reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugoslawa hahaha dobre z tym sikaniem na czekolade:-D


Aschlee ponoc dzis na polnocy ma padac deszcz ze sniegiem bleh, jak bylam mala lubilam snieg, a teraz moge go dla mnie nie byc, no tylko na swieta moglby byc, wtedy jest tak pieknie bialo:-)


Missiiss kochana wspolczuje takich przezyc z facetem. Kochana wiesz ja tez mialam przeboje z facetami przed M.. coz... z jednym bylam przez cale licum, wszyscy nam wrozyli wspolna przyszlosc itd, ale ja tego nie czulam, zaczelam sie w tamtym zwizku dusic, chociaz byl fajnym chlopakiem, tylko za bardzo rozrywkowym, przyjaznimy sie do dzis, po 10 latach od rozstania uczucie zywi do mnie, wiem o tym, ale on wie, ze nic z tego, nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki, zwlaszcza, ze uczuc brak. Z innym bylam 3 lata, mielismy przeboje, jego agresja itd, bylismy zareczeni, jak zaszlam w ciaze to jego rekacja wymarzona nie byla, po stracie nie zapewnil mi zadnego wsparcia, a potem dowiedzialam sie, ze mnie zdradzal, teraz jest sam, a ja smieje sie ze swej glupoty, ze w ogole z nim bylam, chociaz byl bardzo przystojny, ale wiecej atutow nie mial haha:-D
 
reklama
Melka wlasnie mam zero objawow, przed @zawsze mama jakies, teraz nawet mnie nie wysypalo na twarzy, jedno tylko czuje, zmeczenie w udach, to mam przed @ zawsze hehe;-)


Missiiss oj tak kochana facet to swinia :-D lepiej bym tego nie ujela :-D
 
aschlee: u mnie pochmurno od rana i też czekam na śnieg. A na co zmienisz avatar? Mnie twój kot śmieszy jakoś :) Może dlatego, że wyobrażam sobie moje dwa w okularach ;D

missiiss: niezła szkoła życia :/ Ale jak to mówią "nie ma tego złego...". A z tamtego co cię zostawił w tak trudnej chwili to kawał chama jest i zero w nim człowieczeństwa :/ Mam nadzieję, że dzięki temu jesteś silniejszą kobietą, a to, że masz dreszcze jak go widzisz to zrozumiałe. Dupek i tyle.

kornelia: chlapa jest gorsza niż mróz :/ Spodnie do kolan mokre, buty tak samo :/

melka: ja też lubię śnieg :D

jazza: Jazza psocisz coś dzisiaj? :D

Każdy związek z człowiekiem czegoś uczy. Tak mi się wydaje i tak postrzegam swoje związki, a przynajmniej staram się.
Ja mam dzisiaj 22 dc i normalnie nie czuję nadchodzącej @. Nic nie czuję co mogłabym powiązać z @ lub ciążą :) Nie wiem czy to dobrze czy źle. Nie mam nawet apetytu - no może to jest dziwny objaw...zwłaszcza, że kilka dni temu jadłam aż mi się uszka trzęsły. Byle do soboty rana.
 
Miss chyba mnie z kimś pomylilas :) ja nic o biznesie nie pisałam :)) a goście pierwsi przylatują 28listopada do 1, potem znajomi od 5 do 8 a mama P 12 do 15:)) wiec od przyszłego weekendu zaczną sie odwiedziny i tylko to mnie pozytywnie nastraja w ta szara i bura pogodę :))

Jazza oby test wyszedł za parę dni &&& i sio z @ jak najdalej :)

Julka test jeszcze nie wyszedł bo za szybko oby w czwartek/piatek były || :))
 
Watpliwosci
A to cie pomylilam z anulcia pewnie :-D wybacz ;-) tak cos mi nie pasilo ale kpjarzylam z opieka nad dzieckiem i tak jakos ;-) fajnie ze juz niedlugo odwiedziny czas ci szybko zleci :-) :* no i przyjemnie bedzie :-)

Anulcia
Hop hop :-) to Ty pisalas o biznesiku no nie?;-) zdradzisz nam jaki?:-)

