reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mam nadzieję, że wyjdzie pyszny! Już leżakuje w lodówce.
A powidła śliwkowe własnej roboty, więc nawet jak piernik nie wyjdzie to powidła będą pyszne :D

A może pękł właśnie? Mnie tak wczoraj i przedwczoraj kłuło. Dzisiaj spokój. Tak samo z plamieniem.
Szkoda, że temperatury nie mierzę :/ A twoja tempka jak? Jutro do lekarza idziesz o ile dobrze pamiętam? Będziesz wszystko wiedziała :)

Jeszcze na wieczór zrobiłam placki z cukinii, bo leżała odłogiem w lodówce.
Uwielbiam to warzywo! Ma tyle możliwości!
 
reklama
Jugoslawa moze peka..mam taka nadzieje ale chyba jak dzis peka to na ciaze niema szans bo pecherzyk pewnie teraz ma ponad 3 cm...wiec niewiem czy w takich przypadkach sie moze zaplodnic:/

Miss ty moja ekspertko co sadzisz?;-)

Tak jutro mam wizyte, w sumie boli troche tam wiec cos sie dzieje...tempki niemierze, troszke zaluje:/

Jugoslawa ty jestes w polowie cyklu?
 
Hej Dziewczyny

Widze ze tu o pysznych rzeczach piszecie az mi sie znow jesc chce hihi :-D

Mam do Was pytanko od czwartku biore ten antybiotyk na moje zakazenie i dalej mnie boli czy to normalne czy powinnam isc do lekarza i oznajmic ze nie dziala lekarstwo
 
Julia: ja w 13 dc obecnie jestem. Cykle mam zwykle 28-29 dniowe tzn. teraz po obniżeniu prl. Wcześnie to różnie bywało :D
Jutro się wszystko okaże. Ja czytałam, że po clo to różne są wielkości pęcherzyków, więc zapewne wszystko jest możliwe.
Na szczęście każda z nas jest ciut inna, więc zawsze według mnie jest nadzieja :)

Kciuki zaciśnięte mam :)
 
Ania antybiotyk na pecherz bierzesz? Hmm no juz powinno mijac, dla pewnosci tez bym poszla do lekarza sprawdzic

Jugoslawa a no przypomialo mi sie ze ty tez na obserwacji;-) dzialajcie;-)
A moze tez u Ciebie peknal wiec &&&&&&
 
ania; ja to mam dzisiaj wenę na kucharzenie, więc tak pichcę co mi podejdzie na myśl :D
A co do leków to mogą nie działać. Jak boli to ja bym poszła do lekarza.
Obserwujesz spadek wielkości bólu?Może masz jakieś delikatne proszeczki i dlatego wolniej działają.
Czasem antybiotyk może nie działać, bo np. jest na inną grupę bakterii przewidziany.
 
julia: tak, też na obserwacji jestem.
Kciuki za jutrzejszą wizytę.
Ja się zaczęłam stresować, że akurat teraz muszę tego zęba robić :/
Pewnie za tydzień trzeba będzie rtg zrobić, teraz mam zatruty ząbek, znieczulenia....jednym słowem cała tablica mendelejewa :/
No ale tak wyszło :(
 
Kochana przerabialam kanalowke wiec wiem o czym mowa:/
To najwyzej z tym zdjeciem rtg sie wstrzym...a znieczulenia pros dla kobiet w ciazy, sa ciut drozsze ale nieszkoda...mi gin mowil ze spokojnie na znieczuleniu moge robic zeby w ciazy;-)
 
Chyba tak będę właśnie robić. Dzięki za info :)
Po tej akcji nie jestem pewna jak pozostałe zęby. Może też mi babka źle oczyściła zęba i zaraz się okaże, że próchnica zjada :/ A wszystkie zęby leczyłam 3-4 lata temu, a potem na przeglądy regularnie chodziłam :/ I tak się sypnęło :/
No nic - głowa do góry, cyc do przodu. Nie ominę tego.
Poza tym to pewnie tak jest, że zawsze coś wypadnie. Same 9 miesięcy ciąży to długi okres i dużo się może przyplątać.
Damy rade!
 
reklama
Do góry