reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss dokladnie tez nazwa kopytka;-)
Zmeczona jestem...niewyspalam sie i ta pogoda dobijajaca...

Anula tez mialam dzis poprzekladac corki rzeczy do nowych mebli ale niechce mi sie;-)

A niepisalam Wam co mi wyszlo;/ febra!!!!!!
 
reklama
Ja mam za to ochotę na kurczaka w pięciu smakach w sosie sojowym,z czosnkiem i warzywami a sklepy pozamykane w Niemczech wszystkie :[

Znowu negatyw u mnie dzisiaj juz więcej nie testuje :)
 
Watpliwosci z jeden strony dobrze ze pozamykane bo ludzie przynajmniej spedzaja czas z rodzina, ale z drugiej strony czapa lekka.
No szkoda ze sie nieudalo:/:/
 
W tym miesiącu to biorę na klate :)) bo wiem ze moi dziadkowie przylatują z ciocia, w następnym tygodniu mój kochany przyjaciel z podstawówki z P przyjacielem i w trzecim tygodniu mama P sie zdecydowała ze przylatuje :)))
Fajne ceny biletów bo 164zlote w dwie strony łącznie są od 28 listopada do 20 grudnia
:))
 
Ostatnia edycja:
Watpliwosci to faktycznie dobre ceny;-)

Jej a mnie wlasnie mama przed chwila obudzila;-) padlam po napisaniu posta;-)
I nadal mi sie chce spac

Kurde jutro jade do tego poznania to moze skocze do selgrosu bo widzialam tam prezent pod choinke dla Ameli;-) obejrze jeszcze razi moze zakupie;-)
 
cześć dziewczyny,

trudno mi was nadrobić :D
A tylko jeden dzień nie zaglądałam :D
Byłam wczoraj u dentysty. Okazało się, że mi 3 lata temu dentystka źle zęba oczyściła i pod piękną plombą mam wielką próchnicę :/ Będzie trzeba kanałowo leczyć :/ A na dodatek podwójna (maksymalna) dawka znieczulenia nie zadziałała dobrze i nie było można oczyścić kanałów :/ Normalnie bez sensu :( Mam zatruty ząb i za 2 tygodnie powtórka :( Może tym razem będzie dobrze.

Właśnie piernik robię na święta. Zrobię ciasto i do lodówki wstawię na 6 tygodni :)

Czuję się jakoś dziwnie. Plamienie przeszło.

wątpliwości: szkoda że test ujemny :( Ceny biletów rewelacyjne!
julia: febra?! Jak rozumiem masz na myśli klasyczną opryszczkę?
missiiss: jak się czujesz? Faktycznie, do 19.11 dużo czasu jeszcze :/ Lepiej iść wcześniej do lekarza.
kornelia: udanego wypadu i smacznego papu :)
 
Jugoslawa o matko wspolczuje kochana:/ z tym zebem:/
A te pierniczki jakie pozniej wychodza? Sa mieciutkie?
Tak opryszczka:/ jutro krem musze na to kupic
 
Jestem zła, bo dbałam o zęby i teraz to kanałowe wyskoczyło :/
Nie dość, że to drogie to jeszcze boli :(

Piernik robię taki duży, przekładany powidłami śliwkowymi.
W necie widnieje zwykle jako "piernik staropolski dojrzewający".
Myślę, że z powodzeniem można z masy zrobić ciastka.
Co do twardości to stwierdzam, że dużo czynników ma na nią wpływ tj. czas pieczenia, powidła jakimi przekładam, czas jaki piernik leży przełożony, obciążenie ciasta i nie wiem co jeszcze :D
 
reklama
Hmmm apetyczne;-) uwielbiam pienik przekladany powidlami;-)

Cos tam mnie kluje;/ nieprzyjemnie, chyba niepekl pecherzyk:/
 
Ostatnia edycja:
Do góry