reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

lux: tak, rano mam zamiar zrobić. Ha! Jestem ciekawa czy mnie test zaskoczy czy jednak widok będzie standardowy...

aschlee: dentyści budzą jakiś taki strach. A jeszcze ten zapach borowanych zębów i tej całej chemii...specyficzny. Ja też rano będę mieszkanie ogarniać, bo na dzisiaj mam już dosyć wszystkiego.

Dobrze, że zjadłam obiad przed dentystą, bo teraz to jestem w stanie jedynie wodę przez słomkę sączyć...Ciekawe jaka pogoda będzie w weekend. Gdyby było ładnie może udałoby się jakiś spacer po lesie zaliczyć.
 
reklama
Zapach akurat mi sie bardzo podoba moglabym w nim siedziec caly dzien szkoda tylko ze kojarzy sie z bolem i uwielbiam jeszcze zapach biblioteki takich starych zakurzonych ksiazek albo swiezych nowych prosto z ksiegarni ;) wiem dziwna jestem :)
 
aschlee: ja też lubię zapach starych książek :)

lux: jutro będę miała 26 dc. Cykle mam 28 dniowe zwykle (ostatni był 27 dniowy).
 
Corcia .a juz sie lepiej antybiotyk do niedzieli wiec spokojnie moze isc do przedszkola w poniedzialek;-)

Aschee no to zaczynamy;-) ja pewnie dni plodne bede miec za tydzien o ile znow lewy jajnik nie zastrajkuje!!!:/ od jutro lykam Clo...

Jugoslawa super ze udalo ci sie przetrwac dentyste! Dzielna jestes;-) czekam na relacje jutro;-)

Miss jak na Ovu zrobic zeby zaczal sie nowy cykl...??
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pytanie za sto punktów-ile u Was trwa zazwyczaj faza lutealna? Wiem, że powinna trwać 14 dni. Lekarz mi niedawno mówił, że czas maksymalny trwania fazy to 17 dni. I zastanawia mnie jedno, w jednym z ostatnich cykli miałam owu w 10 dc (poszłam sobie na monitoring pierwszy raz w życiu, tak trochę z ciekawości) i to potwierdziło, że owu była w 10 dc (odkąd pamiętam była zawsze 12-14 dc, czasem wcześniej), a @ przyszla w 34 dc! Nic z tego nie rozumiem. To za długo...
 
Ogólnie to wiem, że za krótka faza lutealna jest niedobra. Ale nie wiem co się wtedy w tamtym cyklu stało :/ bo przecież lekarz ani usg nie mogło się pomylić. Ogólnie to gdy zdarzała mi się owu np w 10 lub 11 dc to @ przychodziła w 26 lub w 27 dc, czyli była ta najdłuższa faza wtedy, bo 15-16 dni. Martwię się już oczywiście :( kurczę przed ciąża było wszystko jak w zegarku, cykle 28, rzadko później lub wcześniej. A po zabiegu rozwalilo się totalnie.
 
reklama
Do góry