reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza a ja tam kciuki trzymam zeby te kijany akurat daly rade zeby zrobic Ci psikusa ze raz wystarczyl ;)

Dziewczyny kupilam dzisiaj jogurt pisalo ze o smaku makowca nie wierzylam ale co mi tam kupilam...i serio jakbym wcinala takiegi swiezego swiatecznego makowca
 
reklama
aschlee: uwielbiam makowce i wszystko z makiem :)

zouza: po saunie to akurat speedu dostały, żeby się szybko ochłodzić :D Takie przytulanka są najlepsze :D Poza tym zrelaksowani byliście :D A wiemy jak bardzo jest to ważne &&&&& :)

Dobrej nocy dziewczyny :)
 
Jazza ja w sumie nie wiem jak mam liczyc cykle staran bo w sumie w lutym mialam HSG i laparoskopie i mysle ze od kwietnia powinnam liczyc cykle.... Fajnie ze podchodzicie do tego na luzie :)\

Mychunia witam Cie.. gratuluje dzidziusia :*

Missiiss witaj.... nie wiem czy dobrze pamiętam staraczki grudniowe? Napewno sie spotkalysmy gdzies na jakims forum:) Ciesze się z Twojej ciąży :)

Julia witaj ... wiesz co wlasnie doszłam do tego,zawsze normalnie owulowałam nie było zadnych problemow, lekarz przepisał mi lutke wiec ja bralam tak jak kazal.... przyjechalam na monitoring i okazalo się , że ja nie mam owulacji... Rzuciłam leki , pojechałam miesiąc pożniej na USG i okazało się , że owuluje normalnie .... zmieniłam lekarza.. on uznał moje leczenie za bezsensowne, bo ja mam wszystkie badania w porządku i żadne leczenie nie jest konieczne i od tamtej pory wróciło wszystko , śluz,bol owulacyjny, ból piersi w drugiej fazie;D
 
Witam przed praca...
Ostatni dzien i wekeend, to dobrze bo musze troche posprzatac bo balagan sie zrobil w domku:/

Ja juz niemam co testowac bo przyszla do mnie @ 2 dni wczesniej... przypuszczam ze na ten rok juz niema co liczyc bo lewy jajnik nie pracuje za dobrze:/

Milego dnia kochane zycze;-)
Moj pewnie nie bedzie bo dzis brzuszek bedzie bolal...

Trzymam kciuki za testujace&&&&&
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny,

julia: eh przykro mi :/ U mnie też tak jest, że prawy lepiej pracuje niż lewy. Teraz też właśnie prawy pracował u mnie. A nie ma szans, żeby to implantacja była? Czytałam, że to często gęsto przypomina okres. Po pewnym czasie "będzie kolejny cykl" robi się denerwujące - znaczy ja tak mam. Udanego dnia kochana i przyjemnego sprzątania. Ja też muszę chatę ogarnąć.

smerfka; znalezienie gin, który wie co robi często jest trudne, szczęście jak się znajdzie za pierwszym razem. Oni jakoś tak łatwo przepisują różne leki, a później się dziwią, że coś idzie nie tak. Oczywiście są wyjątki :) A HSG sama robiłąś czy ze skierowania? I jak wspominasz? Bo to ponoć niezbyt przyjemne badanie dla części kobiet.

U mnie dzisiaj leniwy poranek. Budziłam się w nocy. Stresuję się dzisiejszym dentystą :/ A jeszcze jutro to testowanie...z chęcią bym poczekała do terminu @ tj. do poniedziałku, ale jak się jutro okaże II to będę musiała dalej brać dupka.
Jakoś ciepło dzisiaj, bo na termometrze mam +6 st. C i to z rana!

Udanego dnia :):):)
 
Witajcie kochane:-)


Miissiiss monitor byl sluzbowy wiec rozumiesz kochana haha:-D


Aschlee gratulacje kochana odnosnie pracy:-), super, ja tez bym nie wytrzymala na onkologii dzieciecj i na tej zwyklej tez, bo jestm wrazliwa


Watpliwosci no to porzadek zrobiony, ja co tydzien ograniam dom, ale na swieta jak zawsze szykuje wieksze porzadki i tez lubie jak przed swietami wszystko blyszczy i mam swiadomosc, ze kazdy kat czysciutki:-)


Julia no to firanka wisi super kochana:-)


Kornelia cudowne wiesci kochana, bardzo sie ciesze:tak:


Anula i takie nastawienie kochana jest najlepsze, tez takie mam obecnie i git;-)


Zouza kochana nie trac nadziei, bo cuda sie zdarzaja, nasza Tinus jest nejlepszym przykladem:tak:


Tinus wlasnie kochana jak sie czujesz szczesciaro Ty nasza?;-)


Jugoslawa ja tez juz zakupialm cale obrzyrzadowanie zimowe hehe i kurtalke, czapke, szlik, rekawiczki i buty i juz we wszystkim smigam, bo ja to zmarzluch czolowy ludowy jestem hehe.:-D

A co do szantazu brakiem seksu to moj wie, ze tym mnie mozna zaszantazowac i wtedy miekne szybko haha.:-D


Aschlee hmm nie widzialam takiego jogurtu, ale zakupic musze, bo uwielbiam makowce zwlaszcza takie swiezutkie i wszystko co z makiem kutia, drozdzowki itd, na swieta zawsze makowca pieke i farsz wyjadam haha:-D


Julia kochana lacze sie w bou w zwiazku z @, przytulam i zobaczysz uda sie nam :tak:


Luxuorius witaj i powodzenia zycze:-)


Jugoslawa kciuki za dentyste i badz twarda kochana no!:-)


Jej wczoraj mialam taki intensywny dzien w pracy, ze wyszlam o 18 dopiero, masakra i z M wracalam do domu, a potem objadalam sie winogrronami i padlam na fotelu i M musial przeonosic moje zwloki hihi. Ale ten czas leci i dobrze, bo szybciej beda swieta hihi :-D coraz bardziej udziela mi sie ten nastroj:-)


Milego dnia:-)
 
luxuorius: witaj :) Zapraszamy :)
Dzięki. Do środy też już blisko, tylko wiadomo jak czas mija jeśli chodzi o testowanie :D I wzajemnie &&&& :)

jazza: dzięki :) Najlepiej wzięłabym tego dentystę na śpiocha, żeby nic nie czuć, ani nie pamiętać. No ale to raczej nie jest możliwe :) Jakiego masz rycerza, normalnie do łóżka cię zaniósł :D Super. Mój to zacząłby mnie szturchać i mówić "nie idziesz spać" ? I tak, aż do skutku, żebym wstała i poszła do sypialni...:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja mam wrażliwe brodawki i przypomina mi się pierwsza ciąża, ale wolę się nie nakręcać, bo potem przyjdzie rozczarowanie. No i jajniki, zwłaszcza prawy szaleją. Byle do środy.
 
Do góry