reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jugosława - robiłam obiad, co prawda dziś szału nie robił bo na szybko kotleciki mielone z ziemniaczkami i surówka z czerwonej kapusty, już zjedzony :p no i po obiedzie zamarynowałam szynkę, jutro się upiecze i będzie na weekend (jak jutro na ciepło nie zeżrą mi chłopaki :)) i zrobiłam pasztet z kurczaka i warzyw i właśnie się piecze :) :-) posprzątałam po obiadku i można wreszcie chwilkę odpocząć :)

Julia - no miałam miałam :) ale mam fajną teściową, a mieszkamy na wsi to na zakupy musimy podjechać 5 km do miasta, a ona prawka nie ma, a autobusem nie pojedzie :p ale przy okazji swoje na spokojnie pokupowałam, a w 2 baby to lepiej zakupy robić, bo jak z chłopem pojadę to 30min i już się nudzi i marudzi :p

Przy okazji zapisałam się do fryzjera, ostatnio stchórzyłam i tylko 10 cm ścięłam :p a miałam prawie do pasa :p a teraz obetnę do ramion na boba, się odważę, a co! Zmiana fryzury trochę odświeży wizerunek :) a włosy mi szybko odrastają! A może z fryzurą zmieni się i coś innego w życiu :rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miss z ginekologiem?;-);-)
Kochana a ty niemialas dodatkow... do wyplaty? Na ciazowym biora srednia z calego roku, Czyli od sprzedazy? Bo troszke dziwne:/ wez zadzwon so kadr...a dzwonilas gdzies w sprawie umowy?
 
Julcia
Ciii ;-)
Czasem mialam po 1000 zl dodatku ale to w czerwcu i maju a od paru miesiecy planow nie robilam wiec bbyla mniejsza wyplata od dawna.... a teraz nagle tyle. Podstawy mam 2250 i zawsze dostawalam najmniej 1700 - 1800 no a teraz ledwo 1300 to dla mnie kosmos jakis...
 
Dobra juz chyba wszystko wiem. Tzn nie bardzo zrpzumialam ale wiem o co kaman. I plus taki ze na szczescie w poprzedniej wyplacie nie mialam wczasow pod grusza wiec luz :-) bo balam sie ze odjeli za opieke nad dzieckiem i dali wczasy a tak za wczasy za miesiac dostane to juz powinna byc normalna :-) a nawet ladna :-)

Boze zrozumiec te przepisy to trzeba poglowkowac :-)

Kornelia
Zmiany fryzu sa super :-) fajnie ze zakupy udane.

Wybaczcie ze post za postem ale nie moge edytowac
 
Jazza: no to teraz pozostaje nam czekać. Ja mam niestety 2 etapy rekrutacji. Nie lubię takich wieloetapowych. Kiedyś brałam udział w takiej co miała 5 etapów (o ile dobrze pamiętam). To jakiś koszmar. Mam nadzieję, że potencjalni pracodawcy zobaczą jakie jesteśmy super babki :D:D:D

Watpliwosci: przjmijmy, że to łagodny objaw depresji przez nadchodzącą jesień :) Każda z nas jest kobieca na swój sposób, trzeba to tylko odkryć. Zobaczyć co nam w sobie się podoba i eksponować to. I wcale nie muszą to być cechy fizyczne :) Co do luźnych ubrań to ja też mam tę tendencję :) Może zmień fryzurę? Pazurki pomaluj? Mnie zawsze manicure pomaga :D
Co do pogody to u mnie ładnie. Chłodno, ale słonecznie.

Kornelia: normalnie szalejesz kochana! Tyle rzeczy zrobić :D Super kobieta normalnie :D Natchnęłaś mnie na pasztet...ja mam chęć na sojowo-warzywny. Odpocznij sobie, bo to w pełni zasłużony odpoczynek :) Co do szynki to mnie od pewniego czasu kusi zamarynowanie surowego mięsa i zrobienie dojrzewającej. Ponoć pyszna wychodzi. Zmiana fryzury wychodzi na dobre - człowiek od razu promienieje :)
 
Kornelia zapodaj fotke jak juz sciachasz ...mi ti się marzy taki bob do ramion ale boje się ze juz nie zwiaze i lipa będzie ...a teraz rano zapodaje "samuraja" na czubku i jazda do pracy ;-) ...

Ja ostatnio dla poprawy humoru poszlam sie wygrzac na solarium .... a pazury to zawsze pomalowane .... na czerwono ... bo inaczej czuje się jakbym miala gole dłonie ;-) ....

Mychunia już gorki ... moj się urodzil 36/37tydz 3x10 dostał ponad 3kg ;-) ale to zlecialo zaraz 8 lat konczy ;-)

Miss a moze faktycznie tak zagral z ta umowa ... bo ja się kadrami zajmuje i calym szacunkiem umowa wyslana wcześniej coby ciągłość byla malo tego podpisana wiec klamka zapadla ... moga teraz sobie pogadac .... kiedy do gina?

Jula jak tam w pracy?
Ja to mam tyle na głowie w pracy ze juz zmęczenie systemu na maxa ... Lubie tam chodzic,klimat fajny ... ale jak nie wiem w co rece wlozyc to najchętniej bym zwiala .... no ale nikt mi wolnego nie da.niech @ przychodzi albo jak pozytywnie może zakończyć to niech się nie czai....

Jugoslawia,jazza kciuki za pracę ... kurcze teraz to chyba ciężko z praca .. grr ...

Wątpliwości uszy do góry! Zrob kochana cos dla siebie ;-)

Blair jak samopoczucie ?

Anna pieknie meza uswiadonilas ;-) ... posiedzisz tu z nami jeszcze czy ucuekasz na inny watek?

Asiu hop hop jak u ciebie? Jak Ignas ? Brzusio pewnie juz duzy ?

Gabiss,Anula, Kasik ... i pozostale brzuchatki zagladacie czasem ?

Ja juz w domciu od godziny ...piecho w kaluze sie wpakowal i w blocie zatopil ...grr kapanie zaliczone ....

A co do kobiecości ... mieliśmy ze starym "celibat" jakos się nie skladalo ... a wczoraj huhu ... nadrobione ... czuje się w pelni kobieco ;-) dziś powtorka a co ;-) ...
 
Anula jak nie zapomnę to wrzucę :) ja też lubię związać włosy, ale takie do ramion też da się w mini kitkę ścisnąć a jak nie to też nie przeszkadzają, bo krótsze :p ewentualnie wsuwki dadzą radę :)

Jugosława - dzięki :p ja też słyszałam o tej dojrzewającej, ale jakoś jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale ja wolę mięsa po obróbce termicznej jednak :)
 
Ostatnia edycja:
Kornelia a mi sie tak podoba
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1414599148465.jpg
    uploadfromtaptalk1414599148465.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 37
  • uploadfromtaptalk1414599161838.jpeg
    uploadfromtaptalk1414599161838.jpeg
    41,1 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry