reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mychunia: bardzo dobre wiadomości :D

Jazza: damy czadu :D Będziemy tak wspaniałe, że zaproponują nam pracę marzeń :D Hihihi...Grunt to pozytywne nastawienie.

Kornelia: co gotujesz? Ja mam zamiar zrobić coś a la leczo, tylko z mielonym mięsem, bo akurat takie mam pod ręką :)

Missiiss: a co ci się śniło ? Zaintrygowałaś mnie tym stwierdzeniem :D
 
reklama
Jugoslawa
Erotyk hahaha ;-):p

Czy ktoras wie jak jest z wyplata jak nie przekroczylam jeszcze 30 dni na l4 ciazowy?? Kuzwa dostalam wyplate i sie wystraszylam ze taka marna.... a przeciez ciazowa to 100% no chyba mnie jakis szlak zaraz trafi :-\:-I
 
Missiiss: hahahah to nieźle :D Mnie to się ostatnio nic nie śni, albo po prostu nie pamiętam. Pewnie jakbym miała erotyk to bym pamiętała :D

Co do naliczania wypłaty na L4 ciążowym to nie pomogę, bo nie jestem w temacie.
 
Julia kciuki, aby @ szybko przyszla :tak:


Mychunia kciuki, aby synus jeszcze troszeczke poczekal ;-)


Missiiss dobre z tym snem hahaha :-D erotyki to jedyne sny jakie pamietam hihi :-D


Jugoslawa na ja juz po rozmowie, no dalam z siebie wszystko i zobaczymy, a bardzo, ale to bardzo bym chciala ja dostac.. lepsza pensja, lepsze warunki, duza firma.. ehhhh rozmarzylam sie :-)
 
Hey dziewczyny wiecie sama nie wiem co mi jest z P jest fajnie i w ogóle ale ja chyba zatracilam w sobie kobiecość . Chyba przez to że z tymi staraniami nie wychodzi .. ten kto ma mnie na fb widzi na zdjęciach że kiedys byłam kobieca a teraz nosz kurka czuje się jak taka helga że wsi w fartuchu do sprzątania na codzień :p a jak się fajnie ubiore to tak jak hmmm eskimos na hawajach ::p i zaraz się przebieram w coś na styl worka po pyrach luznego .. chyba lepiej gdybym urodziła się facetem :D

W polsce też taka pogoda do dupy? U nas kropi i wieje ..
Maly kina u mnie a ja mam zamiar z grubsza chatę ogarnąć :)

Zouza no mój telefon nowy ma bardzo uboga wersję słów bo pierwszy raz po polskuklawiatura włączona wcześniej babka niemieckiej używala i jak pisze na szybko wiadomość to autokorekta sobie poprawia jak chce :D mialo być mezus a wyszlo jezus :D popoprawialam trochę ta wiadomość bo aż żal patrzec Hehe :D
 
Mychunia &&&&&

Jazza doczekasz sie swojego malenstwa zobaczysz;-)
Zdrowka

Anula88 widzisz wszyscy pracuja;-)

Kornelia to masz ten zaszczyt;-) ja tesciowej nie zabieram na zakupy niech sobie sama radzi

Tinus super ze dzialacie ;-);-) czekamy na wiesci i &&&&&
Bije od Ciebie optymizm super;-)

Jugoslawa &&&&

Miss ladnie cie ta ciaza zmienila na erotomanke hehe
A ile bylas na l4?
A o ile dostalas mniej?
No chyba ze dostaniesz wyrownanie z Zusu...

Jazza to trzymam &&&& zeby sie udalo;-)

Watpliwosci tez czasami mam takie momenty...musisz skupic sie na zyciu codziennym zaczac czerpac z tego przyjemnosci;-)
Mam nadzieje ze ten stan szybko minie...
 
reklama
JaZza julcia
No sny erotyczne to niezla sprawa jeszcze w roli glownej z.... hahahaha nie powiem :p ja to crejzol jestem mega :p

Julcia
Bylam na l4 caly miesiac z przerwa tygodniowa... z tego co wiem dopiero chyba po 30 czy tam 33 dniach ciaglego l4 placi zus... a mi przeslali mniej o prawie 500 zl ... 400 cos dokladnie. W szoku bylam bo kredyt skubna i co zostanie... a 500 zl to kupa kasy
 
Do góry