reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zouza - mam nadzieję, że to oznacza to co myślę, chociaż staram się nie napalać :) jeszcze ze 3 dni wytrzymam i zatestuję może we wtorek, jeśłi nic się nie zmieni :)
 
Hejho

Zouza melka
No ale mocno spadla? Bo moja tez spadala ale nie drastycznie w dol. Ale nie siegala nawet 37 stopni. Ja trzymam &&&& nadal :-)

Kornelia
&&&& :)

Julia
Zdrowka! Ja juz dzis ciut lepiej ale zobacze jak we wt bedzie czy pojde do roboty czy nie.

Dogadalam sie z kumploszefem :-D w ogole to na troche bym jeszcze poszla do pracy bo zanudze sie w domu. I moj stary to strasznie wykorzystuje no bo przeciez siedze w domu... a i kasa by wpadla moze jakas wieksza z planow... ale ja marudze! Zobaczymy co bozia da:-)
 
Zouza
Moze to nie pms a wnerw ze moze znow sie nie udalo a sie udalo? Oby tak bylo! :)

Chyba jednak sie nie dogadalam z kumploszefem.... oszaleje chyba zaraz. I jak pizne tym wszystkim to juz w ogole nie wroce do roboty
 
reklama
No bo oszalec mozna. Tak zle tak nie dobrze mowi tak robi tak... juz myslalam ze sie dogadaliamy a ten znow kombinuje aaggrr ja chyba mam ciazowego pmsa. Jeszcze sie wkurzylam bo w pt byl pogrzeb wujka a wczoraj zmarl moj dobry sasiad ktoey ma syna 13 latka i corke 22 lata... szkoda faceta... masakra poprostu jakas. Niecierpie listopada! Antos tez ma 5 rocznice smierci.... chyba mi sie udziela strach przed tym miesiacem zeby znow coa nie poszlo nie tak... bo jak narazie wszystkie dzieci rodze w liatopadzie :-(
 
Do góry