reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza kciuki &&&&&& aby nie przyszla ;-)


Jugoslawa kciuki za jutrzejsza wizyte kochana :tak:


Akatsuki mam nadzieje, ze lekarz się myli u Ciebie


Missiiss kochana moja wspolczuje, zdrowka dla synka i kciuki za Was wszystkich i za Ciebie największe abys się nie zarazila, przytulam do serducha :tak:


Kornelia gratulacje :-)


Ech mój tez by oszalal ze szczęścia jakby się okazalo, ze jestem w ciazy tak samo jak ja bym oszalala ;-), ale przy moim szczęściu to nie wiem czy kiedys się uda by moje i jego największe marzenie się spełniło.

Teraz zagladam, bo dzis miałam pier…nik w pracy jak zawsze wrrrrr i jeszcze kilka spraw, które dołują ostatnio, ale nie chce o nich tu pisac.. po prostu life is brutal…

Ale za to mój kolega wrócił do pracy po walce z rakiem i to mi daje nadzieje na to, ze cuda się zdarzaja :tak:
 
reklama
Dzień dobry

kornelia, gratki :-D
miss, tylko spokojnie - będzie dobrze ;**

temp spadaaaaa, gin mi napisała że to ewidentnie niedomoga progesteronu
no to bedziemy sie leczyć :)
jest światełko w tunelu :-D
 
Jazza - dziękuję, Wam też się uda!!!! Trzeba mieć wiarę, ja się od 2 lat leczyłam na jajniki, na hormony i w tym cyklu lekarz nam kazał wręcz się starać, bo mówił, że ciąża może te moje problemy wyprostować, ale nie dawał nam żadnych wspomagaczy, a na wizycie jak byłam to pęcherzyki zapowiadały niedaleką owulację, a jak widać na moim wykresie też się przeciągała w czasie, więc była jakaś niedomoga, ale w końcu pękł :) także trzea mieć nadzieję :))))

Zouza - współczuję @, ale wierzę, że niedługo się uda :) Progsteron jest łatwo naprostować, więc już następny cykl może być udany! &&&&&&&& :happy:
 
Witam

Kornelia to za ktorym razem sie udalo?;-)
Super beta gratuluje kochana;-)

A ja leze i sie zastanawiam czy nieskoczyc do tego lekarza?;-)
Po drodze wjechalabym po regal do pokoju malej bo ostatnio go niebylo;/

Moj maz wczoraj na chwile zjechal i pytal sie kiedy bedziemy sie mogli starac ja do niego ze ciagle mozemy ale celnie jedynie w przyszlym tygodniu;-)

Zouza to za nastepny cykl&&&&

Melka a jak tam u Ciebie? Temp spadla? Czy moze troszke w gorze jest?
 
Julia u mnie pięknie w dół leci ;-) Dziś albo jutro @. W tym cyklu miałam b.mało śluzu i myślę że może to stoi na drodze do szczęścia. Ale wiesiołek zakupiony, czeka w torebce także mam nadzieje że pomoże.

Sobie i reszcie staraczek życzę pięknego przedświątecznego cudu ;-)
 
Witajcie kochane :-)

Kornelia dziekuje za mile wiem :-) wiem, ze masz racje, trzeba wierzyc i tego sie trzymamy kochana :tak: zycze Ci spokojnych 9 miesiecy ;-)

Julia kciuki kochana za ewentulana wizyte u lekarza:tak:

Zouza wredna @, ale kciuki za nastepny cykl :tak:

Mmay piekna wiosne tej jesieni :-D po pracy trzeba to wykorzystac :-D

Milego dnia:-)
 
Julia - oficjalnie to był 3ci cykl starań, ale wcześniej też już się nie zabezpieczaliśmy, także byliśmy przygotowani na świadomą wpadkę przed ślubem a tu dopiero po ślubie przyszło, i jak dobrze pójdzie to na rocznicę będzie prezent :)
 
reklama
No to rewelacja;-)

Jazza witaj i milego dnia;-)

Ja chyba sobie odpuszcze wizyte bo przyjmuje od 15 wiec jak bede wracaz z poznania w najgorsze korki wjade:/
Tak mi sie niechce na te obserwacje jezdzic ze masakra:/
 
Do góry