reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zouza
W miare ok przygotowuje sie psychicznie na niedziele w pracy.... oby ludzi nie bylo :-\
A jak chorobsko juz wszystko cacy?

Annamaria
Ja bym skontaktowala z lekarzem i pokazala jak najszybciej bo wlasnie zebys sobie jakiegos zakazenia nie zrobila. Jednak to miejsce jest mocno narazone na bakterie. Wiec idz do lekarza niech to sprawdzi.

Julcia
Jak tam czujesz ze @ za rogiem?
 
Jakis wirus sie szwenda kurde bo moja mama lezy z goraczka. A ja profilaktycznie zapodaje sobie herbatke z sokiem z malin i cytrynka i inhalacje z soli fizjol.
A ja pracuje w salonie orange 12 stka mnie czeka :-\ szczerze to tak sie jej boje ze szook czy podolam....

Kurde jakos sie wgrysc w czerwcowki nie moge tak chodxe czasem cos napisze ale jakos tak.... brakuje mi was...
 
Zouza
No ja mam sok z wlasnych malin i ciupke dalam uwazajac. No wlasnie krocej nie moge choc i tak czuje ze padne po 6 h non stop siedzenia i chodzenia. Tyylko szkoda mi bo to tylko 4x 12 mi ZOstalo czyli dwie niedziele wt i piatek. I koniec umowy przedluzenie i l4. Boje sie ze mi cofna ta podpisana umowe i ze beda sie czepiac tego 12 tc... no zobaczymy . Ogolnie mam zakaz chodzenia do pracy ale sprobuje.
 
Moj kiero wie co i jak ale on mi nie zagwarantuje czy kadry nie porozumieja sie w mojej spr z dyro. To ogromna firma. I kadry niestety moga ponformowac dyrektora ktory juz podpisal moja umowe...
 
anamaria to na bank hemoroid , czesto sa bezobjawowe na poczatku
zapodaj sobie jakies czopki zapytaj sie w aptece ktore mozesz brac - to czesta przypadlosc przy ciazy , ja mialam mega po porodzie :( :( jednym i drugim c
czesto tez te guzki mozna sobie podraznic i wtedy pieka i bola

mississ nie moga ci cofnac umowy - bo za to moglabys ich do sadu podac i wygralabys z pocalowaniem reki takze ja bym sie tym nie przejmowala zwlaszcza jak masz na mailu jakies szczegoly
ja bym ci radzila uwazac z powrottem do pracy z krwiakami :( ja musialam lezec z krwiakiem 7 tyg plackiem wstawalam do kibla tylko a ty chcesz na 12 godz dyzur isc stojac duzo i uzerajac sie z ludzmi :no: :no::no::no:
 
reklama
Babydust
Ale to umowa podpisana ale wchodzi w zycie dopiero 16.11
Juz sama nie wiem co robicczy ryzykowac z tym l4 czy nie... zobaczymy jak nie dam rady zwolnie sie wczesniej i na kolejny dzien wezme na rzadanie ewentualnie pozniej na te pare dni wezme l4 i potem mam tydzien urlopu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry