reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ania na wyspach do 12 tygodnia raczej nie ratują ciąży, znaczy wiesz to zależy, wiem że do 12 tygodnia nie mówia o dziecku tylko o zarodku i ciężko jest wtedy jakąś porządna opieke medyczna dostać, jakby co to jedź prywatnie do polskiej kliniki, kosztuje ale groszek bezcenny przecież.

Co u mnie?
Kapota. Krwawienia nigdy sie nie przerodziły w porzadny okres, z praca mam niewesoło, trzeba by bylo zmienić ale teraz pojawi się problemz ewentualnym macierzyńskim i kiszka. Młodej czwórki ida i dziś w nocy do 5:30 ogladałamz nią Despicable me raz po raz ... Padam jestem psychicznie i fizycznie wycieńczona.
 
reklama
Kurcze, w sumie człowiek tak narzeka na polską służbę zdrowia, ale pod tym względem to chyba nie jest u nas tak źle.

ania: może faktycznie pomyśl o polskiej klinice.

akatsuki: a badałaś sobie progesteron? Ja miałam podobnie, że bardziej mój okres plamienie przypominał niż krwawienie. Może wtym tkwi problem. Na szczęście progesteron jest łatwo uzupełnić. Mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie dla was spokojna i obie odpoczniecie. Z pracą to tak właśnie jest, chce człowiek zmienić i zawsze jest coś na nie :(
 
Jugoslawa dziekuje kochana za porady :* stosuje sie do wszystkich i nadaje spod koca ;-);-)twarda sztuka jestem i zwalcze zarazki, a potem trzeba pomyslec o zmianie trybu zycia ;-) bo M sie martwi, ze ja tak czesto choruje i obiecalam mu to ;-)

Ania trzymam kciuki i walcz o swoje i nie daj sie odprawic z kwitkiem !

Akatsuki nie mam za duzo energii teraz bo bym przeslala troche, oby corci bezbolesnie zabki wychodzily i zeby wszystko Ci sie poukladalo. Wiem jak to jest mieszkac na obczyznie, bo sama prawie 3 lata mieszkalam, nie narzekalam, ale jednak wiem jak to jest byc w obcym miejscu z dala od bliskich. Z pracxa to wszedzie latwo nie jest, zagranica jak bylam latwiej prace dostalam niz tu w PL, a teraz jak chce zmienic na inna to tez latwo nie jest, ale nie mozna sie poddawac:tak::tak:

Missiiss jak sie czujesz kochana?
 
Ania to ściemniaj coś im że masz jakieś bóle albo ze juz kiedyś poroniłaś zeby się wzieli za ciebie na poważnie! Ja akurat opieke w ciąży miałam super, jak tylko cos źle wychodziło od razu tego samego dnia jechałam do szpitala na badania.

Co do pracy to sama nie wiem co zrobić, ciężko jest bo mam dziecko i wiadomo ze z godzinami nie jest tak wesoło więc zmienić od reki nie ma szans... Wolałabym szczerze zostać w tej pracy co mam tylko ze kilka rzeczy się wyjaśniło i atmosfera troche sie rozluźniła. Mój mnie ciśnie bo on ma wielkie wymagania względem mnie i dla niego ewentualna zmiana to tylko za lepszą kasę i lepsze stanowisko wchodzi w grę.
 
Jula nic straconego
..hellol
..uszy do gory ....

Oj chciałbym zeby sen byl proroczy ale lipa będzie bo jakby szanse marne. ..

Jazza zdrowia ...

Aniu kciuki za wizyte ....

Jugoslawa no ja tez zakupy zapodalam ...

Teraz obijania ciag dalszy ;-)
 
reklama
Do góry