reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missiiss, kurczę, to straszne przeżycia miałaś :/ a mówiłaś o tym swojemu ginekologowi?

U mnie w sumie jest dwójka dzieci do obdarowania, ale dorosłym też robimy prezenty ;)
 
Lux
Moj stary juz przyzwyczajony do tego wiec nie panikuje i zawsze mowi ze wiemy jak sobie z tym radzic. Mnie zawsze stres lapie bo zaraz mysle ze wszyscy na mnie sie gapia. A myslucie ze wsrod przechodniow znalazl sie ktos kto zapytal czy pomoc? Nikt... ludzie tylko przechodzili i sie patrzyli. Tylko ta babka ze sklepu jak jej zaczelam wpadac do lokalu sie zainteresowala. Z reszta okazalo sie ze znajoma mojej mamy:-) lo matko to masz duzo tych dzieciakow do prezentow!:-D ja mam na szczescie tylko jednego urwisa ;-)
 
Noelka u mnie w rodzinie mamy dużo dzieci, także jest kogo obdarować. U faceta też, także finansowo nas to ostro pociągnie. Dorosłym też robimy prezenty.
 
Lux
Jak piszesz posta i chcesz cosik dopisac to po prawej w rogu na gorze sa 3 kwadraciki. Zaznaczasz swoj post i klikasz tam i tam jest edytuj post :-) ja tez na komorze dzialam :-)
 
No niestety tak jest. Ludzie tez czasem nie wiedza jak pomoc jak sie zachowac. A co do forum to nie trudne szybko sie nauczysz :-) ja tu juz tyle lat jestem :-) tutaj jest zaje***e :-D dziewczyny sa wspaniale :-)
 
reklama
luxuorius: ja to nie mam żadnych objawów, które mogłabym powiązać z ciążą. W zasadzie czuję jak przed @: wydęty brzuch i lekkie pobolewanie jajników. No może zmęczona jestem bardziej, ale to może być z różnych przyczyn. Właśnie, nie ma co się nakręcać.

noelka: dzięki kochana :) Co do prezentów to ja jeszcze nie kupiłam, ale zamierzam to niebawem zrobić. Potem pakowanie - moja ulubiona część :D A jak są już gotowe to wkładam do wora świetego mikołaja i czekają na swoją kolej :D U nas zawsze ktoś przebiera się za mikołaja i mikołajową (zwykle ja i TŻ) i jest dużo śmiechu przy tym.

aschlee: oooo super, że prezenty już masz kupione. Wcześniejsze zakupy to oszczędność czasu i nerwów :) I właśnie, czemu jesteś przybita myśląc o świętach?

smerfik: to dobrze, że od razu w narkozie zrobił, coś jednak myślał dobrze. Gin z owulacją to tak mają chyba, że nie bardzo chcą brać pod uwagę, że ma się owulację wczęśniej czy później niż ta książkowa. Wydaje mi się, że oni tak chcą ustawiać, żeby każda z nas miała taki 28 dniowy cykl, cykl idealny...pewnie można i do tego dojść, ale zapewne potrzeba na to czasu. A jak człowiek się o bobasa stara to każdy cykl ważny.

missiiss: o jej :/ Co za przeżycie :/ Dobrze, że sama nie byłaś. A nie ma jakiś leków na to? Bo to w sumie nie jest bezpieczne :/ Zwłaszcza teraz jak zima za pasem :( Kochana przytulam mocno <przytul> W sumie pewnie ciężko coś zaradzić skoro w badaniach masz w miarę dobrze. Może po prostu taki twój urok, jak mawiają lekarze. Moja siostra ma podobnie jak ma organizm zbyt obciążony. Tylko, że ona nie mdleje tylko jej krew z nosa leci i serce wali. Też chodziła po lekarzach i nic nie znaleźli.
 
Do góry