reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julcia
I jak corcia? Juz o wiele lepiej? Moj na szczescie jutro lezie do przedszkola bo juz mam dosc tego nic nie robienia w domu. Dwa tygodnie siedzialam z moim ale my bez goraczki wiec szalal jak zawsze.;-) a mam pytanko kupowalas na allegro firanke do cory czy w sklepie? Bo na all jest tyle dziwacznych ze ja nie wiem zacofana jestem co modne i takiej prostej nie moge znalezc :-\
Dzieki za kciuki :-*

Dzis poszlam do labo po te wyniki prob watrobowych. I babka malo sie ze mna nie klucila ze jej nic o probach nie mowilam... na szczescie miala kartke z moim skierowaniem i wyliczeniami co i ile i wpisane miala ast i alt ale przeoczyla. Paragon tez mialam i jutro ide bez kolejki. Tylko zastanawiam sie jak to zrobie jak tylko stane w poczekalni i zaraz beda sie na mnie gapic i komentowac tak jak dzisiaj stanelam zeby poczekac az ktos wyjdzie i ktos przyszedl i sie pyta kto ostatni a ludzie wszyscy hurtemm pokazujac na mnie ta pani ostatnia w kolejce. A ja mowie ze nie bo ja tylko po wynik! Jace obuzeni byli masakra... a co bedzie jutro to chyba nie wiem. Az sie boje...:-\ zjedza mnie zywcem. A wtedy n atamte badania sie tyle nasiedzialam. A niestety nie ma kartki kobiety w ciazzy maja pierwszenstwo.. bbbrr
 
reklama
Miss corka niby lepiej...ale nos zawalony:/ do teho niechce kesc oczy juz podkrazone:-(
A ona z tych osob co lubia sobie zjesc!
A firanke kupilam w sklepie, ma z myszka Mini i jakis samolocik tam jest, taka kolorowa;-) jak zeobie fotki i pokaze tez firanke;-)
Niezle buty z tym badanie ale dobrze ze mialas udokumentowane!
 
No babka mnie przeprosila. Usmiechnela sie i powiedziala ze jutro bez kolejki. A co do corci moze budyn albo kisielek chociaz zje? Jak ja gardelko boli to sie nie dziwie bidulka moj jasko ma tak samo ale wtedy wlasnie budyn lub kisiel gotuje. Kisiel rzadszy i przez rurke sobie pije i sie cieszy ze ma rurke przy okazji.;-) ale na kazde dziecko cos innego dziala pewnie... zdrowka duzo! A co do pokoiku to juz sie doczekac nie moge na fotki :-) ja moze mojemu do konca listopada lub do mikolajkow tez skoncze to tez fotke wkleje :-)
 
Dziewczyny ja też nie moge się doczekać na fotki waszych pokoików dzieciowych :)))
Zdrówka dla dzieciaczków!!

Ja dziś mam mega mdłości i cały dzień zawroty głowy i nie mam siły :) ale powoli odchodzi, to może jakaś kolacje się lepszą wszamie :)))
 
Dziewczyny wytłumaczcie mi (bo czuje się juz głupia) jak to jest z tą owulacją i śluzem plodnym...bo cos mi się p*******o z cyklem....11 dc miałam śluz płodny z dodatkiem jakiegos brązowego skrzepu czy plamki 12dc śluz plodny szyjka otwarta...13dc skok temp i jak porównuje z poprzednim cyklem to owu (w tym cyklu) 12-13 dc powinnam miec i ostatnio 14dni po śluzie plodnym przyszla @ a teraz mija 17dni jej brzuch mnie boli jak na okres juz 6dni boje się ze coś mi się tam porobilo jakas torbiel znowu....:-( zwariuje wiem ze nie ma szans w tym momencie na ciąze ale dlaczego mnie tak małpa tak zwodzi i stresuje!!!
 
Kornelia dobrze pamietam ze masz wizyte teraz w czwartek?
A mdlosci wspolczuje:/ na pocieszenie powiem ze mijaja;-)

Tinus tak naprawde wszystko jest mozliwe! Wiec zacznij od testu ciazowego...a jesli negatyw to moze problem byl z owulacja?
 
Julia kochana a wiesz jaką mam blokadę psychiczną omijam apteki szerokim łukiem nie wiem czy dam rade kupic :-( a nawet jak ktos mi kupi to chyba bym nie siknela ;/
 
Tinus to niewiem co ci doradzic...jesli masz opory do testowania no to musisz czekac...albo skontaktuj sie z ginem moze on cos wymysli?
Daj moze jej czas pare dni
 
Tinus
Ale jak nie sikniesz to sie nie dowiesz ;-) chyba lepiej siknac i isc do gina z problemem niz nie siknac isc do gina ktory skieruje na bete :-D sikaj i sie nie boj jestesmy z toba :-)

Kornelia
Lacze sie w bolu mdlosciowym :-D hmm ale wiesz to na nasze wlasne zyczenie :-D
 
reklama
Do góry