reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee, gratuluję :) to rzeczywiście trochę dziwne pytanie, ale rozmowy często takie są ;)

Kornelia, świetne wieści!

Luxuorius, witaj i rozgość się :)

Jugosława, powodzenia u dentysty!

Też już się nie mogę doczekać Świąt :) tylko jeszcze prezenty trzeba kupić :D a wy macie już kupione?
 
reklama
Dzien dobry u mnie dzisiaj zimno jak nie wiem...brrrrr...

Jazza to glupie pytanie z mojej strony to wiem....ale....co to jest kutia???

Noelka no ja pierwszy raz natrafilam na takie pytanie i balam sie ze bede przez nie spalona ale odpowiedziec mialam szczerze wiec to zrobilam...jak o tym tam opowie to pewno wyjde na dziwolaga ;)
Ja prezenty juz zakupione jeszcze popakowac trzeba ;) wszedzie juz szal w sklepach ale ja jakos specjalnie na nie nie czekam w tym roku.Jak o nich mysle to jakas przybita jestem, ale mam nadzieje ze to sie zmieni jeszcze
 
Julia tak mi przykro z powodu wstretnej @ :( Jak ja jej nie lubie

Luxuorius też straciłam ciąże , nie wolno sie poddawać tylko trzeba walczyć.... :) Będzie dobrze:)

Jugosława HSG robił mi ten lekarz ,który wprowadził tą luteine... a czy bolesne niestety nie powiem , ponieważ byłam zasypiana , bo z góry założylismy ze po ciazy pozmacicznej mogły pojawić sie zrosty i zeby nie męczyc mnie dwa razy zrobiono mi to pod narkozą a nastepnie zrobionomi laparoskopie i histeroskopie... Ogolnie bardzo dobrze to wspominam bo samego zabiegu nie pamietam ,a po za zabiegu czulam się swietnie i jak uslyszalam wiesci to juz w ogóle byłam szczęśliwa.... :)
oj nie lubie dentysty, trzymam kciuki za dzisiejszy i jutrzejszy dzien:*:*

Ashlee podziwiam takich ludzi jak TY .... Gratuluje
 
Aschlee25, no właśnie czasem nie wiadomo, czy odpowiadać szczerze czy celować pod pracę... Niecierpię rozmów kwalifikacyjnych :p
WSZYSTKIE prezenty masz kupione?! Podziwiam :) nam jeszcze trochę zostało, właściwie już wiemy co, tylko trzeba się w końcu wybrać do sklepu ;)
A dlaczego jesteś przybita jak pomyślisz o Świętach?
 
Anulcia
No to ten inofolik cos ci mieszal dziad jeden. A jeszcze do niedawna taki boom tyl na ten inofolik... dobrze ze nie liczysz bo w sumie lepiej sie pozytywnie zaskoczyc jak tinus niz niemilo znow rozczarowac. Ale wiesz ze ci zycze jak najlepiej!:-)

Jugoslawa
O widzisz to ja na promocjach totalnie sie nie znam :-\;-) musze polazic albbo po swietach kupie jak dozyje.

Aschlee
Aaa takie buty. Czyli cos jak alapsycholog? Tzn pracujesz rozmawiasz i organizujesz zajecia innym chorym ludzia? Taka forma terapii? Czy na czyms innym to polega? Ciekawosc wybacz :-)

Zouza
A wpadki z czego sa?:-D jedno bzykniecie i bach!;-)

Smerfik
Dobrze pamietasz :-D ja tez cos kojarzylam i ciagle myslalam czy to ten smerfik ;-) znow sie spotykamy :-) i trzymam mocno && za ciebie :-) jak po hsg? Wszystko ok? Bo to na droznosc sie z kontrastem robi tak?
Niezle z ta lutka mialas. Dechy. Niestety niektorzy lekarze dzialaja jak z ksiazki czyli nie wazne kiedy masz owu, bierzesz od 16 dc lutke... glupota. A chlopa badalas?

Julcia
Kurdee szkoda :-( trzymaj sie i oby dzien w pracy szybko zlecial.

Lux
Witaj :-)

Jugoslawa
Moj lewy w ogole spi i nie ma pecherzykow na nim. Cos w tym jest ze to "lewe" jajniki. &&& za dentyste.

Jazza
Haha a no jak sluzbowy to ba :p;-)
Taa swieta juz tuz tuz :-) a ja ide na szew i nie wiem czy mnie wypuszcza :-\

Noelka
Ja jeszcze nic. A za tydzien jeszcze urodzinki mlodego mam. Nue wie co mu kupic bo u nas w malym miasteczku to nic nue ma:-\

Smerfik
Doczytalam... kurcze to ci wszystko juz w tym bebechu robili. Dzielna kobitka :-)

Lux
U mnie zimnoo bbrr

W ogole myslalam ze mam zawal . Bez jaj o_O czesto mam zaslabniecia w ciazy jeszcze czesciej ale dzisiaj to przeszlo moje pojecie... poszlam z m do miesnego na targ pozniej do cukierni zobaczyc na tort maly dla mlodego bo mi sie robic nie chce i juz w cukierni czulam ze cos nie tak ale mysle ze wyjde na zimno i bedzie ok bo troche odlot mi sie inaxzej zaczynal zawsze. Wyszlam i jak mnie sieklo... moj maz pyta czy ty sie dobrze czujesz? Bo zbladlam jak sciana. Usiadlam na schodku od lumpka obok... niby zrobilo mi sie lepiej i nagle luup polecialam do tylu az sie drzwi otworzyly ale m mnie za fraki zlapal i nie walnelam glowa o podloge. Babexzka wyszla i mowie wezwac pogotowie? Wody dac? Dala mi wide m mnie wciagnal do sklepu leglam na podlodze nogi na krzeslo i lezalam chyba jak nigdy z 5-10 minut... zawsze mnie pieklo po str serca a teraz czulam taki cisk na calej klatce ze naprawde myyslalam ze mam zawal i gdyby nie zaczelo przechodzic krzyknelabym wolaj karetke! Teraz tradycyjnie bania mnie bedzie bolec. Ja to chyba mam od obciazenia organizmu bo jak nie jestem w ciazy to albo to mam po wysilku, 3 dni przed @ i 3 dni przed zachorowaniem na cos. Czasem od roznicy temp i z nerwow. A w ciazy non stop. W tamtym tyg. Tez... wkurza mnie to a na holterze niby ok bo lekarz powiedzial ze w moim wieku niemozliwe jest migotanie przedsionkow a holter wykazal ich 86 razy. Usg serca ok i wyniki z krwi ok. Niw mialam tylko prob wysilkowych. Mam nadzieje ze z dzieckiem wsio ok. Strachu sie najadlam bbrr
 
reklama
Ile macie do obdarowania dzieci na Święta? Ja siedmioro i one muszą dostać wypasione paczki no i prócz nich to skromne paczki dostanie piątka dzieci. Także 12! OMG!
 
Do góry