reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Missiiss kochana moja zobaczysz będzie dobrze i we srode nam tu piekne wiesci zaprezentujesz:tak:. A co do naszych związków to powiem Ci, ze przed M bylam w innych związkach w tym najdłuższy był 3 lata, ha o 3 lata za długo, a kiedy M poznalam to wszystko potoczylo się tak szybko i twedy zrozumiałam, ze czasem jest się z kims długo a nie można podjąć decyzji o wspolnej przyszłości i ciezko to przychodzi, a czasem to po prostu przychodzi szybko i wiesz, ze to to hehe romantico classico ale tak jest:-D:rofl2:


Julia dobrej nocki kochana za Twój tescik już zaciskam &&&&&;-)


Jugoslawa kochana ja się nie znam na braniu dupka wiec nie pomoge niestety:happy:


Zouza za zloty strzal &&&&&&&&:-D

A u mnie dalej cisza ha jutro dzien prawdy bedzie. Padam ze zmeczenia, nabiegalam sie dzis troche i na koniec dnia M mnie wykonczyl, faceci to jednak lubia czuc sie w centrum uwagi, a jak tylko poczuja (najczesciej mylnie, ale nawet kobieta to tylko czlowiek i czasem po prostu ma za duzo na glowie i nie jest dla swojego partnera taka jakby chcial) zagrozenie to panikuja gorzej jak kobiety, ale pogadalam z nim i jeszcze pare innych kuracji zastosowalam i mam nadzieje, ze mu wybilam te glupoty z glowy :-D
Najchetniej jutro przespalabym caly dzien :-p

Dobrej nocy kochane :-)
 
reklama
Witam

Ja zaraz kochane do pracy sie wybieram:/

Jazza czekam na wspaniale wiesci;-)

A ja glupia dzis siknelam na testa...mozecie sie spodziewac co wyszlo:/
Ehhh testy niemoga lezec w domu bo ciekawosc mnie zzera;-)
 
Hej dziewczyny,

muszę wcześniej spać chodzić, bo wstawanie rano to istny koszmar!
A do tego te wszystkie wiadomości o tym, że system do głosowania wciąż nie działa, o tym, że nie można biletu na IC kupić...Masakra. Jakby nie mogli powiedzieć czegoś pozytywnego, żeby się człowiekowi od rana buźka cieszyła. To nie, same negatywne info :/

julia: zaszalałaś :D U ciebie widzę testy tak bezpieczne jak u mnie biała czekolada z chrupkami :D Co prawda nie sikam na czekoladę, ale sens podobny :D:D:D

jazza: tak jak mówią dziewczyny, @ nie ma jest szansa :)

kornelia: dzięki za poradę :)
 
Czesc Kochane ja od rana urwanie glowy,latanie,zalatwianie,potem po poludniu do siasiadki pomoc przy rehabilitacji i kolejny dzien zleci...

Julcia moze za wczesnie siknelas...ja dalej trzymam.&&&&

Jazza za Ciebie tez &&&&&&

Korci mnie zeby zmienic avatar [emoji6] jakos ten smutny kot zaczyna mnie wkurzac

U mnie dzisiaj zimno i chmurska jakby mialo sniegiem sypnac.

Buziaki babeczki
 
Ostatnia edycja:
Hej
Julcia
Zaszalalas z tym testem :-) uszka do gory jeszcze czas :-)&&&&

Jazza
No nie ma @ jest szansa :-D &&&& :-) a co do facetow i zwiazkow zupelnie sie z toba zgadzam :-) ja tez przed moim m bylam 3 l z innym i jak tylko zachorowalam i zaczelam tracic wlosy to dzien przed zareczynami (przed wigilia) bylam u niego ogladalismy tv przytulalisny sie calowalismy. Wstalam pojechalam do domu umylam sie i polozylam do lozka... a tam sms od niego. "Musimy sie rozstac, juz cie nie kocham".... przezylam szok i horror...przez pol roku nie potrafilam sie otrzasnac... moja pierwsza milosc. Do tej pory jak go widze mam dreszcze i zawwsze dziwnie na siebie patrzymy. Przynajmniej ja czuje takie przeszywanie... ale wiem ze byl dupkiem bo zostawil mnie w takiej chwilii kiedy najbardziej go potrzebowalam... nienawidze go!

Aschlee
U nas mowia ze ponoc ma byc ciepla zima z zawirowaniami pogpdowymi :-\ moje dziecko znow sniegu nie zobaczy... aaggrr

Jugoslawa
Nununu mi odkladac dupka jak test pozytywny tak jak kornelia (?) Napisala czym to moze sie skonczyc! :-) padlam z sikania na czekolade :-D:p

Zouza &&&& :-)

No zbliza sie testowy dzien :-)
 
reklama
A ja już nie mogę się doczekać śniegu, tyle że do nas śnieg dochodzi zawsze najpóźniej i najszybciej znika...

Jazza a jak się czujesz? Bo ja np przed @ mam zawsze kilka objawów.
 
Do góry