reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej moje najukochansze :-)

Jazza julcia
Tak mam kopie umowy tzn z oryginalnym podpisem bo dwa egzemplarze odrecznie podpisal. Mam wrazenie ze kumpel specjalnie mi nie mowi ze mi nie moga cofnac bo chce zebym wrocila na troche jeszcze. No zobaczymy zadzwonie moze dzis luvb jutro do pipu to bede pewna na 100%. Dzieki za rady:*

Ania
Bo tu jest super :-D ja powinnam na majowkach siedziec a siedze glownie tutaj bo sie nie moge rozstac z dziewczynami ;-):p moje wszystkie kochane!!!!!!:-D

Watpliwosci
Sloneczko do kazdego przychodzi ten cholerny czas zalamki. Nie wazne czy sie stara pol roku czy dwa lata. Ja to juz w ogole zalamki mialam i swirowalam z reszta wiesz... zrob cos kochana dla siebie. Pojdz na sloneczny spacer jesienny w piejnym sloncu usiadz na lawce i ciesz sie chwila chwytajac promyki z glowa podniesiona do gory! Poczuj sie szczesliwa! Wiem jak wazne w takich chwilach jest facet zeby oni tylko potrafili wiedziec ze nam zle i wtedy bez zbednego gadania potrafiliby sprawic ze znow poczulibysmy sie sexi i najlepsze. Ale chyba jeden na milion taki jest... moj to zaraz by walnal co ty tak siedzisz i lezysz wez sie rusz zrob cos ze soba! I dostal by ldemnie wiazanke :p:-D a pozniej bylaby klotnia. Ale moj to juz mam mnie gdzies bo kiedys sie staral teraz ma to gdzies.... a o spacerze czy niespodziance to moge co najwyzej posnic pomarzyc... no ale dosc o chlopach;-) moze potrzebny reset porzadny? Pogaduchy z kumpela przy ciaskach i kawce? Ja to nawet nie mam nikogo zeby tak posiedziec i pogadac ale moze ty masz:-) buziam cie i tulam mocno!!:*

Jazza
Kciuki za rozmowe :-)

Mychunia
To juz 34 tc? Nie martw sie jestes w dobrych rekach. Dzieciatkunic nie bedzie jak sie urodzi. Wiem ze jeszcze chcialabys by posiedzial ale chyba na to wplywu duzego nie mamy . Trzymaj sie tam dzielnie!:-)

Zouza
Bbrrr gardlo... mnie juz tez wzielo :-\
 
reklama
hej :)
Ja na szybko pozniej Was nadrobie :)
Bylismy u androloga w novum , 15min wizyty-160zł ale czego się nie robi dla malenstwa :) Lekarz fajny pytał po co nam dzieci -pewnie chciał atmosferę rozluźnic :) dał troszkę nadzieji, powiedział ze bd się leczyc aby dzidzius w łóżeczku powstał hehe :D kazał mężowi badania zrobic i po wynikach będziemy dzialac z lekami :)
Pozdrawiam dziewczynki :)
 
Witajcie, dziewczyny, jako doświadczone starające się podpowiedzcie mi czy na moim wykresie widać owulację, albo zbliżająca się ? Testy owulacyjne póki co wychodzą na minus, sama nie wiem co myśleć :)



 
Jazza: będę trzymała kciuki za twoją rozmowę :) Też dzisiaj mam, więc połączymy pozytywne fluidy :)

Watpliwosci: ja zaczęłam wychodzić z założenia, że załamania, chwilowy brak chęci działa korzystnie, bo człowiek w pewnym momencie może spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Mnie najtrudniej, kiedy dowiaduje się, że jakaś znajoma jest w ciąży, a wcale nie planowali dziecka - myślę sobie wtedy, że jakie to życie jest niesprawiedliwe. Będzie dobrze. W końcu musi być! Ja na takie dni mam kilka sprawdzonych metod: czekolada biała kawowa z biedronki (pycha, ale uwaga, bo można się uzależnić), muzyka (zakładam słuchawki i słucham), spacer po lesie, ćwiczenia (tak, żeby się zmęczyć).

Mychunia: Głowa do góry! Maleństwo czuje stres i denerwuje się razem z Tobą. Medycyna sobie poradzi :)

Zouza: ja przez 2 tygodnie walczyłam z gardłem :/ Podrażniło mi się od zatok :/

Tinuś: niezła cena :) dobrze, że chociaż 15 minut, bo czasem płaci się tyle, a wchodzi się i wychodzi :D Powodzenia życzę. Ja swojego TŻ też muszę na badania wysłać, żeby zbadać kondycję żołnierzyków :)

Udanego dnia,
ja lecę prasować bluzkę na rozmowę.
 
Tinus ciesze sie, ze ta wizyta wniosla pozytywne myslenie i tak trzymac kochana, a cena wow cenia sie, ale masz racje czego sie nie robi dla dzidzi :-)

Jugoslawa to trzymam kciuki za Twoja rozmowe :tak:
 
Okazało sie ze wody zmniejszone ale jeszcze w granicy normy, a tabletki na wstrzymanie albo mi calkiem wycofaja albo zmniejsza :) no i pomimo tylu lekow mam juz delikatne sskurcze :) a tydzien 35 skończony :)
 
Mychunia
A to lajcik :-) ja jaska urodzilam w 36 TC:-) 10 PKT dostal tylko mial wczesniak wpisany i wcale w inkubatorze nie lezal tylko przy mamusi :-) ja juz bym rzadala zeby wyszedl haha :-D:-D
 
reklama
Do góry