reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza
No to kciuki:-) ostatnio za malo dwoch kresek wiec dziiewczyny czadu dajcie !:-D

Ania
Spoko ;-) no leze i ssam *spam* :p a ty jak tam sie czujesz :-)

Jazza
No to trza ruszyc do akcji bo zastuj sie nam tutaj maly zrobil :-D dzialaj zeby az wiory lecialy i by huczalo w calej wsi :-D:-D:p

A co do szefa... chyba jutro do niego zadzwonie. On twierdzi ze umowa juz zrealizowana i jej nie cofna a ja nie jestem tego pewna... nie dzwonilam do pipu. Walnal focha na mnie i sie nie odzywa bo napisalam mu ze sie produkuje a on sie dąsa tylko... jutro zapytam go wprost czy chce bym lazla juz na l4 i nie wracala czy mam wroci jeszcze na kilka dni. I juz. Sek w tym ze jak mnie nie ma w ciagu 33 dni on moze wziac kogos na zastepstwo za mnie a tak jak zrobie przerwe to na nowo bedzie mu liczone 33 dni a on nie moze pozwolic sobie na braki kadrowe. Masakra z tym. A jesCze ja sie wszystkim przejmuje i taka robota do dooopy ze mna.

Milej nocki i pracowitej ;-):p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Missiiss of course wiory bede lecialy :-D:-D:-D to moge obiecac, wszedzie i o kazdej porze :-D teraz se winko grzane popijam, aby werwy sobie dodac :-D:-D:-D juz mu powiedzialam, ze teraz trza dzialac nie gadac :-D
a z tym szefem, kochana Ty sie przejmujesz wszystkim jak ja, wiec Cie rozumiem, oby okazal sie wyrozumialy i okazal zrozumienie, za to trzymam kciuki :-D
 
Jazza
Oj biedny ten chlop twoj :-D:-D:-D tylko nie wyssij z niego wszystkich sokow zebys ojca miala dla dziecka ;-):-D szalona moja !:-) dzialajcie dzialajcie :-)

Julcia
A ty jak tam? @ sie juz konczy?:-) i jak w koncu bedziesz to clo brala?:-):*


Ide spac milej i owocnej nocki dziewczyny :-)
 
Missiiss nie moge tego obiecac kochana :-D:-D:-D ale dla uspokojania powiem, ze my to dwa wariaty w tych sprawach, wiec zaprawiony w bojach juz jest :-D:-D wiec mam nadzieje, ze dlugo mi zolnierz nie padnie :-D
Tak mi sie humor podrasowal, ze az mnie naszla ochota na tance, jakbym byla calkiem zdrowa to bym go jeszcze dzis do jakiegos klubu wyciagnela :-D:-D

Ok uciekam do M ;-)

Dobranoc :-)
 
Hej

Ja dzis strasznie sie czuje:-:)-(
Niewiem skad dziasla mi spuchly:/ przelykam sline boli, robie zgryz boli....jakies pewnie zapalenie??!! Porazka oby jutro mnie przyjely do gabinetu:-(

Miss mam nadzieje ze sytuacje sie wyjasni u Ciebie i bedzie git;-)
Tak mam koncowke @, tabletki biore od 2dc i moze do 6 dc wezme bo tak widze ze inni po 5 dni biora leki

Jazza to teraz czekamy na efekty;-)

Zouza nietrac nadziei, jesli jutro pojdzie w dol to wtedy mozna sie obawiac .ale ja &&&&&&&

Melka i jak tempka? Testowalas?

Ja juz niemierze tempki co ma byc to bedzie ;-)
Dzis jade na zakupy, kupie meble do pokoju Meli, farbe itd.
I szkods ze tak sie czuje...ale wezme sobie leki przeciw bolowe...zrobilabym sobie plukanke ale nieeiem co to?!! Ropa?! Jak tabletki niepomoga to pewnie to
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry