-)

Lux jestesmy w tym samym wieku;-)

Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Hej
Wczoraj wieczorkiem was tylko czutalam bo walczylam z bolem jelit. Narazie jest ok.

Julcia
Na ovu poprostu zaznaczasz dzien krwawienia na wykresie i z automatu on ci zrobi nowy cykl:-)

Jugoslawa
Jak tam??

Ide poogarniac i poodpisywac.
 
Witajcie sobotnio,

tak jak miałam w planach zrobiłam test w 26 dc czyli dzisiaj i standardowo I.
Tak więc zgodnie z planem odstawiam dupka i czekam na pojawienie się @.
Smutno mi, ale tłumaczę sobie, że to pierwszy cykl po obniżeniu PRL i z dupkiem. I tak dalej...
No nic pozostaje czekać na kolejne dni płodne w grudniu, przy założeniu, że lewy jajnik wyjdzie z zimowego letargu :)
Dzięki za kciuki, przydadzą się w kolejnym cyklu :D

julia: cieszę się, że z córą ok :)

smerfik: znajmość ciała to super sprawa. Ja zacznę w tym nowym cyklu tempkę mierzyć. Przynajmniej taki mam plan :D

lux: &&&&&&& za II :)

missiiss: uhm ból jelit :( Mam nadzieję, że nie będzie cię często nawiedzał.

Mnie wieczorem ząb bolał, a w zasadzie dziąsło i wszystkie te miejsca, gdzie była igła - a było ich całe mnóstwo. Dzisiaj jest nieco lepiej. No ale musi być wrażliwy, bo jednak cały rozwiercony i wszędzie był kłuty.

Udanego dnia dziewczyny! :)
 
reklama
Do góry