reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Miss doadnie jak umowa podpisana nie moga cofnac a zaszcza w ciazy. W ciazy przeciez nawet jak wypowiedza ci umowe np w czasie jak nie wiedzialas o ciazy a juz w niej bylas masz prawo rzadac powrotu so pracy
 
Kasikz
Zadzwonie jutro do pipu i sie zapytam. Tak sie upewnie na 100%. Wtedy nie pojde raczej juz do pravy jezeli by nie mogli cofnac. Nie bede ryzykowac.

Ania
No ja tez jestem ciekawa reakcji :-)
 
Szok a potem mnie przytulij wziol na rece i wyobracal oraz tysiace :-*
 

Załączniki

  • 1414527636979.jpg
    1414527636979.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 52
  • 1414527658030.jpg
    1414527658030.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 51
Ania: ale czad z tymi balonami i obrazkiem :):):)

missiiss: powodzenia jutro. Mam nadzieję, że się wyjaśni na twoją korzyść, bo szkoda podejmować takie ryzyko :( Mnie się też wydaje, że skoro umowa podpisana, przesłana to powinno być ok, ale oczywiście lepiej mieć pewność.

Annamaria: to mogą być hemoroidy i duże prawdopodobieństwo, że są, ale lepiej pójść do lekarza. W tych okolicach rany się bardzo trudno goją i łatwo nabawić się infekcji.
 
Annamaria to hemoroidy, musisz pojsc do apteki i poprosic o cos na to co możesz przyjmowac teraz


Missiiss kochana nie mogą Ci cofnąć umowy, która zostala podpisana i masz jej kopie prawda? poza tym tak jak już ktos napisal masz na to dowody w postaci korespondencji wymienianej odnośnie jej zawierania itd. Ja się troche interesuje prawem, chciałam kiedys być prokuratorem lub sedzia, zdawalam na prawo, ale w koncu tak wyszlo, ze studiowałam co innego, ale kodeksy mam i czytam dla siebie hihi.
Pamiętaj!Chrupeczka teraz najwazniejsza i nie ryzykuj kochana


Ania kurcze az Se popłakałam, super to oznajmiłaś :tak:

A ja Wam tu smedzic nie bede..przeziebienie mnie bierze od niedzieli i w ogole spadek humoru mam..
 
Aniu super :) twój mezus miał pewnie nie lada niespodziankę :) ja już tyle razy wyobrażałem sobie jakbym to P powiedziała przez ge wszystkie miesiace a pewnie skończyłoby się na tym że zaryczana przynioslabym test do pokoju i na tym koniec niespodzianki :)

Jakoś tak się trochę podlamalam .. coraz mniej mam nadzieję że się uda .. no do du..py to wszystko.. chyba znow czas przerwac na jakiś czas starania które i tak stoją w miejscu więc zmieni się tylko to że nie bede miała na końcu miesiąca zludnnych nadziei .. chyba już w końcu nadszedł ten moment że mnie to przeroslo i przestalam się łudzić ..
No naprawdę staram się sobie wmówić że to nie koniec świata że ciąży nie ma ale co przytulam malucha którym się opiekuje to wszystko wraca ..

W ogóle czuje się beznadziejnie .. czuje się brzydka i do niczego.. nawet to moje schudniecie nie poprawilo mojej samooceny . Ostatnio w pl byliśmy na imprezie to w szpilkach i sukience czułam się jak kosmita z madmaksa ahh.. mam ochotę zapaść w sen zimowy i obudzic się wiosną ..
Idę się położyć buziaki dziewczyny :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
"Twoj jezus" poprawil mi z rana humor :-D :-D

Dzis troche gorzej niz wczoraj niestety
Cos mi sie z gardla zaczelo odklejac, plecy mnie znow bola i najchetniej zakopalabym sie pod koldra :)

watpliwosci - to wszystko przez jesien :p
 
Do góry