reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jazza smacznie brzmi to sosiwo z mięta ;-)

Kiedys czesto mialam uszy zapchane grr a ból ucha to juz wogole masakra ...

No tak bywa jak mowisz .. raz i juz ...wiec juz wiem dlaczego się tak uparlam ze nic tego bo malo intensywnie w tym cyklu niz jak zawsze .... kuruj sie ;-)
 
reklama
Jugoslawa tak, dobry, sexy zestaw potrafi podnieść na duchu :-)
Anula mam nadzieję, że szybko ucho się wyleczy :-)
Jazza :-)
Ania - będzie dobrze, najważniejsze że z dzidzia ok, ja na twoim miejscu bym poszła chyba do tego gin :-)
 
Kornelia fryzurke zrobilas super ale ja bym w takich wlosach miala duzo pracy bo moje wlosy to siano:/

Jazza a wiesz ze niechcialo mi sie ukladac?:/ pokoj niekompletny , musze jechac jeszcze raz do ikei po lampe, karnisz i reszte mebli bo jakos jak niema wszystkiego to jakos wziasc sie za to niemoge:/
No juz widze jak nowa bielizna zrobi u Ciebie furore;-)

Ania to powinnas upiec tam u Ciebie takie rogaliki;-)
Ja kupilam ale ceny powalaja za 4 rogaliki zaplacilam 17zl:/ ale z tej cukierni uwielbiam
A kiedy masz te wizyte u polskiego lekarza? Teraz w sobote?
Bo jesli teraz to moze warto przelozyc na pozniej wizyte, bo usg juz mialas i wiesz ze jest wszystko ok;-)
 
Ufff ja już po spacerze :D Ładną mamy jesień :) Kolorowo w lesie było.

ania: dobrze, że jest poprawa. Znaczy wszystko idzie w dobrym kierunku i wraca do normy. Teraz widziałam, że rogale marcińskie można było na allegro zamawiać :D Co do wizyty u polskiego ginekologa to zależy od ciebie. Jak sie czujesz u tego lekarza co byłaś. Czy jesteś spokojna i tak dalej.

kornelia: goście w końcu pójdą :D Zawsze możesz ich poczęstować przesoloną zupą albo kawą z solą:D Może szybciej pójdą :D

Teraz będę grillować mmięsko na jutro. Zrobię coś a la kebab. Posiekałam drobno i zamarynowałam przez noc. Jutro będzie jak znalazł do domowej roboty pit albo ryżu. Zobaczymy czy będę miała wenę robić pity.
 
kornelia: bo oni tak mają. Zawsze znajdą dogodny moment na podniesienie nam ciśnienia :D Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko się pogodzicie. Z zabawnych historii - mój ostatnio jak kupił 10 jaj to wchodząc do mieszkania rzucił torbę na ziemię...ha! Na szczęście tylko 3 jaja poszły. Stwierdzam, że większości sprzeczek można uniknąć, gdyby tylko mężczyzna trochę pomyślał :p Pewnie oni tak samo mówią o nas :D
 
reklama
No tutaj to jest ciezki charakter, jak coś nie po jego mysli to się rzuca :p ale pojechalam do rodziców, on ochłonie to jeszcze przyjdzie mnie przepraszac jak zawsze :p dobrze, ze mam blisko
 
Do góry