reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aha wiesz wszystko zalezy od orgsnizmu ja robilam 5 dni przed i byl pozytyw ale jak jutro masz @ a starania byly to mozesz juz dzis robic tylko trzeba nie sikac 4 godz przed testem chyba ze do jutra sie wstrzymasz

Ja jestem wielka fanka Naruto ;-)
 
reklama
z wszystkich shounenów to tylko trzy mi nie siadły, o dziwo te najbardziej popularne: Naruto, Fairy Tale i One Piece. Co nie zmiania faktu że mam fotki z Cosplay większości postaci z Naruto :)
 
musze znaleść gdzieś na kompie bo to było w 2011 jak byłam na Comiconie. poszukam i wrzucę. Co do Anime to widziałam ich w życiu tyle że wypisałabym ci tu litanię. Właśnie ogladamy Log Horizon z tych idących obecnie, z ulubionych to klasyki: Death Note, FMA, Van Helsing, Darker then Blck, Nurarihyon no Mago (....i tu wymienia jeszcze 200 tytułów)
 
Nie wiem wlasnie czy robic dzisiaj... mam nieregularne cykle odkad zeszlam z tabletek anty w Marcu tego roku. Jak wyjdzie mi negatywny to chyba jest jeszcze zbyt wczesnie zeby wykluczyc ciaze na 100%? Przy pierwszym dziecku testowalam 5 dni po terminie @ a krechy byly mega wyrazne. Zreszta nadal mam ten test hehe
 
Ja zrobisz dzis i bedzie negatyw to racja za wczesnie
Chodz ja sie przyznam ze robilam 5 dni przed i byl pozytyw ;-) Ale to juz Twoja decyzja
 
Witajcie kochane :-)



Julia odnośnie tej pracy to maja dzwonic pod koniec przyszłego tygodnia, bardzo mi zalezy na tym aby odpowiedz była pozytywna, ale tez nie nastawiam się za bardzo,. Bo wole potem mieć mile zaskoczenie lub nie rozczarowac się niepotrzebnie. A we wtorek będę miala kolejna rozmowe w innej pracy hehe wrzucialm czwarty jeśli chodzi o szukanie nowej roboty bo w tej po pierwszenikt mnie nie docenia i cokolwiek bym zrobila to szefowej się nie podoba, wiec nie wiem po co mam wypruwac flaki, po drugie nie mam możliwości awansu, bo dyrem mnie chyba nie zrobi haha choc powinna hahaha (wiem skromna jestem), a ja nie po to kiedys studiowałam i robiłam szereg roznych rzeczy by zostac na takim stanowisku, po trzecie ciagle tu choruje, po czwarte ciagle stresy i schudłam bardzo i mam koscisty tylek (to akurat troche na plus :-D) i po piate pracuje z byłym, wiec dojrzałam do decyzji, ze trzeba szukac czegos nowego. Zwłaszcza, ze we czwartek o raz kolejny moja szefowa pokazala swoje fochy, ja zasmarkana i z kaszlem przyszlam do pracy, stawałam na glowie od praru dni, aby to halloween jakos wyglądało, a ta miala ciagle fochy.. chromole taka robote ;-)



Zouza &&&&&&&&&&& :-)


Julia ja na jutro planuje jeszcze inne ciasto bez pieczenia co się zwie „pijaczek” zacna nazwa hahaha bo biszkopty nasaczas alko i to jest w tym najlepsze :-D:-D:-p


Akatsuki witaj i powodzenia :tak:

A co do Anime to moj M uwielbia :)



Mississ zostan w domu please :tak:

My dzis szybko objechalismy cmentarze, na szczescie dlaeko nie mamy, najdalej w wawie i do domku, bo ja z gilem do pasa jeszcze, ale jest juz jakas poprawa. Tylko kaszel mam taki, ze hej, normalnie jak zul spod sklepu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ania-Belfast to fotki z Comiconu:
connn.jpg
 

Załączniki

  • connn.jpg
    connn.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczornie. Ja dzis 3 cmentarze, potem jeszcze raz na dwoch :) u mamy 1 u mamy 2 u babci 1 i u babci 2. Jutro babcia 3 uff .. :-D

Czuje sie bardzo okresowo. Nie wiem co z tego wyniknie ..
 
Do góry