reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
O przyjemnosciach tez nie moge bo mi nnie wolno sie bzykac :-D:-D:-D:-D haha chyba tylko medytacja mi zostaje ;-):p

Ide polezakowac bo juz cos plamic zaczynam chyba z nerwow. Milego slonecznego dnia i do wieczorka :-)
 
Dziewczyny ale sie ciesze :-)
Moj Kochany Maz powiedzial mi ze za 2 tygodnie w sobote zabiera mnie do dublina(prawie3godziny jazdy) do ginekologa na pierwszy skan
Znalazl Polskiego Ginekologa ktory mnie przyjmie i zrobi mi usg :-D juz sie doczekac nie moge :-)
 
A ja zrobilam test... i nic. Jestem w pracy akurat dzien idzie jak flaki z olejem a teraz jestem zawiedziona i smutna. Wieczorem walne sobie malinowke co kupilam w drodze powrotnej z Pl :((
 
Hey kobietki ;-)
Szkoda ze juz nd dobiega konca ....

Jula jak tam?
Miss az te cholerne plamienia grr ... odpoczywaj i się nie denerwuj !
Kornelia to jutro tescik ? Czy pokrecilam cos ...
Zouza mam nadzieje ze sie udalo ;-) fajnie ze juz kolejny cykl leci i zaraz będziesz mogla znowu testowac ....
Aniu milo ze mezus zadbal o wizyte,będziesz spokojniejsza
Ajatsuki no jeszcze nic przesadzone ...poczekaj do terminu ....
 
ANula - jutro to chyba za wcześnie bo dziś dopiero 8dpo :) jeszcze poczekam chociaż ze 3 dni :)

Ania - dobra nowina, 2 tygodnie to wytrzymasz :))

Akatsuki - dopóki nie ma @ nie ma co się smucić :p
 
Witajcie niedzielnie :-)



Julia zdrowka kochana :tak:, to pewnie jakies zapalenie, u mnie wredne zakichane osemki powoduja czasem takie zapalenie dziąsła


Kornelia &&&&&&& :-)


Zouza &&&&&& :-)


Missiiss :* wszystko będzie dobrze kurcze musi być, a kumploszefem się nie martw, pipa z niego i tyle, a Ty musisz odpoczywac i dbac o siebie i chrupke, a na pocieszenie kochana masz tu linka Lion Sleeps Tonight (Hippo and Dog) - YouTube
Mito zawsze poprawia humor :-D


Aniu super, ze malz taka niespodzianke Ci robi :-)


Akatsuki może jeszcze za wczesnie, poczekaj jeszcze :tak:


A mysmy wczoraj poszaleli :-D przez to dzis humor mam taki :-D. No i doszlam do wniosku, ze musze teraz pare zmian w zyciu zaprowadzic, bo czas na nie nadszedl, wiec trzymcie kciuki ;-), nie bede zanudzic o co kaman ;-).
Poza tym wracam do mojego motta z kiedys "luz gitara i do przodu" :-D O! :-D
 
reklama
Hej wieczornie

Anulcia a co tam u Ciebie?:)

Ania
Super! Cudownego masz tego chlopa swojego!:)

Akatsuki
Nie trac nadzieii u nas panuje wlasnie taka zasada poki @ nie ma jest nadzieja :-)&&&&&&

Kornelia
Poczekaj jeszcze ze dwa dni ;-)&&&&&&

Jazza
Haha no te zwierzaki sa dobre :-D
&&& trzymamy! Jak ja Cie podziwiam kobieto za ta energie! :-) musze brac z ciebie przyklad koniecznie.

A mnie szefokumpel coraz bardziej wkurza napisal co dzis sprzedal chwalac sie niemilosiernie z dopiskiem " mozesz juz zaczac zalowac ze cie nie bylo" normalnie sie we mnie zagotowalo ... odp mu ze nie jara mnie tak sprzedaz jak jego i ze wazniejsze jest dla mnie zdrowie mojego dziecka niz sprzedaz.
Jesze trafilam na " szkole uczuc" i zwylam sie jak bobr :p oczyscilam kanaliki lzowe ;-) kumpel napisal ze jego zona zacxela rodzic od hallowen a skonczyla dzisiaj przez cc Leos mial 3,4 kg i 54 cm.:-)
 
Do góry