Jugoslawa
No szkole mialam no ale nauczylo mnie to wiele. Tak go slepo kpchalam a on byl taki pusty... jak bemben indianski... i wmawial mi ze mnie poprostu juz nie kocha i to nie od choroby. Phi! No ale nie wazne juz :-)oby to byl zwiastun fasolinki :-) jeszcze tylkp troszke i bedzie grupowe testowanko!:-D jak ja to kocham :-)

Powiem wam ze az mi brakuje tych emocji z testowaniem :-D ale w sumie jakby sie nie udalo to bym juz sie nie starala a wziela za siebie i szukala nowa prace i zajela remontem. Teraz wiekszy stres mi towarzyszy.
Patrzcie co kupilam na ozdoby :-) jeszcze mam mnostwo szyszek i mam zamiar z nich zrobic choinke i mikolajki :-) i balwanki ze skarpetekk:-)
 

Załączniki

  • 1416316077001.jpg
    1416316077001.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 38
missiiss: widzę, że podchodzisz do tematu profesjonalnie i poważnie :D Masz nawet pistolet do kleju :D Fajne rzeczy kupiłaś. Nie mogę się doczekać efektu końcowego twoich prac :D Bo wszystko wygląda bardzo ciekawie i zachęcająco :D
Mówisz, że brakuje ci emocji z testowaniem? :) Hihi...Najlepiej się czymś zająć, żeby odciągnąć myśli, ale nie jest to łatwe :( Zwłaszcza jak trzeba na monitoring chodzić systematycznie :(

Omg! Najadłam się znowu śledzi. Niby apetytu nie mam, ale wsunęłam kilka w occie :p
W sumie dobrze, że mam wenę na ryby. Mam taki pomysł, żeby adwent przetrwać bez mięsa. Może się uda. Odstawienie mięsa ma wiele plusów.
Bardzo mi się podoba określenie dotyczące indiańskiego instrumentu :D:D:D
 
Witam

Bylam dzis na innym dziale i czas mi strasznie zlecial;-)
Teraz jade do domku;-)

Jazza no kurde powinny ci wyjsc 2 kreseczki!!!!!

Melka19 taka moja ciekawosci i postaram sie do niedzieli juz testu nie kupowac hehe:-)

Jugoslawa ja jak chodze na rano to chodze spac z kurami;-)

Aschlew a zmien kotka na cos pozytywnego;-) a co czas na zmiany;-) prawda?;-)

Miss ja sie nie nastawiam na ciaze...;-) bedzie co bedzie;-)
No kazda z nas troszke pewnie przeszla z facetami:/ wazne ze znalezlismy te druga polowke:-)

Anula88 pisala o biznesie;-) wiec ja sie pytam co zamierzasz otworzyc? Co tam u Ciebie?

Miss niewidze nic:/

Ciekawe jak moja coreczka sie czuje!!!...
 
Julcia
No dokladnie kazdy ma swoje przezycia z tymi paskudami :p najwazniejsze ze teraz sa w miare normalni haha ;-)

Jugoslawa
Wiem cos o tym clo wykresy monitoring stres smutek emocje i lzy i zlosc i nowa nadzieja i tak w kolko macieja... ten na gorze chyba zobaczyl jak schizowalam i stwierdzil ze skoro nie chce juz probowac to niech ma! Hehe smieje sie ale w sumie tak bylo ze juz na skraju wyczerpania psychicznego i nerwowego dostalam ten prezent choc nie wiem czy zasluzylam ;-) to sa staraczki 2014 wiec do konca roku kazda musi byc zafasolkowana :-)
Pistolet mam nadzieje ze fajny i ze go nie zepsuje :p i tani. 14 zl dalam. Jeszcze tylko koraliki i anyz musze kupic :-) napewno pokaze jak juz cos sklece. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaka jestem dzis padnieta masakra:/

Jugoslawa ja tez wolalabym sie obyc bez obserwacji itd...ale jak biore Clo to niestety, choc musze powiedziec ze na luzie w tym cyklu podeszlam do sprawy;-) pomimo obserwacji!

Miss trzymam &&& za jutrzejsza wizyta;-)

Watpliwosci a rozmawialas ze swoim M o tym badaniu nasienia?
 
Do góry