reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dzień dobry,

anula: widzę, że intensywnie dzień zaczęłaś :) U nas dzisiaj o dziwo słonecznie! To chyba nagroda za wczoraj. Jak byłam na spacerze wieczorem to tylko jak się ludzi mijało to każdy narzekał na mgłę :D Miły zwyczaj z obdarowywaniem się ugotowanymi potrawami :) Moje plany na dziś to pełna rozpusta :D Mamy w planach spacer po lesie i jedzenie łakoci - rogali marcińskich. Mamy też zrobić listę prezentów dla rodziny, bo w tym roku chcemy to załatwić w listopadzie. Wieczorem jeszcze ogarnę nieco mieszkanie. Chyba tyle :)

julia: przyjemnego układania rzeczy w pokoju córki :) Ja też wstałam z bólem głowy, ale sam przeszedł. Może i tobie przejdzie. Mam nadzieję :)

missiiss: jak gardziołko?

ania: jak się czujesz? emocje już opadły? wybierasz się jeszcze do polskiej kliniki czy zostajesz w tej co byłaś?

akatsuki: jak samopoczucie dzisiaj? jak ząbki córci?

kornelia: może jakieś okłady na cyc? Kiedyś czytałam, że chłodne okłady pomagają :)

U mnie kolejny dzień staranek. Jednak seksowna bielizna jest niezawodna :D
Mam 15 dc i od jutra biorę progesteron. Swędzą mnie brodawki...a najbardziej prawa. Wrrr...
 
Jugoslawa milego działania.

Ja juz rosół wstawilam bo mlody uwielbia a źle się czuje. Zasnol przed 10 .. juz nie pamiętam kiedy tak spal.
 
Jugoslawa leze sobie jeszcze w lozku ale nieczuje juz bolu;-)
Trzymam &&&&& a mowilam ze bielizna dziala na faceta;-)
U nas tez ladna pogoda wiec musze podniesc tylek z lozka i sie ubrac a po obiadku wybrac sie na spacer z corka i mezem;-)

Anula rosolek mielismy w niedziele dzis jest kurczaczek na obiad;-)
 
Anula ja swoje uwiezilam bo do rodziców się wybralam hehe :-) a wlosy ok, mało roboty, same się układają a jak nie to trochę na szczotce susze i jest fajnie :-)
Też bym zjadła rosół, ja dziś z mama robie gulasz stroganov :-) tak za mną chodził gulasz a mama chyba mi w myslach czytała :p

Btw. Zdrowka dla syncia :-)

Julia & anula &&&& za kilka dni za testowanie :-) ja mialam też dopiero w 25dc owu i wyszlo :-)

Jugoslawa dzialajcie dobrze, bielizna się sprawdza :-)
Mississ jak tam??
 
Jula u nas podsmazane kopytka z pulpecikami w sosie pieczarkowym ;-)

Kornelia strogonov mmm ... no a ovu dosc pozno no no ... ale nie napalam się ;-)
 
Witajcie kochane:-)


Jugoslawa o wlasnie w ciazy sobie odbijemy hahav:-)


Anula u mnie tez od niedzieli królują kopytka, narobiłam wiecej, aby mieć spokoj od gotowania, bardzo lubie pichcic, ale jak chora to nie mam werwy hehe, a do nich zrobiłam pulpety z ryzem i mieta w sosie cytrynowym z natka pietruszki heheh bardzo dobre i zdrowe.
Zaciskam kciuki u Ciebie za niepodzianke, kto wie kochana kto wie. A co do ilości przytulanek to roznie z tym, bo moja kolezanka miala tak, ze tylko raz w cyklu był seksie, jakos tak w polowie, bo klocili się z chlopem i z tego złotego strzalu dwie krechy, wiec nie wie niktv:-D


Missiiss jak samopoczucie kochana ?


Julia milego układania rzeczy w pokoju corciv:-)


Jugoslawa u nas tez sloneczko, tylko jeszcze dzis zostaje w domu, aby jeszcze się wygrzac i podleczyc. A z seksowna bielizna to prawda, ze zawsze niezawodna, ja ostatnio kupiłam taki fajny zestawik, krociutka koronkowa koszulka bardzo sexy, miałam w ten weekend przetestowac, ale się rozłożyłam, ale co się odwlecze to nie uciecze hahaha, tlyko, żeby mój M zawalu nie dostal:-D:-D:-p

A ja dzis lepiej sie czuje, tylko uszy jeszcze zapchane i czekam az w pelni sluch odzyskam, ale dzis we mnie znacnzie wiecej wigoru. No to wracamy powoli do zywych :-D i trzeba cos zmajstrowac, bo ja jak czegos nie zorbie szalonego to chora chodze :-D:-D
 
Co do bielizny, to ja uwielbiam koronkowe staniki i do tego w komplecie jakieś ładne majtki. Nie wiem czemu, ale jak zakładam taki komplecik to czuję się mega seksownie :D A jeszcze jak majtki dobrze dobrane to i figurę wymodelują :D

jazza: mnie ostatnio też coś ucho zatkało, a jak się okazało, to było przez znieczulenie u dentysty :/ Jakoś tam gdzieś blisko było. Na szczęście przeszło. Przyjemnego psocenia :D:D:D

kornelia: strogonowa uwielbiam :D Mniam!

Ja mam dzisiaj w menu żurek z jajkiem i kiełbasą (mąż mnie tak męczył o to), a na drugie warzywka w sosie pomidorowym z soją. Tak dla kontrastu :)
 
reklama
Hej Dziewczyny
Dopiero teraz sie odzywam bo po wczorajszym dniu spalam jak zabita i z lozka wstac nie moglam
Dzis sie czuje juz lepiej rano jeszcze slaba i bolalo ale teraz juz ok

Co tam u Was?
Widze ze pyszne obiadki robicie

Jugoslawa zazdroszcze Ci takiego dnia Brzmi jak marzenie a Rogali Marcinskich nigdy nie jadlam a od lat mi sie marza

Julia widze ze Ty tez rodzinny dzionek planujesz :-) milego dnia zycze

Miss jak sie czujesz?

Jazza ciesze sie ze lepiej sie czujesz Zabaw sie troszke napewno Ci pomoze :-D

Kornelia Ty szczesciaro strogonov niam niam daj troszke

Anula rosolek napewno dobrze zrobi Zdrowka zycze dla Synka

Uwazacie ze powinnam i tak pojechac do tego Polskiego ginekologa?
 
Do góry