reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

anula: może perspektywicznie proroczy :D Miłe sny są przyjemne. Od razu się człowiekowi lepiej robi.

U mnie dzisiaj mgła i deszcz. Plucha na całego.
Muszę jechać po spożywcze zakupy, a tak mi się nie chce...może zrobię dzień lub dwa postu? A co tam :p
Strasznie mam wysuszoną skórę :/
Piję sporo wody, a skóra jakaś taka jakby odwodniona.
 
reklama
Jugoslawa a ja ci powiem ze nie pamiętam kiedy tak odpoczelam jak przez ten weekend ... na szczęście do pracy dopiero w środę ...
Ja tez musze na zakupy jechać ale mi się nie chce ...moze biedronke zachacze później i tyle. .. a mi się strasznie tlusta cera zrobiła i to od kilku dni grr ...
 
Kornelia jak sie czujesz?

Aniu przykro mi ale ja niepomoge:/ bo niewiem co moze sie dziac u Ciebie...

Anula88 piekny sen;-)

Jugoslawa u nas pogoda tez bura:/

Ja juz czekam za wizyta troszke sie stresuje:/
 
Witajcie kochane:-)


Jugoslawa kochana musze wypróbować ten czosnek, chyba wszystkiego już wyprobuje, bo mam dosc tych infekcji. A pogoda tez nie sprzyja niestety:tak:


Julia kciuki za wizyte kochana;-)


Ania kciuki za Ciebie, aby wszystko było dobrze. Słyszałam wiele o opiece ciężarnych w UK i widze, ze wszystkiego się po nich spodziewac można niestety

Anula może to proroczy sen był:-)

A ja mam juz dosc tych przeziebien. czuje sie jak zbity pies.. masakra:-(
 
Ja juz po wizycie!

Jedyna dobra wiesc taka ze peklo...a ze bylo troche duze jest plyn;/ czyli tak jak czulam wczoraj peklo...wieczorem bylo przytulanie ale lekarz mowi ze niema szans na ciaze bo zbyt duze. Jak w czwartek mialo 3cm to wczoraj pewnie 3,5cm.
Ehhh trudno;/
A na wizycie bylam u innego lekarza, znajomego mojego gina bo moj ma dzis wolne.
Za 14 dni dostane @ i znow zaczniemy dzialac...albo i nie bo czas na lewy jajnik a ten niepracuje mi chyba ze zdarzy sie cud!!!!

Jazza no to musisz sie czyms wspomagac by wyzdrowiec kochana;-) zdrowka zdrowka
 
Julia - jeszcze nie masz się czym martwić mi lekarz też mówił, że ten cykl będzie pewnie bez owulacji, bo po odstawieniu progesteronu mogło się wrócić do poprzedniego stanu, mówił, że moje jajniki po kilku torbielach też mogą być już nienadające się do użytku :p a właśnie w tym "straconym" cyklu się udało :p

Anulcia - mi się śnił dzidziuś jednej nocy i że chciałam już go karmić piersią :p a rano test bladzioch wyszedł :))) a też na ten cykl krzyżyk postawiony był :p

Jazza - współczuję ci choróbska, ale próbuj wszystkiego :) mi pomagało zawsze najlepiej takie grypowe do picia np thera flu, ewentualnie cebula, czosnek lub mikstura z gorącego mleka, miodu i cytryny :) i herbatki z malinowym sokiem :)

Ania - będzie dobrze!! Gdyby to było coś poważnego to myślę, że nie puścili by cię do domu!!! Może masz niedobór magnezu tylko i suplementacja wystarczy, bo skurcze zazwyczaj są z braku magnezu :)) ja zaczęłam brać magnez i o wiele lżejsze mam bóle :) ale i tak w czwartek pójdę do mojego gin zapytać o wszystko :))
 
anula: ja już po zakupach. Wpadłam i wypadłam ze sklepu. Tyle ludzi było, że odechciało mi się chodzenia. Kupiłam tylko to co niezbędne. Fajnie, że odpoczęłaś w weekend. Ja mam zamiar odpocząć w kolejny :D

ania: jak się czujesz? Zadzwonili w sprawie usg?

jazza: ja taki bezzapachowy kupuje, bo jakoś mi przeszkadza zapach czosnku :) Wygrzewaj się. Herbata z miodem i cytryną też bardzo pomaga. Zdrowiej :)

julia: szkoda, że tak wyszło. Dobrą wiadomością jest to, że owulację masz poprawną, a to dużo. Uda się w końcu! Musi. Poza tym organizm potrafi czasem zaskoczyć, więc jeszcze nic straconego :)

Zapisałam się na leczenie kanałowe na 21.11. Mam nadzieję, że do tego czasu trutka, którą mam w zębie zatruje miazgę i nie będzie mnie boleć. Bo jak nie to współczuję dentyście :p
Usypiam...
 
reklama
Do góry