reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missiiss: zdrówka życzę. Coraz więcej z nas coś pobiera. Witaminki dziewczyny, jedzmy witaminy :D

jazza: w ciąży trzeba dużo spacerować, to sobie człowiek odbije :D A po urodzeniu jeszcze więcej :D

ania: o rany! normalnie jakiś koszmar miałaś :/ na szczęście fasolka silna i przetrwała. Odpoczywaj i wracaj do sił.

anula: dobrej nocy :) Mnie też cycki ostatnio bolą i nie mogę spać na brzuchu...dzisiaj trochę mniej, ale wczoraj i przedwczoraj :/ Zazdroszczę takiej sąsiadki jak ty :D

Dobrej nocy dziewczyny.
 
Ania dobrze, że wszystko ok, trzymaj się tam! :)

Mississ zdrówka!!

Jugosława, Anula - a mnie jak teraz bolą, to uuuuu :p nigdy nie miałam takich baniek ciężkich i bolących, dotknąć nie można :pP
 
Ja juz w domku leze w lozku, zmeczona jestem:/

Anula88 trzymam kciuki za Ciebie&&&& na kiedy masz termin @?

Jazza normalnie maz dba super o zone;-) zazdroszcze;-)

Akatsuki no wspolczuje sytuacji w pracy, ale moze za chwile bedzie lepiej?
Biedna coreczka z tymi zabkami...
Pewnie corka cie zmienila;-)

Jugoslawa masz racje szis bardzo duzo ludzi bylo na zakupach...pewnie wiekszosc korzystala z wolnego;-) nie to co ja;-)

Kornelia to kiedy do gina sie wybierasz?;-)

Miss:****** wiem wiem pisalas;-)
Mam nadzieje ze jutrzejszy dzien bedzie dla Ciebie lepszy;-)

Jazza to tez u Ciebie nieciekawa sytuacja w pracy;/

Ania o kurcze ale mialas przeboje!:/ zdrowka kochana i oby sie juz nic zlego nieprzytrafilo!!

Anulaa moze razem bedziemy testowac?;-) na kiedy data?
Hmmm teraz ty mi robisz smaka na kopytka i chyba jutro jeszcze raz zrobie;-)

Kornelia przez jakis czas beda takie...pozniej sie unormuje i niebeda tak bolaly piersi;-)

A ja juteo mam plan ukladania rzeczy w pokoju corki, mialam dzis karnisz kupic ale niemialam weny:/ no nic w tygodniu skocze.
 
Dzień dobry ;-) ja juz po spacerze z piesiem ...nie chcialo mi się no ale coz ..dziecko wstalo po 7 to i pies tez ... stary kima .... mgla u nas ... a jutro do pracy grr ... chociaż przerwa dluga to i nawet trochę mi sie chce ;-)

U nas to zazwyczaj tak sie obdarowujemy jak gotujemy ;-)

Ania jak samopoczucie dzisiaj?

Miss jak gardlo ? Mi mlody cos kaszlec zaczol od rana .... zaraz mu cos zapodam zeby sie nie rozlozyl ....

Kornelia u mnie z cycem dzisiaj spokój poki co bo uwolniony " nośnika jeszcze nie zalozylam".

A tak z innej beczki bo zapytać mialam jak wlosy ? W sensie dużo roboty z układaniem ?
Dalej sie czaje ale juz sama nie wiem czy zapuszczac czy ciachnac.

Jugoslawa jakie plany na dziś?

Jula ja ci powiem ze ja znowu nie wiem ... dzis jakos z 23dc albo cos kolo tego ... zresztą ja raczej nie mam co testowac ;-) a ty kiedy planujesz?
 
Witam

Kornelia to trzymam kciuki za wizyte;-)

Anula a srednio ile masz dni cykl?
Wiesz co niewiem kiedy zatestuje? Obiecalam sobie ze za 14 dni ale niewiem czy wytrzymie;-)

Ja wlasnie sie obudzilam, i wstaje z bolem glowy:/
 
reklama
Jula sprawdzilam ... dzis 25dc ... to jeszcze plus minis 10 dni do @ ... ostatnio cykl 37 .... a przed ostatnio 31 .... wiec cholera wie kiedy się spodziewać ... kiedy ovu byla ... tego nie wie nikt ... no ale u mnie raczej marne szansę ... bo przytulanek mało było ... power to tak od 19dc do wczoraj ;-) .... a tak to sporadycznie w 13dc i jakos hmm ok 16-17 .... hehe taka moja sexualna historia ;-)
 
Do góry